Sayfa 38 / 40 İlkİlk ... 283637383940 SonSon
1,111 ile 1,140 arası toplam 1197 sonuç

Konu: FM 2012 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sonunda ilginç bi ss geldi

Avrupa ligi 2. turuna 3 temsilcimiz birden çıkmayı başardı.Ama ilginçtir Galatasaray-Trabzon eşleşmesi oldu Hiç olmazsa biri çeyrek final görecek

Nesil
    2006
    Yer
    11

4'üde atıcaklardı da, dediler o kadarda hayvanlık yapmayalım.Buda bi insan evladı sonuçta.Acıdılar bana.Heralde oyunu bırakırdım...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu Meksika bir tek bende böyle degilmis demek ki.Adamlar her geldiklerini atıyorlar çok uyuz bir takım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben Meksika'yı yönetirken de Brezilya her geldiğini atıyordu. Copa America 2015 finalinde Brezilya'ya 5-3 yenilmiştim.

edit: Yukarıdaki final de Copa America 2015'miş bu arada. Yine bir Brezilya-Meksika finali ve yine Brezilya galibiyeti

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

İlginç değil ama böyle adam zor bulunur valla

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bir sezon içerisinde aynı takımla kaç kere karşılaşılabilir?

Tottenham ile ligde 2, FA Cup'ta 1, Carling Cup'ta 1 ve Avrupa Liginde de 2 kere olmak üzere toplam 6 kez karşılaştık:

(ilk lig maçı sığmadı üstte kaldı)

Premier ligi baz alırsak herhangi bir takımla resmi maçlarda en fazla 10 kez karşılaşılabilir sanırım.

2 kez ligde, 2 kez kupada (FA ve Carling), 4 kez Avrupa Kupasında (ŞL veya Avrupa Liginde hem gruplar hemde gruplar sonra eleme turlarında 2'şer kez karşılaşma ihtimali var), 1 kez Charity Shield'da, 1 kez de Avrupa Süper Kupasında. Tabi bunun için önceki sezonda iki takımdan birinin şampiyon diğerinin ise FA Cup'ı kazanmış olması (yada ligde şampiyon olmuş takıma finalde kaybetmiş olması), ayrıca birinin Şampiyonlar Ligini diğerinin ise Avrupa Ligini kazanmış olması gerekir.

Not: Dünya Kulüpler Şampiyonasında her kıtadan 1 şampiyon takım katıldığı için orada karşılaşma şansı yok.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

İlk sezon Apolonia, Albpetrol ve Besa adında 3 tane Arnavutluk takımı Şampiyonlar Ligi gruplarına girdi.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Yeri burası değil ama uygun konu başlığı bulamadım, tek bir ekran görüntüsü için yenisini de açmayayım dedim.

Taze taze paylaşayım kalbim hala küt küt atıyor

17 dakikada 3-0 olunca hayatımın en ağır FM yenilgisi geliyor herhalde dedim ama taktiksel değişiklik sonrası unutulmaz bir maça dönüştü. Ah bide Fierro 89.dakikadaki penaltıyı kaçırmasa:

İlk kez katıldığımız şampiyonlar liginde düşe düşe Barcelona, Juventus ve Benfica ile aynı gruba düştük İlk maç Juventus'u 2-1 yenmiştik, bu maçtan da puan gelince gözümü kararttım kupayı alacağım
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Baya iyi maç olmuş harbiden.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Benim olaya ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Kendi oluşturduğum xml ile oynuyorum oyunu CL'deki bazı takımları güncelledim ama kesinlikle eksik takım kalmadı. Nasıl oldu da Arnavutluk Ligin'den 3 takım gruplardan başladılar?
    İsteyene oluşturduğum xml'i ve kariyerimi gönderebilirim en kısa zamanda ekran görüntülerinide buraya koyacağım.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Yeri burası değil ama uygun konu başlığı bulamadım, tek bir ekran görüntüsü için yenisini de açmayayım dedim.

Taze taze paylaşayım kalbim hala küt küt atıyor

17 dakikada 3-0 olunca hayatımın en ağır FM yenilgisi geliyor herhalde dedim ama taktiksel değişiklik sonrası unutulmaz bir maça dönüştü. Ah bide Fierro 89.dakikadaki penaltıyı kaçırmasa:

İlk kez katıldığımız şampiyonlar liginde düşe düşe Barcelona, Juventus ve Benfica ile aynı gruba düştük İlk maç Juventus'u 2-1 yenmiştik, bu maçtan da puan gelince gözümü kararttım kupayı alacağım
    3-0'dan maç öyle çevrilmez, böyle çevrilir dediler

Nesil
    2006

Böyle bir beraberlik performansı görmedim sarkı kırmızlı ekipten, tek galibiyetlerinide bana karşı dakika 90da frikik golü ile aldılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Böyle bir beraberlik performansı görmedim sarkı kırmızlı ekipten, tek galibiyetlerinide bana karşı dakika 90da frikik golü ile aldılar.

Beşiktaş'ın performansı da fena değilmiş.

[YOUTUBE="_UPuS7JJS3s"]Kontra gol nasıl yenir, videolu anlatım[/YOUTUBE]

Kelimelerle ifade edilemeyecek saçmalıkta bir gol yediğim için video ile paylaşmayı uygun gördüm...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    [YOUTUBE="_UPuS7JJS3s"]Kontra gol nasıl yenir, videolu anlatım[/YOUTUBE]

Kelimelerle ifade edilemeyecek saçmalıkta bir gol yediğim için video ile paylaşmayı uygun gördüm...
    Hahahahaha Kone n'apmış öyle
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Beşiktaş'ın performansı da fena değilmiş.
    Birde 29. haftada ligi gör ilk üçü, Bursa, Manisa ve Belediye.

Nesil
    2006

Oyun hayatımda hiç böyle bir tablo yaşamadım. Avrupa Kupaları derken ligi boşladık. Kondisyon sorunu ve sakatlıklarda çıkınca play-off'a bile giremedik.

Oyun hayatımda hiç böyle bir tablo yaşamadım. Avrupa Kupaları derken ligi boşladık. Kondisyon sorunu ve sakatlıklarda çıkınca play-off'a bile giremedik.

Oyunu zorlaştıracaz diye böyle şeyler olmasın işte.BJK,FB,GS ilk 5'te yer alır kesinlikle.Araya da bir ya da 2 takım girer Trabzonspor veya Bursa gibi.Gerisi arkalara dizilir.Oyunda da böyle olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

fenerle ilk sezon 5. olmak oldukca zor olsa gerek

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    fenerle ilk sezon 5. olmak oldukca zor olsa gerek
    Fikstrümü atsam şok geçrirsin yenilgi yok, editorde oynayıp takımı Avrupa'ya gönderdim, birde üst üste maçlar gelmesi bu duruma getirdi. Ben ilk sezon transferide yasaklıyorum. O nedenle pekde verimli olmuyor. Ama ilk defa başıma geldi. 33. haftada 5. düştüm normalde hep ilk 3de idim. Son hafta ise Es Es , Ordu'ya yenilmeyince puan kaybettim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fikstrümü atsam şok geçrirsin yenilgi yok, editorde oynayıp takımı Avrupa'ya gönderdim, birde üst üste maçlar gelmesi bu duruma getirdi. Ben ilk sezon transferide yasaklıyorum. O nedenle pekde verimli olmuyor. Ama ilk defa başıma geldi. 33. haftada 5. düştüm normalde hep ilk 3de idim. Son hafta ise Es Es , Ordu'ya yenilmeyince puan kaybettim.
    İlginç tablo gerçekten. Avrupa'da neler yaptın peki ?
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by darkkobal123 View Post
    İlginç tablo gerçekten. Avrupa'da neler yaptın peki ?

Bu gruptan çıktım. Sonra ki tur ne yazık ki R.Madrid ile eşleştim. Sonuç ilk maç 1-1 kendi evimde, deplasmanda ise 4-0 kaybettim.

Gerçi bir üst tura Basel ve Partizan gibi ekipler çıkarken, hiç bir Hollanda takımı Şubat ayını göremedi. Çok değişik bir sezon yaşadım fmde.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu gruptan çıktım. Sonra ki tur ne yazık ki R.Madrid ile eşleştim. Sonuç ilk maç 1-1 kendi evimde, deplasmanda ise 4-0 kaybettim.

Gerçi bir üst tura Basel ve Partizan gibi ekipler çıkarken, hiç bir Hollanda takımı Şubat ayını göremedi. Çok değişik bir sezon yaşadım fmde.
    Zorlu bir gruptan çıkmayı başarmışsın ancak şanssız bir eşleme ile elenmişsin maalesef. Bu sezon senin için ilginç bir deneyim olmuştur.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by darkkobal123 View Post
    Zorlu bir gruptan çıkmayı başarmışsın ancak şanssız bir eşleme ile elenmişsin maalesef. Bu sezon senin için ilginç bir deneyim olmuştur.
    İlk iki maçta sıfır çektikten sonra inancım kalmamıştı. Cidden oldu, bütün takımı satıp yeni takım kuruyorum sıfırdan. Tek hedef Avrupa Kupası... Orada bile Milan, Inter ve Juventus var. İtalya'da bizim lig gibi tablo yaşandı. Parma şampiyon, Napoli ikinci.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlk iki maçta sıfır çektikten sonra inancım kalmamıştı. Cidden oldu, bütün takımı satıp yeni takım kuruyorum sıfırdan. Tek hedef Avrupa Kupası... Orada bile Milan, Inter ve Juventus var. İtalya'da bizim lig gibi tablo yaşandı. Parma şampiyon, Napoli ikinci.
    Yok artık. Nasıl bir sezon geçirmişsin sen böyle.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Benim deplasmanda 2-0 zar zor yendigim Steaua Bükres'i Arsenal kendi evinde 10-0 yenmisti.. Kadiköy'e gelince dagildi adamlar 7-0 Emenike ile Sow costu Tabi diger oyuncularin hakkini yememek lazim takimdaki pas organizasyonu mükemmeldi. SL ve Ligde su an nagmalup yoluma devam ediyorum.

buda macin linki merak eden olursa diye
    http://uploaded.net/file/51qx6abj

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Daha önce konusu açılmıştı hatırlıyorum ama bulamadım;

Biliyorsunuz penaltı kazandığınızda o ana kadar 2 gol atan bir oyuncunuz varsa penaltıcınız olsun olmasın o kullanıyor penaltıyı. Hattrick yapması için bir tür jest yani.

Dün bir maçımda böyle bir durum yaşadım. Ancak baktım penaltıyı kullanmak için 2 gol atan oyuncum değil, asıl penaltıcım geliyor topun başına. Daha o an anladım kaçacağını. Bugüne kadar bu tür durumlarda hep 2 gol atmış oyuncum varsa onlar kullandı, penaltı kullanma özelliği 1 olan bir oyuncu bile olsa ve hepsi de gol oldu.

Yapımcılar diğeri kullansa ve kaçırsa kıyameti koparacağımızı biliyorlar, böyle bir önlem almışlar demek ki.

maç 0 0 gidiyor ve bi anda skor tabelasında 1-1 yazıyor gol yok maçta. Daha sonra ben gol atıyorum hala 1-1 yazıyor. Maç bitiyor ve skor tabelasında goller yazıyor. Karşılıklı golleri atan oyuncuların gollerine bakıyorum onlar atmamış başkası atmış. Dakikalar farklı ben önce atmış gözüküyorum maça girdiğimde onların golü geliyor önce sonra benim golüm geliyor. Bunu biri bana açıklasın bu nasıl bi olaydır ?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

2011/2012 sezonunda Bordeaux (2014'te ve 2016'da tekrar tekrar yükselip geri düştüler)
    2017/2018 sezonunda Lazio, Aston Villa, Socheaux, Montpellier

küme düştüler. Anlamadım gitti valla nasıl oluyor da özellikle Lazio küme düşüyor :/

Sayfa 38 / 40 İlkİlk ... 283637383940 SonSon

Mesaj Yetkileri