Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

35 61.40%
  • İyi

17 29.82%
  • Vasat

4 7.02%
  • Hayal kırıklığı

1 1.75%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 51 arası toplam 51 sonuç

Konu: Kara

Kariyerim de Beşiktaş aldı 1 sezon sonra milan a gitti para kazandırıyor.

BHARISH Misafir

Bu adamı geçen sene Alex Ferguson istiyor diye haberlerde seyreden olmadı mı? Hatta Chelsea da takipte ve ikinci bi Obi Mikel çalımı gelebilir Chelsea'dan diyordu. Bu arada Obi Mikel de aynı takımdan çıkmıştı yanılmıyorsam.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

DC olarak oynatıyorum çok verimli
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Galatasaray'da bir sezonda 15gol atmıştı köşe vuruşlarından.Mükemmel bir stoper,CL'dede yan atışlarla sırtlayabiliyor takımı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

beşiktaş transfere ambargo koydo iki katı teklif ettim kabul etmediler.

Bende Trabzonda, Ama Avni Akerde Trabzonla Oynadığım Maçta Ön Libero'da Döküldü Pektemek Hallaç Pamuğuna Çevirdi Kara Oldu Karbonat

Ya da Kara'nın Kabusu Benim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Question

Kara'dan hangi böldege daha çok verim alıyorsunuz ?

Stoper mevkisinde

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Smile

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Patrick Vieira'nın Arsenal'deki yılları olmuş mübarek. Profiline göre fiyatı çıtır çerez. Ernst'in en fazla 2 sezon daha devam edebileceğini düşünürsek Beşiktaş kariyerlerinde çok iş yapar.
    Aynen katılıyorum , yalnız tek Beşiktaş'da değil , tüm süper lig ve Avrupa da gelişmekte olan takımlara ideal bir oyuncu.

Her seferinde Beşiktaş alıyor bu adamı bende. Veriyorlar senelik 1.5M Euro, adam onlara gidiyor tabi.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

12 serisinin fenomeni oldu artık. Kime baksam bi kara muhabbeti. Gerçekten hakkını da veriyor.
    Last edited by Hkan : 19.Şubat.2012 at 12:12

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sivasspor'a gelirmi bu adam Birde ben 2. Sezon satmak için alacağım nerde oynatırsam iyi para eder ?

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Thumbs up

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Sivasspor'a gelirmi bu adam Birde ben 2. Sezon satmak için alacağım nerde oynatırsam iyi para eder ?
    Defans Orta için gayet ideal olduğu gibi defansıf orta saha bölgesinde de o kadar iyi , istediğin bölgede oynatmak senin elinde , istediğini yap , iki bölgenini hakkınıda veriyor.

stoper olarak fenerbahçe'de oynatıyorum. 3 sezonda 51 gol attı. bu son sezonumda 20 gol attı. kornerlerde kafa vuruşlarında çok etkili. ön direğe orta kestiriyorum onu da ön direğe koş talimatına aldım. çok maç kurtarıyor tek başına.

oyuna nerde başlıyo bu adam yaw bulamıyorum kara deyince bi sürü adam çıkıyo bu yok..

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Süper bir oyuncu.Kara'yı ilk keşfim Beşiktaş sayesinde oldu.Fenerbahçe kariyerimde Bjk'yle bir maç yaptım Kara'yı almıslar kornerden dönen topta 30 metreden 90a atınca topu hemen profiline baktım.Bide oyun basından 3 sene sonraydı hani iyice gelişmiş hali harika bir profili vardı.O zaman kafamı duvarlara vurmustum nasıl kaptırdım bu adamı diye. Sezon sonu Bjk 1.5-2 milyona aldıgı Kara'yı 50 milyon euro gibi bir fiyata Real Madrid'e sattı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by iesquire View Post
    oyuna nerde başlıyo bu adam yaw bulamıyorum kara deyince bi sürü adam çıkıyo bu yok..
    Tromso'de başlıyor.Serigne Kara yaz hocam.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

hastalıklı gibi şut çekiyor yalnız, onu preferred moves dan silince harika

Defansa al senelerce baska adam arama. Çok garanti top oynuyor. Riskli işlere girmiyor. COk saglam

Nesil
    2006
    Yer
    London

Önceden kayserispordan 7,5 milyona transfer etmiştim, avrupa maçlarında tam bir hayal kırıklığı yaşadım, türkiye ligine çok fazla ama avrupada başarı gösteremiyor, istikrarsız bir oyuncu.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri