Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 118 sonuç

Konu: Oyunun aktif olacağı saat..

Default Oyunun aktif olacağı saat..

Selamlar,

Özellikle steamden oyunumuzu alan kişiler bu gece saat 00.00dan itibaren mi yoksa türkiye saatine uyarlayarak 02.00den itibaren mi oyunu oynayabilecekler?

Ayrıca herhalde daha erken aktif olma ihtimali yoktur değil mi?onu da sormak istedim..

Teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

şimdi ben oyunu araldan sipariş ettim ve bugün elime ulaştı,kursam bile aktif olmayacak mı?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Kurulum saati konusu Türkiye saati için muallakta. Bu arada oyunlarını STEAM'den alan kullanıcılar şimdiden indirirlerse oyunlarını iyi olur, malum STEAM sunucuları 21 Ekim sabah saatlerinde çok yoğun olacak.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

korsan orjinalden daha erken çıkar piyasalara yine

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

araldan alanlar steamden simdi indiriniz yalniz oyunu kuramazsiniz exe dosyasini oyun ciktiginda vericekler

Bu oyun yaklaşık olarak 13 saat içinde açılacaktır: steam'de yazan bu

Quote Originally Posted by byariff View Post
    araldan alanlar steamden simdi indiriniz yalniz oyunu kuramazsiniz exe dosyasini oyun ciktiginda vericekler
    Araldan oyunu alanlar neden steamden indirsin ki? Ellerinde oyunun cdsi var yahu.sadece aktivasyon yapilacak o kadar.

Oyunu bu sene D&R'dan alacağım.Steamden kurulumu nasıl olacak?

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Yarın D&R 'dan alacağım oyunu .Steam'den nasıl aktif hale getirilir heralde aktif yapmadan oynayamıyormuşuz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

arkadaşlar dvd yi taktım,oyunu hesabıma ekledim kuruluma geçince "huooop oyun henüz yayınlanmadı" dedi,incindim

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by LeqenDary View Post
    Yarın D&R 'dan alacağım oyunu .Steam'den nasıl aktif hale getirilir heralde aktif yapmadan oynayamıyormuşuz ?
    DVD'yi takıp Setup dediğinde otomatik olarak Steam açılacak zaten. Oraya kutu içindeki keyi girip kuracaksın.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oyunlar bulunulan yerin yerel saatine göre mi açılacak asıl önemli nokta bu çünkü Japonya, Avustralya gibi ülkelerde ayın 21'i oldu. Büyük ihtimalle GMT-0'a göre göre 00.00'da açılacaktır işte TSİ 02:00 diyebiliriz sanırım.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

hayırlısı bakalım bende steamden satın aldın ilk defa orjinal bir oyun aldım bu sene şuan indiriyor.
    benim bir sorum olacak... ben oyunu oynamak için her defasında internete bağlı olma durumundamıyım yoksa steami hiç açmadan fm 2012 kısayol tuşuna basarak aynı dvd gibi açabilir miyim? bu konuda bilgi verirmisiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

oyun ilk kurulumda internet bağlantısı istiyor,oyunu kurduktan sonra internet bağlantısına gerek yok,steam offline modda çalıştırılıp yüklü oyunlar oynanabiliyor.

miles bst 00.01'de cikicak diye tweet atmis buna gore 5 saat var oyunun cikmasina

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ama gecikme olabilir de demiş
    eto'o bitmiş.

kararsızlık sürüyor ama bence her ülkenin saatine göre 00.01de oyun acılacaktır.Steamin anlamı bu olmalı bence.Gene de KESİN BİLEN bir görevli arkadaşın yazmasını bekliyoruz.

Nesil
    2005

Arkadaşlar ben bir şey soracağım. Biz 2 arkadaş ortaklaşa almak istiyoruz oyunu. Steam'den de indirebiliriz, cd olarakta alabiliriz. Fark etmez. Fakat bu aktivasyon olayı nasıl olur ? Ya da ben kendi bilgisayarıma indirsem, arkadaş nasıl alabilir kendi bilgisayarına ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ortak hesapla bildiğim kadarıyla. Aynı hesabı ikiniz kullanırsınız. Steam kullanan biri değilim bilgim bununla sınırlı
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

şöyle yapmanız gerekir;

1-oyunu ortak kullanacağınız bir hesaba kaydedersiniz.

2-önce sen ortak hesapla oturum açar oyunu kurarsın ve internetini kesersin.steam i kapatmak yeterli değil,internet olduğu sürece oyunu açmak istediğin zaman steam otomatik çalışır,bu yüzden interneti tamamen kesmelisin.

3-arkadaşın ortak hesaptan giriş yapar,steam İP farklılığını algılar ve hesap açılırken girilen mail adresine doğrulama kodu yollar,arkadaşın o kodu girer ve ortak hesapla oturum açar,oyunu kurar ve internetini keser.

4-arkadaşın ve sen steam ayarlarından otomatik çalışmayı kapatmalı ve manuel olarak çalıştırmalısınız,aynı anda yada farklı zamanlarda oturum açtığınızda sürekli doğrulama kodu girmek durumundasınız.o yüzden birinizde steam açıkken diğerinde kapalı olmalı ve aynı anda oyun oynayacağınız zaman interneti kesmelisiniz.

Nesil
    2005

Biz her oyunu oynamak istediğimizde steami mi kullanacağız? İnterneti kesmek durumundayız yani aynı anda oynamak istersek.. Çok iç açıcı gelmedi doğrusu.

Peki cd olarak alırsak nasıl olacak bu iş ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yine anladığım kadarıyla oyunu 1 kere aktive ettikten sonra internete gerek kalmıyor.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2005

CD için mi geçerli 1 kere aktiv olayı ?

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    CD için mi geçerli 1 kere aktiv olayı ?
    Evet hepsinde geçerli.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    Evet hepsinde geçerli.
    Steam'de de geçerli ise bu olay ,

Quote Originally Posted by pappi View Post
    şöyle yapmanız gerekir;

birinizde steam açıkken diğerinde kapalı olmalı ve aynı anda oyun oynayacağınız zaman interneti kesmelisiniz.
    Benim buradan anladığım; Biz ne zaman oyunu oynamak istesek steami açmak durumundayız. Ben oynarken arkadaşım beni beklemek zorunda ya da interneti kesip oynayabiliriz.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

ben su an cd"li aldim cd"ye gerek yok gibi birsey hersey steamde bitiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by byariff View Post
    ben su an cd"li aldim cd"ye gerek yok gibi birsey hersey steamde bitiyor.
    DVD'li alınca kurulum dosyalarını indirmene gerek kalmıyor ama yine de Steam'e bağlı oynanıyor tabii. Benim için daha iyi, güncellemeler falan otomatik oluyor çok rahat.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

evet Kuruluma gerek yok 12"y gecince direk tiklayip oynucam

eLastik Misafir

Bir şey sorucam Aral veya Steam'dan oyunu almasak, hani şu Carforsa Real gibi alışveriş merkezlerinden yada VatanComputer Teknosa alsak, o oyunlarda Aral'dan veya Steam'dan aldığımız oyunun aynısı değil mi? Yani kutulu, Steam için Kod bulanan, orjinal oyunlar değil mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Steam'de de geçerli ise bu olay ,

Benim buradan anladığım; Biz ne zaman oyunu oynamak istesek steami açmak durumundayız. Ben oynarken arkadaşım beni beklemek zorunda ya da interneti kesip oynayabiliriz.

aynen öyle arkadaşım.zaten steam destekli oyunlar steam'in kütüphane sayfasında listelenir,sen istersen masaüstüne simge olarak atarsın.masa üstüne attığın simgeye tıkladığında steam çalışır önce.eğer internete bağlıysan otomatik hesaba bağlanır msn gibi,eğer hesap bilgilerini kaydetmediysen kullanıcı adı ve parola ister. internete bağlı değilsen önce interneti yoklar bakar ki bağlantı yok "internet bağlantınız yok steam offline modda başlatılsın mı" diye sorar,"evet" dersin ve steam açılır sonra da oyununu açarsın.

aynı şekilde diğer arkadaşın da steam i açabilir ve oynayabilir ancak internete bağlı olmamak şart.

dvd nin tek faydası download zahmetinden kurtarması,şükür ki FM büyük boyutlu bir oyun değil,32 gb lık oyunu indirip kurup üzerine 6 gb da dlc ve güncelleme kurduğumu hatırlıyorum ben sabahtan akşama kadar

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri