Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: Steam Nedir? Nasıl Çalışır? Steam Rehberi

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

steam şifremi unutum yeni üyelik alabilirmiyim?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

"Şifremi unuttum" seçeneği ile şifrenizi e-maile gönderecektir STEAM.

Quote Originally Posted by pappi View Post
    tam olarak ne istediğini anlayabilirsem yardımcı olacağım ne istediğini tam olarak söyleyebilirmisin?
    oyunu sitemiz araciligi ile steam den satin almak istiyorum

Quote Originally Posted by wonderangel View Post
    almanyada yasayanlarin böyle bir sansi yok mu acaba?ben de Türkiye Cumhuriyeti vatandasiyim.ben de FM hastasiyim.ben de istiyorum
    Doğrudan Steam üzerinden alamazsın ancak turksportal üzerinden yine steam yoluyla alabilirsin sanırım. Kutulu oyun için de diğer ülkelerdeki (avusturya, polonya, isviçre) gibi alım yöntemlerini tavsiye ederim. Amazon.co.uk gönderim yapıyorsa onlardan da alabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    "Şifremi unuttum" seçeneği ile şifrenizi e-maile gönderecektir STEAM.

tşk ler...

Steam şifresini değiştirmek istediğimizde e-mail adresine bir kod gönderiyor ve bunun yanında gizli sorunun da cevabını istiyor.Gizli sorunun cevabını girmeden direkt eski şifreyi öğrenmenin bir yolu yokmudur?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Varonil View Post
    Steam şifresini değiştirmek istediğimizde e-mail adresine bir kod gönderiyor ve bunun yanında gizli sorunun da cevabını istiyor.Gizli sorunun cevabını girmeden direkt eski şifreyi öğrenmenin bir yolu yokmudur?
    Var olan şifrenizle önce gizli sorunuzu değiştirin sonra gizli sorunuz ile şifrenizi değiştirin

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Var olan şifrenizle önce gizli sorunuzu değiştirin sonra gizli sorunuz ile şifrenizi değiştirin
    Aslında olayın iç yüzü farklı.Dün mevcut bilgisayar ile admin yetkileri olmadığı için oyunu steamden aktive ettim ama yükleyemedim,tamamlayamadım.Başka bir kasa kurup oradan yüklemeye devam etmeye karar verdim,bunun için steam'den logout yaptım.Steam şifremi hatırlamıyorum,logout yapıp şifre sıfırlamayı denedim ama bu seferde gizli soru cevabını hatırlayamıyorum

oyunu steam üzerinden kurdum, güncellemeyi yaptı otomatik olarak ama oyuna giremiyorum crash dumps hatası veriyor sürekli ne yapmalıyım? Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

baya bi geç kalmışım cevap için bu hatanın sebebi genelde işletim sistemidir.eğer vista ya da win7 kullanıyorsanız oyunu xp sp3 uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.bunu yapmak için oyunun exe dosyasına sağ tıklayıp özellikler/uyumluluk modu sekmesine gidin,"görsel temaları devre dışı bırak" ve "masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak" seçeneklerine tick koyun.eğer güncel değilse ekran kartınızın driverlerını güncelleyin.bunun için de steamden faydalanabilirsiniz.bunun için de steami açın sol üstte "steam/görüntü sürücüsü güncellemesini denetle" seçeneğini kullanın.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

laptopdan(win8) steami kuramıyorum . Ne yapacağım ?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    laptopdan(win8) steami kuramıyorum . Ne yapacağım ?
    Tamam hallettim :P

arkadaşlar bende steam açılmıyor tıkladığım zaman steam bağlanıyor diyor ama sonra donuyo
    steam client bootstrapper yanıt vermiyo diye bir hata çıkıyor lütfen biri bana yardım etsin

arkadaşlar bende steam açılmıyor tıkladığım zaman steam bağlanıyor diyor ama sonra donuyo
    steam client bootstrapper yanıt vermiyo diye bir hata çıkıyor lütfen biri bana yardım etsin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri