Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kariyerim sizce nasıl?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Çok kötü

7 9.86%
  • Kötü

1 1.41%
  • Sıradan

5 7.04%
  • Güzel

23 32.39%
  • Çok güzel

35 49.30%
Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 402 arası toplam 402 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer "Beşiktaş" - II. Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Gittimi Bonybon oh iyi olmus Tottenham'a bir güzel elende göre gününü.
    Vatan haini ! Kapattım oyunu. ECC maçına yarın devam edicem.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

KARTAL ÜST TURA NECİP İLE UÇTU !!!

Ve kara kartal üst turda! Tottenham gibi bir rakibi saf dışı bırakan Beşiktaş, Necip'in golü ile turu atladı. Maçta 2-0 malup duruma düşen ve Necip ile golü bulan kartalı kura heyecanı sardı. Bu galibiyetle birlikte kasasına 3 milyon Euro'yu koymuş oluyor.

Goller :
    [YOUTUBE="myoiIiSXBzg"]Goller[/YOUTUBE]
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta Bony'den sonra bir şok daha! Burak Kaplan 3 ay sakatlanarak sezonu kapattı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'a bir darbe de antep'ten geldi. Üst üste maçlar kaybetmeyen başlayan Beşiktaş'ta belirgin bir düşüş var. Bakalım bu düşüşe ne zaman son verilecek. Beşiktaş hala lider durumda. En yakın rakibinden 9 puan önde bulunuyor.

Goller :
    [YOUTUBE="HWi4iPxOegc"]Goller[/YOUTUBE]
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

BEŞİKTAŞ'IN RAKİBİ SHAKTAR !

Beşiktaş'ın çeyrek finalde rakibi Ukrayna ekibi Shaktar oldu. Rakibimizi tanıyalım ;
    Ukrayna'nın son yıllarda büyük çıkış gösteren futbol kulübüdür. Maçlarını Donetsk'teki 25,813 kişilik RSK Olimpiyskiy'de oynayan takımın renkleri turuncu-siyahtır. Takımı Türkiye'de başarı sağlayan Mircea Lucescu çalıştırmaktadır. Mircea Lucescu, Şaktar'ı çalıştırdığı bu son 6 sezonluk sürede hem kendi teknik direktörlük kariyerinde, hem de Şaktar'ın mazisinde en başarılı dönemleri yaşamış ve yaşatmıştır. Şaktar Donetsk 2001-2002, 2004-2005, 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010, 2010-2011 sezonları Ukrayna ligi şampiyonudur.

20 Mayıs 2009 tarihinde İstanbul'da, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanan UEFA Kupası final maçında Werder Bremen'i 2-1 yenerek tarihinde ilk kez UEFA Kupası'nı müzesine götürmüştür. Bu aynı zamanda son UEFA Kupası'dır. Kupanın yeni adı UEFA'nın yaptığı yeni formatla UEFA Avrupa Ligi olmuştur.

Kulübün futbol şubesinden başka başka bir spor dalı şubesi yoktur.

Peki Shaktar buraya kadar nasıl geldi;

Shaktar'ın oynadığı maçlarda sadece bir beraberliği var. Son derece formda bir takım. Beşiktaş'ın işi hiç de kolay olmayacak.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

BEŞİKTAŞ PENALTI İLE GÜLDÜ !

Beşiktaş bu hafta Piscu'nun penaltısıyla 3 puanı aldı.

Goller :
    [YOUTUBE="SHKJm0z1fVk"]Goller[/YOUTUBE]
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

DERİN DARBE !

Beşiktaş, Fenerbahçe'ye 5-0 gibi ağır bi şekilde yenildi.Yönetim eleştirilmeye başlandı. Beşiktaş'ta gidişat hiç iyi görünmüyor.

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!!

Beşiktaş'ın genç teknik direktörü, sezon sonunda takımdan ayrılacağını söyledi. "Takımı kurduk, 1 yıl şampiyon olduk. Bu yıl da Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadık. Takımı ikinci kez şampiyon yapıp bırakacağım." şeklinde demeç verdi.

Beşiktaş, son zamanlarda sakatlıklarla boğuştuğu için inanılmaz bir düşüş yaşadı. Önce ligde sonra Avrupa'da bu kayıpları yaşadı. Yıldız oyuncularından yoksun çıkan Beşiktaş, buna rağmen şampiyon bitirmek istiyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ın son maçları bu şekildeydi ve 2. kez üst üste şampiyon oldu Beşiktaş. Teknik direktör takımdaki görevini bırakacağını açıkladı. Beşiktaş'a bundan sonra başarılar diledi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takip eden ve yorum yapan herkese teşekkür ederim
    FM Gazetesi

Çok Güzel Sunum ve Kariyerdi..Bittiği İçin Üzüldüm Demesem Yalan Olur Başından Beri Takip Ettim Yorum Bu Zamana Kısmetmiş Başarılı Kariyerlerin Devamı Dileğiyle..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by namocuq View Post
    Çok Güzel Sunum ve Kariyerdi..Bittiği İçin Üzüldüm Demesem Yalan Olur Başından Beri Takip Ettim Yorum Bu Zamana Kısmetmiş Başarılı Kariyerlerin Devamı Dileğiyle..
    Teşekkürler Aslında en zevkli yerlere gelmiştim. Seneye Avrupa'da kupa için oynayacaktım. Ama bu şekilde ağır ve detaylı bir sunum çok zamanımı alıyor. Diğer işlerimden geri kalıyorum. En çok bu yüzden bitirdim.
    FM Gazetesi

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Mesaj Yetkileri