1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: 100. Yılında Karşıyaka İle Süper Lige Doğru

Default 100. Yılında Karşıyaka İle Süper Lige Doğru

100. Yılında Süper Lige çıkmak isteyen Karşıyaka`nın başına Reha Kapsal yerine Emrah Gündüz getirildi. Karşıyaka başkanı Hüseyin Çalışkan, Onursal başkan Selçuk Yaşar ile beraber yaptığı basın toplantısında "Karşıyaka`da yetişmiş içimizden biri ile 100. yılda daha başarılı olacağımıza inanıyoruz" açıklamasını yaptı.

Emrah Gündüz ise basın toplantısında; Karşıyaka`nın 100. yılında teknik direktör olmanın gururunu yaşadığını ve Karşıyakayı Süper Lige çıkartmak için elinden geleni yapacağını açıkladı.

Sezonda Türkiye ligi ile beraber ingiltere ligi, ispanya ligi ve italya liginide açtım.

Kurallları okudum kabul ediyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kariyeriniz onayLanmıştır, başarıLar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

TRANSFER
    Transfer dönemimde takımın fazla takviyeye ihtiyacı olmadığını düşünen Emrah Gündüz kadroya sadece Ceyhun Eriş ile takviye yaptı. Emrah Gündüz yaptığı basın açıklamasında Ceyhun Eriş transferiyle transfer dönemini kapattıklarını söyledi.

HAZIRLIK MAÇLARI
    Yapılan hazırlık maçlarında istikrarsız sonuçlar alsakta takımın ilk 11 ini oluşturma açısından faydalı bir hazırlık dönemi oldu

Eskişehir maçı kötü olmuş hocam.Agbetu'nun profilini koyar mısın bir de rica etsem.

6-0'lık Es Es Maçı Harikulade Olmuş Şampiyon Altay

Kariyerinde Başarılar Ama Takıma Başarısızlıklar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    Eskişehir maçı kötü olmuş hocam.Agbetu'nun profilini koyar mısın bir de rica etsem.
    buyur hocam agbetu

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    6-0'lık Es Es Maçı Harikulade Olmuş Şampiyon Altay

Kariyerinde Başarılar Ama Takıma Başarısızlıklar
    Teşekkürler ama eskişehir maçı bir yere çıkacaktım maçı yapıp çıkayım dedim kadroda bazı büyük hatalar yapınca böyle sonuçlandı

1. Hafta

2. Hafta

3. Hafta
    3 maçta 3 galibiyet. Süper lige emin adımlarla ilerliyoruz

4. Hafta
    Ligdeki ilk mağlubiyetimizi Akhisar Belediyeye karşı aldık

5. Hafta

6. Hafta

7. Hafta

8. Hafta
    Önce 1-0 daha sonrada 2-1 geriye düştüğümüz derbide maçı 3-2 kazanmayı başardık.

Ve 8 Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Ve önümüzdeki Hafta Karşıyaka-Göztepe derbisi var. Maç ile ilgili ayrıntılı anlatım ve bilgiler yakında...

Anteb'ime Bak Heyt Ve Reelde de Oyunda da Esiyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

O ligin en iyi taraftarlarından biri var arkanda.Ne yap et Süper Lig'e çık hoca

Bu arada kafama takılan bir nokta.Bu Agbetu'nun profili neden hala bu kadar düşük ? Bildiğim kadarıyla geçen sezon Zenke ile iyi bir form grafiği yakalamıştı.Neyse Ceyhun transferini de beğendim o adam mezarda bile oyun kurar.

Başarılar

Zirve yarışı mükemmel gidiyor.Sakatlık sorunu olmazsa şampiyon Karşıyaka yı görebiliriz.Başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

http://www.trtspor.com.tr/VideoGallery.aspx?vid=795

gözgöz ksk derbi hikayesi çok hoşuma gitti

başarılar bu arada

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

En büyük Göz-Göz Başarılar dilerim kariyerinde ama umarım Göztepe'me yenilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ceyhunu hangi pozisyonda oynatıyorsun kardeşim. ??
    ben 3lü orta alanın ortasında advancted playmaker oynatıyorum verimi üst seviyede..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2005

2012 hayallerini gerçekleştir -bari fm'de- çıkar süper lige

Karşıyaka kariyeri neredeyse ilk defa görüyorum ben.

Başarılar..

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Anteb'ime Bak Heyt Ve Reelde de Oyunda da Esiyor
    Şanssızlık işte

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    O ligin en iyi taraftarlarından biri var arkanda.Ne yap et Süper Lig'e çık hoca

Bu arada kafama takılan bir nokta.Bu Agbetu'nun profili neden hala bu kadar düşük ? Bildiğim kadarıyla geçen sezon Zenke ile iyi bir form grafiği yakalamıştı.Neyse Ceyhun transferini de beğendim o adam mezarda bile oyun kurar.

Başarılar
    Bende bilmiyorum Ligdeki en iyi oyunculardan biri agbetu

Quote Originally Posted by punisherfero View Post
    Zirve yarışı mükemmel gidiyor.Sakatlık sorunu olmazsa şampiyon Karşıyaka yı görebiliriz.Başarılar dilerim
    Çok iyi başladık çok iyi devam ediyoruz. Sezon sonuna kadar böyle gider umarım

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    http://www.trtspor.com.tr/VideoGallery.aspx?vid=795

gözgöz ksk derbi hikayesi çok hoşuma gitti

başarılar bu arada
    Teşekkür edeirm

Quote Originally Posted by furdun View Post
    En büyük Göz-Göz Başarılar dilerim kariyerinde ama umarım Göztepe'me yenilirsin
    Kısmet değilmiş

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    ceyhunu hangi pozisyonda oynatıyorsun kardeşim. ??
    ben 3lü orta alanın ortasında advancted playmaker oynatıyorum verimi üst seviyede..
    Orta sahanın ortasında oynatıyorum gayet verimli oluyor. Bir haylide gol atıyor

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    2012 hayallerini gerçekleştir -bari fm'de- çıkar süper lige

Karşıyaka kariyeri neredeyse ilk defa görüyorum ben.

Başarılar..
    Uğraşıyorum bakalım çıkartmak için takımı daha sezonun başı

Vee büyük maç geldi çattı. İzmirde tansiyon yüksek. Körfezin her 2 yakasında heyecan var. Karşıyaka taraftarı sabah saatlerinden itibaren Çarşıda toplanmaya başladı, Göztepeliler ise toplu şekilde stada gelecekler.
    Her 2 takım yöneticilerinden gerilimi düşürmeye yönelik açıklamalar yapılıyor, tribün liderleri olay çıkmaması için taraftarları uyarıyor.

Ve her 2 takımın ilk 11 leri ve dizilişleri belli oldu. Hakem de Kuddusi Müftüoğlu

Ve Büyük Derbi yoğun tezahuratlar altında başladı.
    Göztepe yakaladığı pozisyonları gole çeviremedi, Karşıyaka ise bulduğu pozisyonları iyi değerlendirdi. Ayrıca Karşıyaka`nın 1 golü de ofsayt gerekçesiyle sayılmadı.

Ve ilk Yarı da son düdük geliyor. Karşıyakanın 2-0 üstünlüğü ile sona erdi ilk yarı.

Teknik direktörler son uyarılarını yapıyorlar. Maçın 2. yarısı birazdan başlayacak.

2. yarıda da karşılıklı ataklar oluyor. Göztepe önce durumu 2-1 e getirdi. Fakat 90+5 te Karşıyaka Serdar Eylik ile Göztepe`nin umutlarını söndüren golü attı

Bu karşılaşmanın genel görünümü ve maçtan sonraki puan durumu şöyle oluştu

Karşıyaka taraftarları kutlamalarına çarşıda devam ediyorlar...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hazırlık maçlarına iyi başlamamışız ama ligde gayet iyi gidiyoruz Başarılar.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Süper Lig Yolunda Gaza Gelip Bir Hayli Maç Yaptım. Fikstürden sonuçları toplu olarak veriyorum. Bir ara kovulmanın eşiğine geldim. 1 maç daha kaybetsem kovuluyordum Fakat toparladım

Özellikle Göztepeyi 5-1 yenmem kredimi arttırdı sanırım. Göztepe maçının ayrıntıları aşağıdaki gibi oldu. Aslında çok üstün oynamadım ama bulduğumu attım diyebilirim

ir diğer önemli maç rize maçı. Eğer kaybetseydim ya da beraber kalsaydım play-off a kalamıyordum

Ve Play offtayız. Süper lige çıkan 2 takım belli oldu. Biri Adanaspor, Diğeri Gaziantep Bld.

3. takım olmak için Karşıyaka, Kasımpaşa, Giresun ve Rize Kapışacaklar

Veee Play Off Maçları. Taraftarlar tribünleri tıklım tıklım doldurdu. Günler öncesinden biletler tükendi. İlk Rakibimiz Giresunspor. Dieğr karşılaşmada da Kasımpaşa ile Rizespor karşılaşıyor.

İlk Maçta soğuk terler döktük . 2-1 geriye düştüğümüz maçı 3-2 kazandık. 2. maçta beraberlik yetiyor finale yükselmek için

Veee 2. maç. Bu maçtada 2-1 geriye düştük, sonra 3-2 yaptık ve son dakikalarda yediğimiz golle 3-3 Bitti. Artık Finaldeyiz. Rakip Kasımpaşa

FİNAL GÜNÜ

Kötü oynadığımız maçı 2-0 kazandık. Artık Süper Ligdeyiz. Karşıyakayı 100. yılında süper lige taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz Kovulmanın eşiğinden dönüp süper lige çıktık.

Ve 1. lig ile ilgili performansımızdan ilginç bir istatistik göstereceğim.

Ligde kendi Evimizdeki Puan durumu

Deplasmandaki puan durumumuz

Vee artık süper lig için çalışmalara yaşlıyoruz. İşimiz zor çünkü kiralık oyuncular gidecek, bütçemiz çok az

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

SÜper Ligde Basarılar kardeşmm..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Mesaj Yetkileri