Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 2012 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

maç esnasında etrafı kurcalarken shout tarzı bişey gördüm. işte kanatlardan yardırın bilmem ne yapın tarzı kenardan direktifler oluyor galiba. 11'de yoktu ya da ben hiç denk gelmemiştim. o özelliği nasıl kullanıyoruz ve verimli oluyor mu?

Nesil
    2005

Taktik kısmında en sağda olması lazım. Benim anladığım kadarıyla, yenik durumdayken falan tek tek seçmek yerine direk shout seçiyorsun. Taktikte de görürsün zaten shoutun ayarlamasını

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Lightbulb Rövaşata!

Yeni bir özellik mi arkadaşlar ?

hazırladığımız shout özelliğini nasıl aktif hale getiriyoruz maç esnasında

Quote Originally Posted by TheWizard View Post

Yeni bir özellik mi arkadaşlar ?
    Önceki seride de görmüştüm rövaşata deneyen oyuncular ama bu 2012'de bir garip alakasız yerlerde rövaşata paslar deneyen oyuncular oluyor

arkadaşlar bu taktık ekrarını nasıl eskiye çevirebiliyouz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Önceki seride de görmüştüm rövaşata deneyen oyuncular ama bu 2012'de bir garip alakasız yerlerde rövaşata paslar deneyen oyuncular oluyor
    Bana hiç denk gelmedi valla.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar bazı kariyerlerde görüyorum taktik ekranında oyuncu rollerinde atak destek defans seçmek yerine eskisi gibi oklarla ne yapacaklarını göstereceğimiz alternatif bir taktik ekranı dahamı var ? Karıştırdım ama bulamadım.

Beyler bunu Türkçe'ye çevirebilecek ve yapılması gerekenin ne olduğundan bahsedebilecek birileri varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

disiplin eksikliğinden dolayı mutsuzmuş eleman formsuz ya da maçlarda gereksiz kart gören oyunculara uygun cezaları verirsen sanırım sorun çözülür.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by nannar View Post
    disiplin eksikliğinden dolayı mutsuzmuş eleman formsuz ya da maçlarda gereksiz kart gören oyunculara uygun cezaları verirsen sanırım sorun çözülür.
    Teşekkürler, aynı oyuncu şimdi ülkeye alışamadığını söyledi. Galiba yolları ayıracağım adamla

Arkadaşlar maçlara başlamadan önce seçilmemiş ilk takım oyuncularımın rezerv takımının maçına gittiğini görüyorum, mesela Semih cezalı durumdaydı ve seçemiyordum. Cezası bittikten sonra seçilebilir hale geldi, Bienvenu maç öncesi sakatlandı. Bir baktım ki Semih rezerv takım karşılaşmasında ve forvet kalmadı. Rezerv takım maçı için hangi ayarları yapmamız gerek veya kimin gidip gitmediğini nerden öğrenebiliriz?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu tiki kaldırırsan yedek takımda oynamaz

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar birşey soracağım. Benim Blyth Spartans takımı Semi-Professional, Professional hale nasıl getiririm bu takımı?
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

tabiiki maç kazanarak lig atlayarak falan

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Şampiyon oldum, bulunduğum ligte (Blue Square Bet Premier) professional takımlar var. Kafamı karıştıranda bu olay zaten.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bu tiki kaldırırsan yedek takımda oynamaz

Teşekkürler hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bir önceki seride ''Boardroom''a girdiğimizde sol altta personel sayısı yazıyordu..En fazla kaç adet personel bulunduracağımız ve mevcut personel sayısı..Bu seride göremedim kaldırıldı mı yoksa ben mi bulamadım ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    bir önceki seride ''Boardroom''a girdiğimizde sol altta personel sayısı yazıyordu..En fazla kaç adet personel bulunduracağımız ve mevcut personel sayısı..Bu seride göremedim kaldırıldı mı yoksa ben mi bulamadım ?
    Kaldırılmadı hala mevcut.

Kullandığın skin ile alakalı bir durum olabilir diye geldi aklıma.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Kaldırılmadı hala mevcut.

Kullandığın skin ile alakalı bir durum olabilir diye geldi aklıma.
    yeni farkettim..Sorun, tam ekranda değil de pencere modunda oynamam..Çok ilginç tam ekranda sol taraf 3 bölme (Confidence-Scouting-Personel) pencere modunda Personel bölümü iptal teşekkürler bu arada..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Pencere modunda bende de sürekli bi eksilik çıkıyor. Bu çözülürse süper olur.
    eto'o bitmiş.

Selam arkadaşlar ,

Devam eden oyunuma Fransa ligini eklemek istiyorum.Ama fransadan takım yönetmek için değil kaliteli regenleri yakalamak için eklemek istiyorum.Bunun için, ligi sadece "view only" şeklinde açabiliyor muyum ? "view only şeklinde açarsam regen sayısı artar mı fransada ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nordanvedr View Post
    Arkadaşlar birşey soracağım. Benim Blyth Spartans takımı Semi-Professional, Professional hale nasıl getiririm bu takımı?
    Ben oyuncuların kontratları ile alakalı diye biliyorum, part-time kontratı olan varsa yarı-profesyonel gözükebilir.

osmannuriguzel Misafir

Quote Originally Posted by Nordanvedr View Post
    Yönetimden isteklerde bu da var sanırım ama tıklanamıyor olabilir. Sende açıktır belki bi bak bence.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ya beyler finansı nasıl kontrol edebiliriz? Malagayla oyun başlangıcı 90 milyon eurom vardı. Sezon bitince 40 milyon euroya düştü. Yine gelirlerle falan 60 milyona çıktı para ama diğer sezon 30a kadar yine düştü. Aylık kaybım 2 milyon euro falan. Eski serilerde Beşiktaşla oynarken bu kadar para kaybetmiyordum. Bir çözümü var mı?

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ya beyler finansı nasıl kontrol edebiliriz? Malagayla oyun başlangıcı 90 milyon eurom vardı. Sezon bitince 40 milyon euroya düştü. Yine gelirlerle falan 60 milyona çıktı para ama diğer sezon 30a kadar yine düştü. Aylık kaybım 2 milyon euro falan. Eski serilerde Beşiktaşla oynarken bu kadar para kaybetmiyordum. Bir çözümü var mı?
    Suç senden öncekilerin Mesela ben Adnan Polat'ın kirli çamaşırlarını temizliyorum öde öde bitmiyor

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Suç senden öncekilerin Mesela ben Adnan Polat'ın kirli çamaşırlarını temizliyorum öde öde bitmiyor
    Malaga'yı Katarlı bi şeyh satın aldı. Rahatça temizlenmesi gerekirdi

Semi-Pro bir takımın Boardroom'undaki "Professional Status" isteğini aktif hale getirmek için ne yapmak gerekiyor?North'tan Premier'e çıktım şimdi de lider gidiyorum ama hala kapalı o istek.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben Premiere çıkınca otomatikman pro yapmışlardı.
    eto'o bitmiş.

Reputation'un kaç yıldızdı?Benim hala yarım yıldız ondan olabilir diye düşünüyorum ben.

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri