1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: [12.0.0] Kemal Tokak

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Default [12.0.0] Kemal Tokak

Profilini Rica edebilirmiyim .
    Last edited by perpetua : 23.Ekim.2011 at 14:14
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007

Jumping ve Bravery düşük gibi, daha iyi olduğunu düşünüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Jumping ve Bravery düşük gibi, daha iyi olduğunu düşünüyorum...
    Jumping de SI boy ile orantılı olarak kural getirdi. Bu yüzden en fazla +1 daha alabilir. Bravery ise 12.1 de artacak ilk bir kaç özellikten birisi.

Quote Originally Posted by Lusage View Post
    Jumping de SI boy ile orantılı olarak kural getirdi. Bu yüzden en fazla +1 daha alabilir. Bravery ise 12.1 de artacak ilk bir kaç özellikten birisi.
    potansiyeline erişse bile en fazla 13 mü olacak jumping, yoksa sizin ca'sı için verceğiniz maksimum değer mi bu?

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Heroon View Post
    potansiyeline erişse bile en fazla 13 mü olacak jumping, yoksa sizin ca'sı için verceğiniz maksimum değer mi bu?
    Hayır ca için verebileceğim maksimum değer 13. Üstüne çıkamıyorum. Ayrıca Jumping gelişime kapalı bir özellik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır ca için verebileceğim maksimum değer 13. Üstüne çıkamıyorum. Ayrıca Jumping gelişime kapalı bir özellik.
    FM 12de mi oldu bu olay? Gelişiyordu çünkü Jumping

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Redrum View Post

FM 12de mi oldu bu olay? Gelişiyordu çünkü Jumping
    Geliştiğine hiç denk gelmedim desem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geliştiğine hiç denk gelmedim desem
    Yok, gelişiyor. Ama 1-2 değer maksimum geliştiğini gördüm. Ama çok net hatırladıklarım var. Şu an ilk aklıma gelen, Ömer Toprak oyun başında 14 olan jumpingi 15-16ları görüyordu.

Nesil
    2007

O zaman verebildiğiniz en yüksek değeri vermelisiniz ne zaman zıpladığını görsem herkesin üstündeydi

Ayrıca Jumping oyunda gelişiyor, düşebiliyor da yaş ilerlemesine bağlı olarak daha çok.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Yok, gelişiyor. Ama 1-2 değer maksimum geliştiğini gördüm. Ama çok net hatırladıklarım var. Şu an ilk aklıma gelen, Ömer Toprak oyun başında 14 olan jumpingi 15-16ları görüyordu.
    Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    O zaman verebildiğiniz en yüksek değeri vermelisiniz ne zaman zıpladığını görsem herkesin üstündeydi

Ayrıca Jumping oyunda gelişiyor, düşebiliyor da yaş ilerlemesine bağlı olarak daha çok.
    Bu aralar kafa gidik. Şimdi takımın ilk sezon performanslarına bakarken Kemal'in gelişiminde Jumping'in gelişitiğini tekrar farkettim.

En yüksek alabileceği değer 13. Notlarımın arasında var. Ancak artışı yapmak için biraz daha zaman var.

Nesil
    2003

Murat: Kemal zaten oldukca atletik bir oyuncu, bence bu profilde o atletik yapisi biraz zayif kalmis. Jumping de 13 olabilir. Sorun degil pek. Yukaridaki profilde gozume carpan ve biraz yuksek gozuken positioning de var mesela.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Murat: Kemal zaten oldukca atletik bir oyuncu, bence bu profilde o atletik yapisi biraz zayif kalmis. Jumping de 13 olabilir. Sorun degil pek. Yukaridaki profilde gozume carpan ve biraz yuksek gozuken positioning de var mesela.
    Ömer abi o konuda eksik kaldığımın bende farkındayım lakin önce Süper Ligde neler yapabileceğini görmek istedim. Gelecek güncellemede elden geçireceğim tekrar.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Bravery 12--->13
    Jumping 12--->13
    Positioning 13--->15
    Acc 12--->11
    Pace 12--->11

İyi gider bence.

Mesaj Yetkileri