Sayfa 40 / 40 İlkİlk ... 30383940
1,171 ile 1,197 arası toplam 1197 sonuç

Konu: FM 2012 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

İlginç olarak nitelendirilir mi bilmiyorum ama burada paylaşayım dedim.

Çok kariyer yaptım, çok taktik hazırladım takım kadrolarına özel, ama böyle bir başarıyı ilk kez yakaladım. Juventus ile ilk sezonda üst üste 2 deplasman maçında 8er gol attım. Parma'yı 8-2 , Milan'ı 8-0 yendik .

Maçları izlemek isteyenler için link.

http://s2.dosya.tc/server19/oGhdVF/Juve.rar.html
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu olayla ilk defa karşılaşıyorum.İkisi de ligde takipçim.Maçları olduğunu görünce merak ettim nasıl sonuçlanacağını ama devam edip maç sonuçlarında gözükmeyince şaşırdım.Sonra bir baktım haberlerde maç ertelenmiş.Baya ilginç geldi.

So what?
    Saike

Nuri Şahin 29 , Selçuk ve Arda 31 yaşındayken milli takımı bıraktılar..Oyunda iyi Türk oyuncu da yetişmiyor , en iyiler bırakıp gidiyor erkenden.. Napacağım şaşırdım Eldeki oyuncularla başarı imkansız nerdeyse..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by axa View Post
    Nuri Şahin 29 , Selçuk ve Arda 31 yaşındayken milli takımı bıraktılar..Oyunda iyi Türk oyuncu da yetişmiyor , en iyiler bırakıp gidiyor erkenden.. Napacağım şaşırdım Eldeki oyuncularla başarı imkansız nerdeyse..
    modaya uyup milli takımı bıraksaydın sen de
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Benim kariyerde de Batuhan 26 yasinda futbolu birakti cok sasirrim hemde Fenerde oynuyodu

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    modaya uyup milli takımı bıraksaydın sen de
    Düşünmedim değil ama Milli takımı yüz üstü bırakamayayım bana ihtiyacı var dedim Avrupa Şampiyonası Elemelerinden sonra karar vereceğim artık..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yıl 2021 oldu Trabzonspor'un başındayım takımı dünyanın zirvesine çıkardım.Artık oyunu bırakıyorum.Ancak kapamadan önce Avrupadaki kulüplerin finansına bir göz atmak istedim ve şok oldum.

Editörden bütçe yapsam kendime bu kadar yapmazdım herhalde.Zaten kadroları harika bu parayla neler yapılır neler.Maaş bütçeside 250 m € kullanılan 100 m €

Bu arada Casillas'ta hala oynuyor gelmiş 40 yaşına

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post

Yıl 2021 oldu Trabzonspor'un başındayım takımı dünyanın zirvesine çıkardım.Artık oyunu bırakıyorum.Ancak kapamadan önce Avrupadaki kulüplerin finansına bir göz atmak istedim ve şok oldum.

Editörden bütçe yapsam kendime bu kadar yapmazdım herhalde.Zaten kadroları harika bu parayla neler yapılır neler.Maaş bütçeside 250 m € kullanılan 100 m €

Bu arada Casillas'ta hala oynuyor gelmiş 40 yaşına

Of hocam idolümsün.Kadronu atabilir misin ? Barça o parayla devlet kurar be

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Of hocam idolümsün.Kadronu atabilir misin ? Barça o parayla devlet kurar be
    Save dosyasını sildim yahu.Daha önce görseydim koyardım.

Ama kadroda regen çoktu.Regen olmayanlarda Romario,Onur,Ömer Toprak,Emre Can,Tolga C. ,Mesut Özil,Di Maria.Çok iyi regenler alıp yetiştirdim çok sağlam takım olmuştuk.Son 4 sezonda ş.l kazandım üst üste zirveye çıkınca bıraktım.Takıma birsürü isim geldi gitti.

Sildikten sonra pişman oldum ama keşke saklasaydım dedim.

Benim bütçem 74 m € maaş bütçesi,35 m € transfer bütçesiydi.En son takımdan ayrıldığımda da yerime Guardiolayı getirdiler

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Save dosyasını sildim yahu.Daha önce görseydim koyardım.

Ama kadroda regen çoktu.Regen olmayanlarda Romario,Onur,Ömer Toprak,Emre Can,Tolga C. ,Mesut Özil,Di Maria.Çok iyi regenler alıp yetiştirdim çok sağlam takım olmuştuk.Son 4 sezonda ş.l kazandım üst üste zirveye çıkınca bıraktım.Takıma birsürü isim geldi gitti.

Sildikten sonra pişman oldum ama keşke saklasaydım dedim.

Benim bütçem 74 m € maaş bütçesi,35 m € transfer bütçesiydi.En son takımdan ayrıldığımda da yerime Guardiolayı getirdiler
    Vay Mesut ve Di Maria iyiymiş.Onur efsane olmuştur heralde o zamana kadar ben de kaleyi vermeyeyim kimseye.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Onur çok sağlam işler yapıyor onu bırakma evet.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Manager'ler konusunda baya gariplikler var.. Ümit Özat iki defa Milli Takım hocası oldu.. Villas-Boas'ın başarısız olmasına rağmen gezmediği yüksek itibarlı takım kalmadı.. her sene başka bir takıma gidiyor neredeyse.. reputasyonu ve profili çok yüksek umarım bunlar fm2013de düzeltilmiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Bu finale bu yakışırdı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yunanistan'dan çıksa çıksa böyle regen çıkar zaten. Adam physco killer

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Abilerim bu da benden gelsin o zaman.

Ayrıca Furkan Özçal'ın 5 asist 1 gol ve yaklaşık 1 KM fazla koşusu ile, ayrıca İlk yarıdaki performansı ile daha iyi olmasına rağmen
    1 Gol 3 Asist ile oynayan Kâzım'a maçın adamı damgasını kaptırması

Hadi 6'yı 8'i anlarım da 9

Bu adam da 1,5 sene daha oynadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Anadolu Yakası

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Oyuncunun ismi cok fantastik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar Luton Town ile oynadığım bir oyunum var. L1'deyim şu an. Portsmouth'ta Adam Webster diye bir oyuncu var sözleşmesi 30.06.2014'te bitiyor ve oyun tarihi şubat 2014 olmasına rağmen approach to sign yok. Son 6 ay kala oyunculara imza attırabilmemiz gerekmiyor mu normalde ?

Bir de Portsmouth ekonomik nedenlerden dolayı antrenman tesislerini sattı , transfer yasağı cart curt geldi ama o kadroya oyuncu katma yasağı değil mi yani ? Neden Webster'ı alamıyorum anlamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

İngilterede ayrı bir kural var onun için. Kendi ligindeki takımların oyuncularına kontratında son 1 ay kalana kadar bosman ile imza attıramıyorsunuz. Ligdeki takımları korumak için yapılmış bir kural sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    İngilterede ayrı bir kural var onun için. Kendi ligindeki takımların oyuncularına kontratında son 1 ay kalana kadar bosman ile imza attıramıyorsunuz. Ligdeki takımları korumak için yapılmış bir kural sanırım.
    Eyvallah abi aciklama icin.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by kajmeran48 View Post
    Şike var şike

Antep Şampiyonlar liginde.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kajmeran48 View Post
    Trabzonsporum tarihinde barçayı yenmiştir bu süpriz yada ilginç değil bence

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Resimli koyamayacağım çünkü save yandı.Ben Everton'un başındayım.Türkiye Ligi'ne de bakıyorum bu arada.Play-off larda Mersin IY,Sivas,GS ve FB var.Mersin IY hayvani bir performans gösteriyor.Süper Final'in son haftasına gelindiğinde GS ilk sırada.FB Kadıköy'de GS'yi 2-0 mağlup ediyor.Mersin IY'de Mersin'de Sivas'ı 3-1 ile geçince şampiyon Mersin IY oluyor.Beşiktaş ise ligi 10. bitiriyor.

Sayfa 40 / 40 İlkİlk ... 30383940

Mesaj Yetkileri