Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 118 arası toplam 118 sonuç

Konu: Oyunun aktif olacağı saat..

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

İşin içine steam'ın girmesi çok kötü oldu. Biraz zor çıkar crak. Millet 2-3 güne crak çıkar diyor ama hiç sanmıyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Zaten satmadığıma pişman oLdum. Performansı iyi ama takım finansaL krizde. Keşke satsaydım da takımın ekonomisini rahatLatsaydım biraz. Sezon ortasında oLmasada sezon sonunda satarım kesin. Yoksa sıkıntı büyük
    Performansını yükseltmezsen satılacaksın dersin Quaresma'ya, ya huzursuz olur takip edenler çoğalır ya da performansını yükseltir yine takip edenler çoğalır

İzleyenlerin en değerlisine çok çok yüksek fiyat çek, en zayıfına da istediğin ölçüde değerinden yüksek bir normal fiyat ver. Diğer oynayabileceği tüm kulüplere de yüksekten fiyat çek. Bir şekilde itelersin iyi fiyata, yetenekli çok genç oyuncular var. Tavsiyem work rate, team work hatta belki aggression yüksek oyuncular ile çalışman.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Oyun kaç gb söyliyebilirmisiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

oyun çıkana kadar beklicez yani durum onu gösteriyor 30 $ verip oyunu almam imkansız

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Performansını yükseltmezsen satılacaksın dersin Quaresma'ya, ya huzursuz olur takip edenler çoğalır ya da performansını yükseltir yine takip edenler çoğalır

İzleyenlerin en değerlisine çok çok yüksek fiyat çek, en zayıfına da istediğin ölçüde değerinden yüksek bir normal fiyat ver. Diğer oynayabileceği tüm kulüplere de yüksekten fiyat çek. Bir şekilde itelersin iyi fiyata, yetenekli çok genç oyuncular var. Tavsiyem work rate, team work hatta belki aggression yüksek oyuncular ile çalışman.

Bende tam oLarak senin gibi düşünüyorum. Quaresma yı hatırı bir bedeLe satarak onun yerine daha takım oyuncusu oLan ve fiyatı daha az oLan bir oyuncu aLmayı pLanLıyorum. Twente den Emir Bajrami iLe anLaşacağım sanırım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Ziya38 View Post
    Dikkatinizi cekerim. Toplam kosulan mesafe 76km. 95'in ustunde olmasi lazim.

Hesap hatasi saniyorum cunku FM 2011'de sorun yoktu ve mac motoru asagi yukari FM 2011 ile ayni (grafikler disinda).

ark lar oyun kaç gb tam olarak ??

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bende sordum ama cevap veren olmadı

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post
    ark lar oyun kaç gb tam olarak ??
    2.4 GB editorsuz.

Editor'u indirmek 270 mb

sağolasınn

eLastik Misafir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    2.4 GB editorsuz.

Editor'u indirmek 270 mb
    Editor mü? Hani şu oyunda transfer yapabildiğimiz oyuncu değerlerini azaltıp arttırdığımız yer mi? Ben hep korsan alıyordum onda editor vardı. Orjinallerde yok mu? Burdaki editor nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu bugün D&R dan aldım ama hala kuramadım

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kısmetse bende yarın alacağım Türksportaldan oyunu

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

14. Default

2.4 GB editorsuz.

Editor'u indirmek 270 mb
    Tüh görmemişim daha önce bunu gittim sildim oyunu, tekrar yüklüyorum şimdi. Yükleme sırasında bir problem oldu o sebeple yüklenmedi zannetmiştim peki nerden indiriyorum editör'ü? Resource archiver'ı? steam'i kurcaladım bulamadım.

eLastik Misafir

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Editor mü? Hani şu oyunda transfer yapabildiğimiz oyuncu değerlerini azaltıp arttırdığımız yer mi? Ben hep korsan alıyordum onda editor vardı. Orjinallerde yok mu? Burdaki editor nedir?
    Editörü açıklar mısınız?

ya arkadaslar karar verdim.orjinal oyun alacağım.ben ögrencı oldugumdan 3 gun burda 4 gun karsıda kalıyorum.bu steamden fazla anlamıyorum.sımdı burda kursam pazartesı baska bılgısayarda oyuna devam etmek ıstıyorum.sorun olur mu?detayla anlatr mısınız?ve bu arada su an sıparıs verebilecegim bir yer var mı elimde olsun yarın.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Editörü açıklar mısınız?
    editor oyunla beraber gelmiyor. boyutu 270 mb olduğu için ayrıyetten indirmen gerekiyor.

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    ya arkadaslar karar verdim.orjinal oyun alacağım.ben ögrencı oldugumdan 3 gun burda 4 gun karsıda kalıyorum.bu steamden fazla anlamıyorum.sımdı burda kursam pazartesı baska bılgısayarda oyuna devam etmek ıstıyorum.sorun olur mu?detayla anlatr mısınız?ve bu arada su an sıparıs verebilecegim bir yer var mı elimde olsun yarın.
    steam programını, kullanacağın farklı bilgisayarlara kuruyorsun.

ilk önce herhangi bir bilgisayarda ücretsiz aldığın STEAM hesabınla oturum açıyorsun.

Satın almış olduğun fm 2012 key i buraya giriyorsun.

bu KEY ile senin üyeliğin birleşiyor ve o hesabına ait oyunlarım kısmına yerleşiyor.
    buradan oyunu download edebiliyorsun.

Bu bilgisayarda oynadıktan sonra oturumu kapatıyorsun

Sonra istediğin bir bilgisayara geçiyorsun.. STEAM hesabınla oturum açıyorsun. Oyunlarım alanına gidiyorsun. Orada FM 2012 var. Tıklıyorsun ve indiriyorsun.

STEAM hesabınla oturum açtığın dilediğin kadar bilgisayarda FM 2012 'ti indirerek oynayabilirsin.

Burada dikkat etmen gereken, oyun indirme kapasitesi 2.4 gb. Kotalı internet varsa sıkıntı olabilir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    editor oyunla beraber gelmiyor. boyutu 270 mb olduğu için ayrıyetten indirmen gerekiyor.

ilk önce herhangi bir bilgisayarda ücretsiz aldığın STEAM hesabınla oturum açıyorsun.

bu KEY ile senin üyeliğin birleşiyor ve o hesabına ait oyunlarım kısmına yerleşiyor.

Sonra istediğin bir bilgisayara geçiyorsun.. STEAM hesabınla oturum açıyorsun. Oyunlarım alanına gidiyorsun. Orada FM 2012 var. Tıklıyorsun ve indiriyorsun.

STEAM hesabınla oturum açtığın dilediğin kadar bilgisayarda FM 2012 'ti indirerek oynayabilirsin.

Burada dikkat etmen gereken, oyun indirme kapasitesi 2.4 gb. Kotalı internet varsa sıkıntı olabilir.
    ya peki ben aldığım oyunu gidip arkadaşların bilgisayarına kursam, sonra hepsinde offline modda oynansa olur o zaman. biraz saçma olmamış mı? ne farkı kaldı korsandan?
    50 kişi 1 oyun alıp oynayabilir çok rahat..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet, online moda geçmedikleri müddetçe bu mümkün
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Dikkatinizi cekerim. Toplam kosulan mesafe 76km. 95'in ustunde olmasi lazim.

Hesap hatasi saniyorum cunku FM 2011'de sorun yoktu ve mac motoru asagi yukari FM 2011 ile ayni (grafikler disinda).
    Ligde 3 haftayı geride bıraktım ben de az önce ve 3 maçın 2sinde aynı mesafe koştuklarını gösteriyor ve mesafeler hep 70-80 km arası henüz üstünü göremedim.Dediğiniz gibi genel bir hata var sanıyorum hesaplamasında.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Vieri View Post

Yani biz 5 arkadaş orjinal siparişi verip 1 steam hesabı ile oynayabilirmiyiz?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

offline moda aldığınızda mümkün olabilir, hiç denemediğim için kesin birşey diyemiyorum.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Cenker07: Fenerbahçe
    Byariff: Galatasaray

Arifimle bir maç yaptık ve deplasmanda Zencilerimizle arifimi 5-2 yendik

Akşam rövanşta görüşürüz arifim

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Aksama gorusuruz :F

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by byariff View Post
    Aksama gorusuruz :F
    Görüşürüz hele bi gelem halı sahadanda

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Yani biz 5 arkadaş orjinal siparişi verip 1 steam hesabı ile oynayabilirmiyiz?
    O iş biraz zahmetli gibi. İlk sayfaya bakarsan aynı tür bir soru bende sormuştum.

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

hayatımda ilk kez orjinal oyun aldım almak zorunda kaldım şimdi ne yapacağim tam olarak bilen varmı

arkadaşlar steam üzerinde oyun alırken taksit yapılıyormu acaba bilgi verirseniz sevinirim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri