1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Milli Takımlar Hakkında

Default Milli Takımlar Hakkında

Arkadaşlar ben yeni oyun açıp bir ülkenin (küçük bir ülke) milli takımıyla oyuna başlamak istiyorum ama oyunda hep belli başlı milli takımlar var. Diğer milli takımları yüklemek için bir dosya var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Arkadaşlar ben yeni oyun açıp bir ülkenin (küçük bir ülke) milli takımıyla oyuna başlamak istiyorum ama oyunda hep belli başlı milli takımlar var. Diğer milli takımları yüklemek için bir dosya var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
    Seçtiğin database ile alakalı. Seçeceğin milli takıma göre database ayarlamalısın. Mesela afrikadan küçük bir takım alacaksın diyelim, çoğu ligi açıp large database yapsan bile oyuncularının çoğunu göremeyeceksin. Görmek için, load all players from africa veya load all international players africa gibi custom databaseler yarat. Africa yerine seçeceğin ülkeyi de seçebilirsin sadece.

Quote Originally Posted by Alexi Lalas View Post
    Seçtiğin database ile alakalı. Seçeceğin milli takıma göre database ayarlamalısın. Mesela afrikadan küçük bir takım alacaksın diyelim, çoğu ligi açıp large database yapsan bile oyuncularının çoğunu göremeyeceksin. Görmek için, load all players from africa veya load all international players africa gibi custom databaseler yarat. Africa yerine seçeceğin ülkeyi de seçebilirsin sadece.
    Dediklerini yaptım, Porto Riko'yu seçmek istiyorum ama olmuyor. Biraz daha açık anlatabilir misin?

Large, Medium Data Değilde Custom (Özel) Datadan Ülkenin Tüm Oyuncusu Porto Rikoyu Bulup Seç ve Ok de. Ondan Sonra Oyunu Kur, Kurulduktan Sonra Milli Takımlara Gelip Porto Riko Milli Takımının Üstüne Gel Takımı Kontrolüne Al

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Dediklerinizi yapıyorum ama bir türlü olmuyor. :/

Mesaj Yetkileri