Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 100 sonuç

Konu: Giresunspor ile Zorlu Macera | 3. Sezon - UEFA Yolunda

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Devre arasında takıma dahil ettiğim oyunculardan pek fazla verim aldığım yada oynattığım söylenemez.

Kalan Maçları toplu olarak ekliyorum.

ŞAMPİYONUZ

Takım İstatistiklerimiz

Lig İle ilgili istatistikler...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Harika olmuş Şampiyonluk tebrik ediyorum.Süper Lig'de başarılar.

Tebrikler.Süper Lig İçin Transferleri Bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Takımı tanıyamıyorum çok fazla transfer yaptık. Fırsat buldukça ekleyeceğim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

17 yeni isimle anlaşırken takımdan da 17 kişi gönderdik.

Transferler bu şekilde. Lig başlıyor az sonra...

Süper Lig ilk 3 maç

Orduspor (E)
    Gaziantepspor (D)
    İBB (E)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Takımda baya oyuncu değişiklikleri olmus bol bol hazırlık macları yapman lazım ligdeki ilk 3 maçında iyi sayılır , bu arada rica etsem oyundaki Burak Yılmaz hakkındaki izlenimlerini alabilir miyim pek alakası yok ama konuyla.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

faty papy nın ısmı cok sekıl Gol atınca ertem sener nasıl yorumlardı acaba Tebrıkler cok ıyı bır sezon cıkarmıssın. Ayrıca yannıck ve kadlec ın profıllerı ıcın geçte olsa teskkur edıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Youla,Isaac,Serdar Özkan ve Kırıntılı transferlerini çok beğendim hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

1. Hafta

Giresunspor 1-1 Orduspor

Maçın Adamı: Orhan Taşdelen

Süper lige yükseldik ve ilk hafta büyük bir derbi. Ezeli rakibimiz Orduspor ile Giresun'da karşı karşıya geldik. Tecrübesiz ve birbirini henüz iyi tanımayan bir takım olduğumuz için oldukça zorlandık. 57. dakikadan Edim Demir'in attığı golle öne geçtik ancak 71. dakikada Leandro Gonzales'in golüne engel olamayınca ligin açılış maçında evimizde derbide 1 puana razı olduk.

2. Hafta

G.Antepspor 4-2 Giresunspor

Maçın Adamı: İsmael Sosa

20. dakikada Koray Çölgeçen'in kendi kalesine attığı golle yenik duruma düştük. 32. dakikada rakip 10 kişi kaldıktan sonra işimiz daha da zorlaştı çünkü bir türlü istediğimiz oyunu oynayamadık. 55. 68. ve 88. dakikalarda İsmael Sosa'nın golleri geldi. İsaac ve Fatih Şen'in attığı goller ise çare olamadı.

3. Hafta

Giresunspor 3-1 İstanbul BB.

Maçın Adamı: Gerlem

32. dakikada Webo'nun attığı golle kendi sahamızda 1-0 geriye düştük. İlk yarı da bu sonuçla kapandı. 2.yarıda daha istekliydik. 62. dakikada Gökhan Süzen'in kendi kalesine attığı gol ile moral kazandık ve bu golden 4 dakika sonra 66.dakikada Gerlem sahneye çıktı ve takımını öne geçirdi. 90+4'de ise yine Gerlem'in yaptığı ortada savunmadan gelen Volkan skoru tayin etti.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Epey transfer olmus. Uyum saglarlar erken veya gec onemli olan butun bolgelere iyi futbolcu alman. Basarilar dilerim kardesim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kanka bu ne yahu bu kadar transfer mi yapılır?Neyse bunlar seni taşır umarım.Bu yıl ligde kalmanı bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Ligde Durumlar Kötü

Oynadığımız 8 maçta galibiyet yüzü göremedik. Çok kötü bir dönem geçirdik. Daha önce oynadığımız 3 maçta da sadece 1 galibiyet almıştık zaten toplam olarak 11 maçta 1 galibiyetimiz var. Durumlar kötü en kısa sürede toparlanmamız gerek.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Cidden kötü bir dönem geçirmişiz ama bunu yeni transferlerin uyumsuzluğuna bağlıyorum.

Umarım takım oturur ve harika sonuçlar almaya başlarız

Tuskarr arkadaşımıza katılıyorum galibiyete hasret kalmışsın hadi deplasman neysede artık içeride bir kazanma alışkanlığı edinmen gerek.

Ama güvenimiz sonsuz Giresunspor asansör takım olmayacak !

Mustafa Yumlu 3 gol atmış, helal olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hocam Trabzonsporlu paulo henrique nin sein gözünde bi değerlendirmesini alabilirmiyim birde zokora nın konu ile pek alakası yok ama diğer arkadaşlar istekte bulunmuş bende ondan sordum )

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Henrique ilk sezonunda çok fazla forma şansı bulamadı toplam 22 maç forma giydi ve 5 gol atıp 1 asist yaptı. İkinci sezonunda takımın vazgeçilmezi oldu ve 31 maç forma giydi 9 gol atıp 5 asist yaptı. Şuan ki değeri 1.5 Milyon Sterlin.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Lig kötü gitmiş,bir an önce toparlanmamız lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunspor UEFA'da !

Ligin ilk yarısında çok kötü bir performans gösterdik. Bize yakışmadı ancak devre arasında takıma Levan Kenia, Elyasa Süme, Hakan Arıkan, Jorge Galan, Appiah, Aleem O'Balagun gibi isimlerle takviye yaptık. Özellikle Kenia, Elyasa, Hakan ve Galan'ın performansları iyi sonuç verine ligi ilk 8 içinde bitirerek play offlara katılmaya hak kazandık.

Play offlarda önce Ordu'yu sonrasında da Beşiktaş'ı geçtik. Son olara Bursa ile Uefa'ya katılmak için eleme maçı oynadık ve o maçta da rakibimizi geçerek büyük bir sürprize imza attık. Süper Lig'deki ilk sezonumuzda Uefa'ya katılmaya hak kazandık.

Bir başka büyük kazancımız ise gelir/gider tablosunda oldu. 2 senedir oyunculara para vermeden transferler yaptığımız için ve gelirlerimiz günden güne arttığı için takım kâra geçti. 2 senede toplam 5 milyon sterlin finansımız artıya döndü ve yeni sezon öncesinde de tamamını transfer bütçesi olarak önümüze sundular.

Artık hedefler değişti ligin iyi ekiplerinden olup üst sıralarda yer almak mümkünse ilk 4'e girmek istiyoruz. Diğer yandan da daha sağlam bir ekip oluşturup sürekli transfer yapan bir takım olmak istemiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Niye kimsenin kariyerinde bizim takımın amblemi yok?

Son maddeye katılıyorum,artık takımı oturtup iskelete eklemeler yaparak daha iyi duruma gelmelisin.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hazırlanan logo packde bir sorun var birkaç logo ile ilgili bunlardan biride TS.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Düzeltin sorunu ben oyunu edinene kadar

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunspor Transferleri

Engin Baytar

Galatasaray'dan 110 k bedelle transfer ettik.

Julio Alves

Beşiktaş'tan 250 k'ya transfer ettik.

Çağlar Birinci

Galatasaray'dan 140 k'ya tranfer ettik.

Can Arat

İBB'den 12 k bedelle transfer ettik.

Ersan Adem Gülüm

Beşiktaş'tan 300 k bedelle transfer ettik.

Aykut Akgün, Emre Özkan ve Mehmet Batdal ise bonservis bedeli ödemeden kadromuza derinlik katması amacıyla transfer edilen isimler.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Biraz daha detaylı anlat Murat kariyeri olmuyor böyle...UEFA hayırlı olsun gruplara kalırsın umarım...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Detaylı anlatmama fırsat kalmıyor gece yarısı başlıyorum sezonu bitiriyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İlk Eleme rakibimiz Norveç temsilcisi

Her iki maçtada rahat bir oyun oynadık ve galibiyeti hak ettik.

2. Eleme'deki rakibimiz ise daha önce Beşiktaş'la karşılaşmış olan V.Plzen oldu.

Bu zayıf rakibimizi de kendi sahamızda oynadığımız harika futbolla geçerek gruplara kalmaya hak kazandık. Açıkcası gruplara gelene kadar oynadığımız iki rakipte çok zayıftı ve gruplara kalmak bizim için zor olmadı.

Grubumuz hakkında birşey söyleyemiyorum her zaman çekindiğim bir HSV takımı var. Diğer takımlarda zayıf ekipler değil. Amacımız ilk defa boy göstereceğimiz Avrupa Liginde ülkemizi elimizden geldiğince temsil etmeye çalışmak.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Ligin ilk 2 haftasında 4'er gol attık. Takım kadrosu oturdu artık forvet sorunumuzu da bu sezon patlama yapan Youla ile gideriyoruz. Galan'ın uzun süreli sakatlığı devam ediyor.

Transferin son dakikalarında Beşiktaş'ın genç yeteneği Muhammed Demirci'yi transfer ettik.

Bu genç oyuncu için çok para verdik.

Genç orta saha oyuncusu için 48 ayda 1.5 Milyon Sterlin bonservis ödeyeceğiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Süper transfer ve süper skorlar kanka sağlam ilerliyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kadromuz oturdu diyebiliriz artık. Bundan sonra takımı komple değiştirme işleri yok artık. İsaac her maç harika nazar değmesin, solda da büyük yarış var. Gerlem oynadığı zaman iyi işler çıkartıyor, Engin Baytar oynadığı zaman keza aynı şekilde onlardan fırsat buldukça oynayan genç oyuncumuz Şükrücan ise hiç fena değil.

Orta sahada Kenia - Alves - Hürriyet üçlüsü de çok iyi götürüyor orta alanı.

Savunmada da Elyasa - Ersan - Can - Çağlar 4'lüsü oldukça sağlam.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kadro sağlam,skorlar iyi

Uefada başarılar

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10