Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kariyerim sizce nasıl?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Çok kötü

7 9.86%
  • Kötü

1 1.41%
  • Sıradan

5 7.04%
  • Güzel

23 32.39%
  • Çok güzel

35 49.30%
Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 402 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer "Beşiktaş" - II. Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Sunum çok güzel başarılar dilerim benim kariyerde sürünüyor Beşiktaş
    Bir gözatiyim senin kariyerine Başarı dilekleri için teşekkürler bu arada.

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Maribor'u fena dağıtmışsın
    Evet Takım oturmaya başladı galiba.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Başarılar kardeşim farklı transferler yapmışsın takdir ettim...Wilfred 2011'de çok kazmaydı gelişmiş 2012'de...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Başarılar kardeşim farklı transferler yapmışsın takdir ettim...Wilfred 2011'de çok kazmaydı gelişmiş 2012'de...
    Sağol teşekkürler Hazı yeni oyun başlamışken hiç bilinmedik adamlar seçiyim dedim. Sonra klasikleşiyor. Hiç sevmiyorum. Geçen seride klasik Hazard direk alınırdı hani o hesap. Klişelerden sıkıldım. Aslında bu şekilde başarı sağlamak daha zevkli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, uzun süre sonra ilk defa puan kaybetti. Manisaspor dersini iyi çalışarak rakibinden 3 puanı koparmayı başardı. Maçta 3-0 öne geçti Manisaspor. Fakat 90+2' de Bony, 90+4'de Montillo farkı 1'e indirdi fakat bu goller puan almaya yetmedi. Beşiktaş böylece namalup ünvanını yitirdi.

İşte goller:
    [YOUTUBE="v1lARWu3SsI"]Goller[/YOUTUBE]

Haftanın maçları:

Bu hafta derbi haftasıydı. Galatasaray kendi evinde Fenerbahçe'ye 2-1 yenildi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş ligin 6. haftasında Samsunspor'u farklı geçti. Fiyapı İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelen iki takım arasında yapılan maç büyük heyecana sahne oldu. Beşiktaş'lı oyuncular, seyirciyi de arkalarına alarak harika bir oyun sergileyerek Samsunspor filelerine 4 gol bıraktı. Goller Wilfried ( 3 ), Montillo'dan geldi. Wilfried hat trick yaparak maçın yıldızı oldu fakat 55. dakikada sakatlanarak oyun dışına alındı. Klüp doktoru tarafından yapılan açıklamada sorun olmadığı ve Lazio maçında sahada olacağını ifade edildi.

[YOUTUBE="LCit0Ecc7SY"]Goller[/YOUTUBE]

Haftanın maçları şu şekilde :

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi'nde emin adımlarla yol almaya devam ediyor. Avrupa'da henüz yenilgisi bulunmayan Beşiktaş, Lazio karşısında 37. dakika da golcüsü Wilfried ile 1-0 öne geçti. Maçta mutlak hakim olan Beşiktaş, sayısız gol pozisyonu buldu. İkinci yarıda dakikalar 51'i gösterirken sahneye Tommaso Rocchi çıktı ve durumu eşitledi. Golden sonra Beşiktaş'ın oynadığı üstün oyun da sonuç getirmeyince iki takımda birer puanla sahadan ayrıldı.

Goller :
    [YOUTUBE="noqoLfTSHYw"]Goller[/YOUTUBE]

Gruptaki diğer maçlar ve puan durumu :

izlemesi çok zevkli bir kariyer oluyor,tebrik eder ve başarılar dilerim,

bir Beşiktaş taraftarı olarak sene başından çetecileri takımdan uzaklaştırman çok isabetli bir karar bence

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    izlemesi çok zevkli bir kariyer oluyor,tebrik eder ve başarılar dilerim,

bir Beşiktaş taraftarı olarak sene başından çetecileri takımdan uzaklaştırman çok isabetli bir karar bence
    Teşekkürler. Evet bende çeteyi dağıtmaktan ayrı bir zevk aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 7. hafta karşılaşmasında Sivasspor, Beşiktaş'ı konuk etti. Beşiktaş'ın favori olarak çıktığı maçta, birde Wilfried ile öne geçtiği halde, gelen gollere engel olamayarak sahadan 2-1 yenik ayrıldı ve İstanbula 0 puanla döndü. Sivasspor'un özellikle Montillo'ya sıkı markaj uyguladığını görsek de teknik direktör buna bir çözüm bulamadı. Sivasspor 7. hafta karşılaşmasından 3 puan ile ayrılarak büyük avantaj sağlamayı başardı. Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında Beşiktaş'ın genç teknik adamı, hatalarından ders çıkartarak gelecek maçlara daha iyi çalışacaklarını söyledi. Teknik direktör ayrıca Mehmet Topalın ve Piscu'nun yokluğunu hissettiklerini açıkladı.

Bu arada Mehmet Topal sahalara 2 hafta sonra dönecek. Piscu ise takımla birlikte çalışmalara yarından itibaren başlayacak.

İşte goller :
    [YOUTUBE="B9gklUrD_FE"]Goller[/YOUTUBE]

7. Hafta sonunda toplu sonuçlar ve puan durumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SON DAKİKA...!

Beşiktaş'ta sakatlar kervanına Ekrem Dağ'da eklendi. Ekrem, yaklaşık 8 gün takımla çalışamayacak. Diğer yandan Piscu'nun sakatlığı tamamen geçti fakat kondisyon eksikliği sebebiyle Karabük maçında olmayacak.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sivas mağlubiyeti kötü olmuş.Bir an önce toparlanmak lazım.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sivas mağlubiyeti kötü olmuş.Bir an önce toparlanmak lazım.
    Çok fena bir düşüş yaşıyorum şu an. Dediğin gibi toparlanmam lazım acilen.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta şok üstüne şok! Ard arda gelen puan kayıpları, taraftarları çok şaşırttı. Ligde 2 hafta üst üste deplasman maçı oynayan Beşiktaş, bu iki maçtan da puansız döndü. Karabükspor 2-1 malup ederek 3 puanı koparmayı bildi. Maçta sakatlanan Holosko, 10 gün sahalardan uzak kalacak. Piscu ve Mehmet Topal'ın sakatlığı ile birlikte gelen yenilgiler, akıla " Beşiktaş'ı iki oyuncu mu ayakta tutuyor" sorusunu akıllara getiriyor. Beşiktaş bu form düşüşüne bakalım ne zaman dur diyebilecek.

Goller :
    [YOUTUBE="jygm_7U62vQ"]Goller[/YOUTUBE]

Haftanın bütün maçları :

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kendine gel renktaş

İlk başlarda böyle düşüşler normaldir takma kafana , ipi biz göğüsleyeceğiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş kötü gidişata dur dedi. Fiyapı İnönü Stadı'nda Eskişehir karşısında güzel bir oyun sergileyen karakartal 3 puanı hak ederek aldı. Goller Aurelio ve Burak Kaplan'dan geldi.

Goller :
    [YOUTUBE="PyzRbWfbYjE"]Goller[/YOUTUBE]

Haftanın toplu sonuçları :

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Kendine gel renktaş

İlk başlarda böyle düşüşler normaldir takma kafana , ipi biz göğüsleyeceğiz
    Umarım kardeşim. Niye böyle oldu anlamadım ama sonunda düşüşe bir dur dedik Eskişehirspor maçıyla. Bir daha böyle düşüşler yaşamamayı umuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Allah yaşatmasın abicim

Gerçekten harika bi sunum var kardeşim.Umarım sunuma yakışan başarıları alırsın.Kupalar senin olsun ) Bu ara da Bony neymiş yahu adamın Maşallahı var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 0xjasaitis View Post
    Gerçekten harika bi sunum var kardeşim.Umarım sunuma yakışan başarıları alırsın.Kupalar senin olsun ) Bu ara da Bony neymiş yahu adamın Maşallahı var.
    Evet adam tam bir golcü. Şu an 9 maç 10 gol ile ligde gol kralı durumda. Bakalım sezon sonunda kaç tane atmış olacak. Teşekkürler bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta bugün Roberto Hilbert'in doğum günü kutlandı. Arkadaşlarının hazırladığı sürpriz üstüne büyük sevinç yaşayan Hilbert, bütün takım arkadaşlarına teşekkür etti. Tek tek arkadaşlarına pastasından sunan Alman oyuncu, partiden sonra bir muhabire açıklamalarda bulundu :

Beşiktaş'ta futbol oynadığı için çok mutlu olduğunu belirten Hilbert, 'En büyük hedefim şampiyon olmak. Beşiktaş'a da bu amaçla geldim. Çok iyi bir takımız, kaliteli oyuncularımız var. Fernandes olsun, Montillo olsun, Bony olsun, diğer arkadaşlar olsun hepsi birbirinden kaliteli ve burada oynamayı hak ediyor. Ben sezon sonunda şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum' dedi. Hilbert, futbolcu olmaya karar vermesinde ağabeyinin önemli bir rolü olduğunu da söyledi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Merhabalar sevgili futbol severler. Bir %100 futbol programı ile tekrar birlikteyiz. Her zaman ki gibi Rıdvan hocamla bu hafta yapılan maçları tartışacağız. Haftanın gollerini, ilk 11'ini, takımların eksilerini, artılarını birlikte tartışacağız.

Spor Toto Süper Ligi'nde Bursaspor heyecanı sürüyor sevgili seyirciler. 9 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 malubiyet alan Bursaspor, 22 puanla ligin lideri konumunda. Ardından gelen ligin sürpriz takımı, eski günlerine geri dönmeye çalışan Gaziantepspor takımının ise 20 puanla ikinci sırada yer alıyor. Galatasaray ise lige istediği gibi başlayamadı. 9 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik ve 1 malubiyet alan sarı kırmızılılar, 18 puan toplayabildi. Beşiktaş'ta Galatasaray gibi ligin ilk haftalarında umduğunu bulamayanlardan. 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 malubiyet alan ve 16 puan toplayan siyah beyazlılar, bu hafta Eskişehirspor karşılaşmasıyla yaralarını sarmaya başlayacak gibi görünüyor. Fenerbahçe ise Beşiktaş gibi yine 16 puanla Beşiktaş'ın hemen ardında 6. sırada yer alıyor. Trabzon ise 15 puanla 7. sırada.

-Evet hocam, ligde 9. haftaya geldik ve durum şu an böyle. Sizce büyüklerdeki bu düşüşün sebebi nedir? Sezona hazırlık aşamasında mı sorun var acaba?

-Şimdi Güntekin, öncelikle şike soruşturması Türkiye'yi derinden sarstı.74 milyonluk ülke, 3 Temmuz Pazar gününden bu yana 'Şike' ile yatıyor, 'Şike' ile kalkıyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım başta olmak üzere, Türk futbolunun ünlü isimleri ya tutuklanıyor, ya gözaltına alınıp, soruşturuluyor. Televizyonlar bangır bangır şike programları yapıyor. Gazeteler çarşaf çarşaf şike olayları belgeleri yayınlayıp, teknik takibe takılan yönetici, futbolcu ve menajerlerin konuşmalarını ortaya seriyor. Futbolla ilgisi olan ya da olmayan şike konusunda görüş belirtiyor. Kısacası toz duman olmuş Türkiye'de her kafadan bir ses çıkıyor.

İşte biz böyle bir lige başladık. Şimdi, hal böyleyken sezon öncesi ve şimdi, bütün takımların konsantrasyonları dağıldı. Birde buna playoff sistemi eklendi. Yani bizim futbolumuz önemli evrelerden geçti. Takımlar bu değişiklikler içerisinde buldular kendilerini. Şimdi dedikodular çıktı. Fernerbahçe, Sivas ve Eskişehirspor küme düşecekmiş, Beşiktaş'tan, Galatasaraydan vesaire puan silinecekmiş.

-Hocam Eskişehir değildi Mersin'di o sanırım.

-Doğru pardon. Mersin İ.Y. küme düşürülecekmiş işte vesaire vesaire bir sürü söylenti dolanıyor. Bunlar yanlış işler. Bakın, o kadar insanı içeride tutuyorsunuz. Neden peki? Ortada ne var? Hadi ortada bir şey var diyelim, neden takımlara dokunulmuyor? Seneye bırakırız, şöyle yaparız, böyle yaparız... Ya Allahaşkına bırakın bu işleri. Eğer şike varsa ortada, gereği yapılsın. Küme mi düşecek, düşürülsün. Ama hemen! Kimse kimsenin ekmeğiyle oynayamaz dalga konusu yaptırtamaz.

Yani bu konuda aslında çok doluyum ama fazla da konuşmak istemiyorum. Zamana bırakmaktan başka çare yok.

-Hocam Beşiktaş'ı konuşalım biraz isterseniz. Beşiktaş lige sürpriz bir adımla başladı. Teknik direktörünü değiştirdi, ardından yıldızlarını sattı. Bunlar önemli yıldızlar. Yeni oyuncular alındı. Geniş çapta bir revizyon oldu. Nasıl değerlendiriyorsunuz?

-Beşiktaş'ın bir konuda çok yanlışı var. Her sene farklı arayışlar içerisindeler. Yani bir sene bakıyoruz başka bir kadro, aradan bir sene geçiyor şöyle bir kadroya bakalım diyoruz, bambaşka bir kadro görüyoruz. Bu Beşiktaş'ın yıllardır olan sorunu. Ama bu sezon için buna yanlış diyemiyoruz. İlk defa yerinde buluyorum bunu.

Şimdi, Beşiktaş takımı geçen sene başında bir rota çizdi kendisine. Bir akım başlattı. Portekiz akımı. İşte Fenerbahçe'nin bir ara Brezilya'lılarla yaptığı gibi. Bunun hem avantajı hem de dezavantajları var. Bir kere bu Beşiktaş'ta ters tepti. Grup oluştu aralarında. Bu bakımdan ben yerinde buldum.

Transferlere gelince ise, sezon başında itiraf ediyim ön yargılı baktım. Çoğu transferi yersiz buldum. Özellikle Wilfried konusunda. Yahu o çocuk nasıl bir şey öyle? İnanılmaz bir top sürüşü, fiziği var. Tam bir gol makinesi. Ligden bir Emenike gitti pir Emenike geldi yani.

- Hocam zaten ligin gol kralı durumunda. Bakıyorum kağıtlara, evet hocam 9 maçta 10 gol atmış.

- Güntekin, Beşiktaş'ın böyle bir forvete uzun zamandır ihtiyacı vardı. Biliyorsun Beşiktaş seyircisi böyle siyahi oyuncuları sever zaten. Çocuk bir de iyi oynayınca hemen bağırlarına bastılar. Olması gereken de bu zaten. Bu tip oyuncular seyirci ile birlikte oynar.

- Hocam Montillo hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Montillo zaten Cruzeiro'nun 10 numarasıydı. Kendini kanıtlamış bir futbolcu. Kimi kesim tarafından 27 yaşındaki oyuncuya 15 milyon Euro verilmesi eleştirildi ama bakın adam neredeyse gol kralı olacak. Her maç gol atıyor. Var mı ligde böyle bir oyuncu. Varsa göster bana. Yani eleştirirken de bunları da göz önüne almak lazım.

- Ayrıca çok önemli bir şey üzerinde değinmek istiyorum Güntekin. Beşiktaş, yıllardır işkence çektiği, benim bir çözüm üretmemelerine anlam veremediğim o sağ ve sol back sorununu sonunda çözdü. Birisi 25 birisi 20 yaşında iki genç var. Neydi isimleri... ?

- Gabriel Silva ve Nino Paraiba hocam.

- Evet o iki çocuk gerçekten Beşiktaş'a ilaç geldi. İsmail'in yapamadığı o ileri çıkışlardaki yaratıcılıkları çok iyi yapıyorlar. Sağ tarafa birini söyleyemiyorum çünkü Beşiktaş'ın yıllardır bir sağ back'i yok. Aslında Beşiktaş, en önemli katkıyı, bu iki oyuncuyu alarak yaptı. Çünkü ileride çoğalmakta çok zorluk çekiyordu geçen sene. Bu sene bu konuda sıkıntısı olmayacak gibi.

- Hocam bir de Beşiktaş'ın bu inişli çıkışlı lig durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Ya bunlar olacak tabi. Bu takım geniş çapta bir revizyon geçirdi. Hatta bence buna rağmen çok iyi durumdalar. Birbirlerine çabuk adapte oldular. Gelen yabancılar takıma çabuk uyum sağladı. Tabi bir de şu var. Gelen oyuncuların hepsi sıcakkanlı oyuncular. Sorun yaratan tipler değiller. Hepsi birer takım oyuncusu. Bunu oynadıkları bütün resmi maçlarda gördüm.

- Teşekkürler Rıdvan Hocam. Evet sevgili seyirciler. Bir %100 futbol programının daha sonuna geldik. İyi akşamlar diliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Görkem reyiz benim için bir wonderkid transferi yapar mısın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Görkem reyiz benim için bir wonderkid transferi yapar mısın
    Finansım yerlerde hacı. Uefa'da ekmek parasına oynuyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sunum çok güzel ama bir Alex değil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

HAKETMEDİK!

Beşiktaş, Avrupa Ligi 4. maçında Lazio'ya 90+3 de kalesinde gördüğü golle 1-0 boyun eğdi. Maça 2 ön libero ile çıkan siyah beyazlılar, bu ön liberolarla Cisse ve Klose'ye sıkı markaj yaparak rakibini bunalttı. Bunun hemen akabinde Lazio teknik direktörü Cisse'yi oyundan alarak Rocchi'yi sahaya sürdü. Aynı sıkı markaj ve prese dayalı oyununa devam eden Beşiktaş, bu iki forvete de geçit vermedi maç boyunca. üç dört tane de net gol pozisyonu kaçıran Beşiktaş, 90+3'de sağ kanattan yapılan ortada, kademe hatasından dolayı kalesinde golü gördü. 1 Puan çok şey demekti fakat şanssız bir gol bize 0 puan getirdi. Şimdi D.Kiev ve Maribor maçı var. Bu iki maçtan da 6 puan alarak gruptan çıkmak istiyor Beşiktaş.

Goller :
    [YOUTUBE="PO3hpX-YNwg"]Goller[/YOUTUBE]

Grupta oynanan diğer karşılaşmalar :

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok şanssız maç olmuş birde 90+4 de yemişsin.Futbol bu oynayan değil atan kazanıyor maalesef.

Hocam Montillo'nun attığı golleri izledim. Adam her yerden gol atıyor. Hele Trabzon maçındaki gol akıllara zarar. Wilfried desen o da karşı karşıya iken gol kaçırmıyor. Kariyerimde inşallah ikisini de Beşiktaş'ta deneyeceğim. Ama Piscu'dan pek fazla faydalanamadın galiba.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok şanssız maç olmuş birde 90+4 de yemişsin.Futbol bu oynayan değil atan kazanıyor maalesef.
    Aynen öyle oldu. Tam bir puanı kopardım dedim ama...

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    Hocam Montillo'nun attığı golleri izledim. Adam her yerden gol atıyor. Hele Trabzon maçındaki gol akıllara zarar. Wilfried desen o da karşı karşıya iken gol kaçırmıyor. Kariyerimde inşallah ikisini de Beşiktaş'ta deneyeceğim. Ama Piscu'dan pek fazla faydalanamadın galiba.
    Evet montillo şut açısı bulduğunda düşünmüyor. Özellikle çaprazdan çok şut çekiyor. Orada bir tek goller var. Bide kalecilerin kurtardıkları olsa... Çok iyi bir oyuncu. Bony karşı karşıya zor kaçırıyor. Genelde atıyor evet. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Piscu pek kaydadeğer görünmüyor ama fena değil. 7.10 ortalama gidiyor şu an. 7 altına düşmemesi önemli benim için. Gelecek sezon daha iyi bir sol açık düşünüyorum zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Derbi haftasında Beşiktaş, Galatasaray'ı 2-0 malup etmeyi başarıyor kendi evinde. Galatasaray böylece ikinci derbisini de kaybetmiş oldu. Daha önceki haftalarda kendi evinde Fenerbahçe'ye 2-1 yenilmişti.

Beşiktaş yaralarını hızlı bir şekilde sarmaya devam ediyor ligde. Sakatların iyileşmesi ve tamda morellerin düzelmesiyle birlikte gelen Galatasaray galibiyeti, teknik heyeti ve oyuncuları sevince boğdu.

18. dakika da topla buluşan Bony, karşı karşıya kaçırmadığı gollere bir yenisini ekledi. 52. dakika da ise Mustafa Kamil Abitoğlu, penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Piscu, bu sezonki ikinci penaltı golünü atmış oldu. 72. dakika da rakibine yaptığı sert müdahale sonucu kırmızı kartla oyun dışı kalan Egemen, takımını 10 kişi bıraktı. 81. dakika da ise oyuna sonradan giren Tanju sakatlanarak oyun dışı kaldı. Beşiktaş son 10 dakikayı 9 kişi oynamasına rağmen maçı kazanmayı bildi.

Goller :
    [YOUTUBE="wsbCfaRfcgY"]Goller[/YOUTUBE]

Haftanın sonuçları :

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta şok üstüne şok! Önce sakatlanan Necip'in 3 ay sahalardan uzak olacağını açıklayan klüp doktoru, şimdi de Galatasaray maçında sakatlanan Bony hakkında 10 gün sahalardan uzak kalacağını açıkladı. Egemen ise kart cezalısı olduğu için gelecek maç oynayamayacak. Bunun dışında Bebe ve Ersan'da Beşiktaş'ın sakatlar kafilesinde her alıyor. Ekrem ise takımla antrenmanlara başladı.

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri