Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 355 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 2012 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

acceleration ve pace özelliği yüksekse poacher oynat,her türlü gol atar.
    Oyuncunun profilini atar mısın?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Altaylee1914 View Post
    Cevabın için teşekkür ederim.
    Aslında taktiği anlatmadan bilgi istemek saçma da şöyle ekran görüntüleriyle anlatayım.
    http://a1209.hizliresim.com/11/5/cptuw.jpg
    İşte bu taktiğimde önde oynayacaktı Quagliarella fakat kendisini kaçırdığı goller yüzünden kovalamak zorunda kaldım.Şimdilik elimde şöyle bir kadro var:http://a1209.hizliresim.com/11/5/cptyt.jpg
    Bu kadroyu da gördüğünüz şekilde ki taktikle oynatıyorum önerilere açığım kısacası .
    Taktiğinde dikkatimi çeken, orta ikili Vidal , Marchisio defans ayarlı. Kanatlar support ayarlı. Forveti de deep-lying verirsen çok gol sıkıntısı çekersin gibime geliyor. Vidal'in olağanüstü özelliklerinden yararlanabilirsen orta sahan çok iş görür. Biraz ofansa da yardım ettir Vidal'e bence.Forveti de Complete Forward veya Poacher olarak kullanmanı öneririm.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Taktiğinde dikkatimi çeken, orta ikili Vidal , Marchisio defans ayarlı. Kanatlar support ayarlı. Forveti de deep-lying verirsen çok gol sıkıntısı çekersin gibime geliyor. Vidal'in olağanüstü özelliklerinden yararlanabilirsen orta sahan çok iş görür. Biraz ofansa da yardım ettir Vidal'e bence.Forveti de Complete Forward veya Poacher olarak kullanmanı öneririm.
    Vucinic'i Complete Forward yaptım daha önce pek verim alamadım o yüzden Huntelaar'ı alıp Poacher atadım.Daha verimli oldu.Lakin dediğiniz gibi Vucinic'i CF olarak deneyeceğim.

yeni kariyer açtığımızda ayarlanmış olan hazırlık maçlarını nasıl iptal ediyorduk?

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Quote Originally Posted by juricevic View Post
    yeni kariyer açtığımızda ayarlanmış olan hazırlık maçlarını nasıl iptal ediyorduk?
    fikstürden maçın üzerine tıkla iptal butonuna bas iptal edilir

arkadaşlar galatasarayı yönetiyorum çok iyi yabancı gençler buldum fakat oynamaları için önce tecrübe kazanmasını istiyorum pilot kulübüm türk takım olursa orda oynıyabilirlermi yoksa yabancı oldukları için oynıyamazlar mı acil yardım

Süper Lig'de bildiğin gibi 6+2 yabancı sınırı var, Bank Asya'da 3 yabancı oynayabiliyor. Bu iki ligdeki takımlarda oynayabilirler.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ama pilot takım oynatır mı orası bilinmez. Ben Gençlerbirliği'ne Facundo Ferreyra'yı yolladım kiralık. Hayatlarında bulamayacakları forveti en fazla 2 maça çıkardılar.

ya arkadaşlar çok sağolun cevaplar için yabancı takım önerdiler fakat oyuncuyu yollıyamıyorum japonyadan bi takım ile amerikadan bir takımı seçtim 2 sinide kabul ettiler fakat 2 sinede transfer sezonu içinde olmama rağmen 'move to affilate' yazısı çıkmıyor yardım lütfen

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by kaang View Post
    ya arkadaşlar çok sağolun cevaplar için yabancı takım önerdiler fakat oyuncuyu yollıyamıyorum japonyadan bi takım ile amerikadan bir takımı seçtim 2 sinide kabul ettiler fakat 2 sinede transfer sezonu içinde olmama rağmen 'move to affilate' yazısı çıkmıyor yardım lütfen
    Ticaret anlaşması şeklindedir o nedenle kiralık oyuncu opsiyonu yoktur.

peki onu nasıl ayarlıycam yada hangi takımın kiralık anlaşma opsiyonu olduğunu nasıl görürüm

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

kiralık gönderebileceğin takım için kulübün seçmesini iste.

onu nasıl söyliycez??? çok zahmetli oldum farkındayım çok saol

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

kulüpten pilot isteğinde bulununca biz mi seçelim sen mi seçersin diye soruyor, siz seçin de?

dedim ama yine aynı kiraya gönderemiyorum acaba amerika ligi açık olmadığından olabilir mi??

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Avrupa dışı olduğu için olabilir. Benim tüm pilotlarım Avrupa'dan herhangi birine yollayabiliyorum.

arkadaşlar umut ve hamitin son güncellemedeki profillerini koyabilir misiniz? simdiden teşekkürler

Oyuncuyken "Determination"u 18 olan bir oyuncunun antrenör olduğunda "Determination"unun 12 olması saçma değil mi??

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    arkadaşlar umut ve hamitin son güncellemedeki profillerini koyabilir misiniz? simdiden teşekkürler

Oyun zamanı ile 7 ay geçmiş durumda.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

@futureless fakettim tekrardan tşkler.

İnvidual Training deki Quickness ile Agility arasında ne gibi bir fark var?

Biri çeviklik, biri çabukluk. Yani quickness => acceleration + pace

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Biri çeviklik, biri çabukluk. Yani quickness => acceleration + pace

Teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by futureless View Post

Oyun zamanı ile 7 ay geçmiş durumda.
    hamit te ciddi değişiklik yok ama umut baya değişmiş durumda, zira teknik özelliklerinde en yüksek 10 görüyorduk

merhaba
    4-4-2 oyun anlayışı katı - kontra
    sol açık : alex teixeria sağ açık : torje
    bunlardan en iyi nasıl faydalanabilirim ? bireysel komutlardan taç çizgisi mi veya boşluklara hareketlendirerek mi ? ya da serbest mi bırakmalıyım

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri