Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kariyerim sizce nasıl?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Çok kötü

7 9.86%
  • Kötü

1 1.41%
  • Sıradan

5 7.04%
  • Güzel

23 32.39%
  • Çok güzel

35 49.30%
Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 402 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer "Beşiktaş" - II. Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Gerçek Bir Kariyer "Beşiktaş" - II. Sezon

NTVSpor SON DAKİKA...!

Beşiktaş'ta şu sıralar sıcak saatler yaşanıyor. Şike operasyonu dahilinde cezaevine alınanlar arasından biri olan Tayfur Havutçu'nun boşluğuna teknik direktör Görkem getirildi. Çoğu kesimde tepkiyle karşılanan bu karar çok eleştirilecek gibi görünüyor zira tanınmayan bir teknik direktör gelmiş oldu. Henüz Demirören ile kameralar karşısına geçilmedi fakat yakın bir tarihte bir basın toplantısı düzenlenmesi bekleniyor.

Bu sezon hedeflerini Lig şampiyonluğu ve UEFA liginde önemli derece olarak hesaplayan Beşiktaş, bu hamle ile hedefleri doğrultusunda gitmeyi planlıyor. Transfer sezonunda gerekli hamlelerin yapıldığı takımda, bakalım yeni teknik adam değişikliğe gidecekmi... Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz

Okudum, kabul ediyorum
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

BASIN TOPLANTISI

Şu an Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı gerçekleşiyor. Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörünü basına tanıtıyor. Şimdi oraya bağlanıyoruz:

Yıldırım Demirören - Hoş geldiniz sayın basın mensupları arkadaşlarım. Hepimiz biliyoruz ki uzun bir dönemdir Beşiktaş'ın başındayız ve başarıları için çalışıyoruz. Bu başarıları sağlamak amacıyla çeşitli hamleler yapıyoruz. Bunların arasında futbolcu alımları, tesis gelişimleri, çeşitli yatırımlar ve tabi ki takımı iyi yönetmek ve başarılarına başarılar eklemek amacıyla teknik direktörler ile anlaşmalar yapıyoruz.

Sayın Görkem, bu anlaşma için çok uygun bir isim. Yaşı henüz genç fakat kendisini uzun zamandır tanırım ve görüşürüm. Futbolculuk geçmişi olmamasına rağmen teknik direktörlük eğitimini yurt dışında başarıyla tamamlamış bir isim. Siz gazetecilerden ricam, eleştiri yaparken bize, Beşiktaş'a yardımcı olmanızdır. Ön yargının kimseye bir getirisi yoktur. Kendisine güvenimiz tamdır. Uzun vadede başarılı işler yapacağımıza inanıyorum.

Sözü fazla uzatmak istemiyorum. Birkaç soru alalım. Hocamız yorgun zira uzun yoldan geldi. İlk günlerden sıkıştırmayalım. Artık hep birlikteyiz. Bol bol zamanımız olacak.

Fanatik Gazetesi muhabiri Öncelikle hayırlı olsun diyorum hocam. Türk futbol kamuoyu olarak başarılarınızın sürekliliğini diliyorum. Sorum şöyle, güçlü, hedefleri olan, köklü bir geçmişi olan bir takıma geldiniz. Düşünceleriniz nelerdir, tecrübesizliğinizin takıma kötü etki edeceğini düşünüyor musunuz?

Teknik Direktör - Herkese merhaba diyorum. Sayın Demirören ile uzun süren bir arkadaşlığımız, dostluğumuz var. Kendisi beni çok iyi tanır. Bana olan güveni, beni Beşiktaş gibi büyük bir camiyanın başına getirecek kadar çok. Öncelikle ona teşekkür etmek istiyorum.

Sorunuzun yanıtına gelince, tecrübesiz değilim. Yani tabi ki daha önce büyük bir takım yönetmedim ama teknik direktörlük eğitimi aldıktan sonra Almanya'da bir çok takımın alt yapısında görev aldım. Her insanın hayatta basamakları vardır. Basamakları yavaş yavaş çıkar. Ben bu basamakları biraz fazla büyük adımlarla geçtim belki. Ama bu görev aldığım alt yapılarda yaptığım başarılardan dolayı da büyük bir etkendi. Faydalı olacağıma emin olduğum için geldim. Korkum, şüphem yok. En ufak bir şüphem olsa gelmezdim. Ben bir Beşiktaş'lıyım çünkü.

Sabah Gazetesi muhabiri - Türkiye'ye hoşgeldiniz. Sorulacak çok soru var aslında. Ama en çok merak ettiğimi sorayım hocam. Türk futbolu hakkında takibiniz ne durumda? Avrupa'da yetişmiş biri olarak yani...

T.D. - Dediğim gibi. Beşiktaş'lıyım. Bu nedenle Almanya'da sürekli takip ediyordum. Arada gelip İnönü Stadı'nda maçları izliyordum. Türk futbolunu tabi ki bir Türk olarak biliyorum.

Milliyet Gazetesi Muhabiri - Elinizde hazır bir kadro var aslında. Değişiklik yapmayı düşünüyormusunuz?

T.D. - Şimdi, önce şunu belirtmek istiyorum, ben takım oyununa dayalı futbol oynatmayı seven bir teknik direktörüm. Bu doğrultuda şimdi açıklama yapmam doğru olmaz. Takıma bakacağız, zararlı otlar varsa hepsini bir bir yolacağız. Gerekli yerlere de takviyeler yapılır. Ama kimsenin de hakkını yemem. Hakeden kalır.

Yıldırım Demirören - Evet arkadaşlar son soruyu alalım.

Fotomaç Gazetesi Muhabiri - Sizi henüz tanımadığımız için sisteminizi de bilmiyoruz. Hücuma dayalımı, kontra atak mı yoksa defansa yönelen bir futbol anlayışına mı sahipsiniz? Bu konudaki anlayışınızdan bahseder misiniz?

T.D. - Hücuma dayalı futbol benim tarzım. Benim takımım, hem izleyene hem bana zevk vermeli. Koşmalı, mücadele etmeli oyuncular. Pasif oyuncu benim takımımda barınamaz bu yüzden. Koşan, mücadele eden yani kısacası hak eden formayı kapar. İyi günler arkadaşlar.

Evet sevgili futbol severler Beşiktaş yeni teknik direktörüyle tanıştı. gelişmelerle tekrar sizle olacağız.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.

başarılar dilerim.Guti ve Quaresma dan iyi faydalanırsan başarı kesinlikle gelicektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by punisherfero View Post
    başarılar dilerim.Guti ve Quaresma dan iyi faydalanırsan başarı kesinlikle gelicektir.
    Planım biraz daha farklı aslında. Guti çok yaşlı. Quaresma'da takım oyunu oynamıyor. Goller atıyor flan ama çok da pozisyon harcıyor. Bu yüzden onların yerine daha yararlı oyuncular düşünüyorum. Zaten Taktiğimde Guti'ye göre bir yer yok. Taktiğimi yayınlayacağım zaten bir süre sonra.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta yeni teknik direktör, futbolcularla tanışma yemeğinde bir araya geldi. Neşeli bir tanışma yemeğinden sonra antrenman sahasına inen futbolcular ve genç teknik adam, ayaküstü bir toplantı yaptı. Genç teknik adam kaptan İbrahim Toraman'a özellikle takımla ilgili yapılması gereken şeylerle ilgili tavsiyelerde bulundu.

Kısa bir toplantının ardından Kondisyoner Roland Koch ile birlikte antrenmana başladı Beşiktaş takımı. Takımda sakat olarak bulunan Ersan ve Bebe antrenmana katılmazken, takım düz koşu ve ağırlık çalıştı. Öğlen antrenmanında ise çift kale maç yapan oyuncular, maç sonrası klüpte havuz keyfi yaparak sıcağı bir nebze de olsa keyifli hale getirdi.

FM Gazetesi

Kulübün borçlarını kısa sürede azaltman dileğiyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş 2011 - 2012 sezonuna, yepyeni kadrosu ve yeni teknik direktörüyle, sırasıyla Güngörenspor, New York ve Çankırısporla yapacağı maçlar ile başlayacak. Bu maçların aralarında, UEFA Kupası'nda belli olan rakibi ADO Den Haag ile karşılaşacak olan Beşiktaş, sıkı bir lig öncesine maratonuna girecek. Bu sezon da geçen sezon olduğu gibi lige erken başlayacak.

ADO Den Haag takımı, Hollanda liginde mücadele eden ortalama kadrosu olan bir takım. 1942 ve 1943'de olmak üzere 2 şampiyonlukları var. Avrupa'da dereceleri yok. Beşiktaş'ın iki maçtan da galip geleceğine kesin gözüyle bakılırken, Den Haag teknik direktörü, iddaalı olduklarını açıkladı. Beşiktaş'ın kadrosunda bir çok yıldız olduğunu fakat kendi takımlarınında çok kaliteli futbolculardan oluştuğunu söyleyerek takımına olan güvenini bu şekilde açıkladı.

Beşiktaş ile Den Haag arasında oynanacak maçın ilk ayağı, İstanbul Fiyapı İnönü Stadı'nda, saat 19:45 de oynanacak. Beşiktaş, bu maçın provasını Güngörenspor ile karşılaşacağı maçta yapacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Thumbs down

Transferler nerede biraz daha hızlı sunmayı düşünür müsünüz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, bugün tam saha maç yaptı. A2 takımı ile oynanan maçta, yeni teknik direktörün diziliş anlayışı da aşağı yukarı görülmüş oldu. Den Haag ile karşılaşacağı UEFA Kupası öncesi, Güngörenspor ile yapılan hazırlık maçını rahat geçen Beşiktaş, Uefa Kupası karşılaşması için artık gün sayıyor. Takımın yeni isimi olan Julio Alves'in oyuna sonradan girmesine karşın yıldızlaştığı maçı Beşiktaş, 3-1 yenmeyi başardı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Transferler nerede biraz daha hızlı sunmayı düşünür müsünüz?
    Transferleri gerçekleştirdim. Sunacağım yakında. Biraz ayrıntılı gittiğim için yavaş oluyor doğal olarak. Aslında hep bu şekilde ilerleyecek. Benim kariyer sunuş anlayışım farklıdır biraz. Ayrıntı, hikaye vs... bunlar benim için önemli kariyerde.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bu sene çok atarlı bir üye kitlesi var. Aman diyim askatma kariyeri yoksa isyan çıkar

Başarılar.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

TRANSFER GÜNDEMİ

Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Oyuncular ve başkanla konuşan yeni teknik direktör, takımdan ayrılması gereken ve yerine alınması istenen oyuncuları açıkladığı, gelen haberler arasında. Gidecek oyuncular kesinlik kazanırken, gelecek oyuncular da şekillenmeye başladı. Beşiktaş'ta ayrılacak isimler şöyle; Geçen sezon gelen Simao, takımın şu an lideri sayılan Ricardo Quaresma, bir diğer Portekizli yıldız Hugo Almeida, Guti ve Sivok. Bu isimlerin satılması çok tartışma yaratacak. Yıldırım Demirören, zorluklarla getirdiği bu yıldızları sadece bir sezon sonra gönderecek olması kafaları karıştırdı. Bununla ilgili Beşiktaş teknik direktörü ilerleyen zamanlarda basın toplantısı yapacak ve soruları cevaplayacak.

Beşiktaş'ta transfer edilmesi söz konusu olan oyuncular ise şöyle sıralanıyor;

Dusan Tadic

Sime Vrsaljko

Mehmet Topal

Piscu

Walter Montillo

Nino Paraiba

Wilfried

Gabriel Silva

Beşiktaş, adları basına sızan bu oyunculardan bir kaç tanesiyle anlaşma sağladı. Fakat henüz isimleri açıklanmayan bu oyunculardan altısı Beşiktaş'a çok yakın. Beşiktaş önce satacağı oyunculardan gelen geliri bekliyor. Daha sonra transfer girişimleri daha da hız kazanacak. Gelişmelerle tekrar karşınızda olacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SAHİBİNDEN SATILIK Q7

Merhaba sevgili futbol severler. Öğle haberleri ile karşınızdayız.

Beşiktaş'ta beklenen gelişme oldu. Satılık listesine koyulan oyunculara Avrupa'nın bir çok klübünden teklif yağdı. Bu teklifleri değerlendiren Demirören, istediği fiyatlara olmasa da iyi sayılabilecek ücretlere bu oyuncuları sattı. İşte Giden oyuncular ve yeni klüpleri :

Simao - Lazio 4.5 MN

Quaresma - Sunderland 8 MN

Hugo Almeida - At. Madrid 5 MN

Guti - Napoli 1.3 MN

Tomas Sivok - Anji 5 MN

Beşiktaş bu transferlerden önemli bir gelir elde etti. Sattığı oyunculardan toplam 24 milyon Euro gelir elde eden Beşiktaş, yeni aldığı oyuncularda bu geliri kullandı.

Satılan oyuncular bu şekilde. Gelen oyuncular ise imzalarını Nevzat Demir Tesisleri'nde toplu bir törenle attılar. Her birinin neşeli ve heyecanlı olduğu görüldüğü törende renkli dakikalar yaşandı. İşte Beşiktaş'ın yeni transferleri, maliyetleri ve geldiği takımları :

Mehmet Topal - Valencia 2.8 MN

Piscu - Al Arabi (QAT) 3 MN

Walter Montillo - Cruzeiro 15 MN

Nino Paraiba - Vitoria 3 MN

Wilfried - Vitesse 2.8 MN

Gabriel Silva - Palmeiras 4 MN

Oyuncuların fiyatlarına bakıldığında karlı bir transfer trafiği yaşayan Beşiktaş'ın en pahalı transferi, 15 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle Walter Montillo oldu. Ayrıca yıllardır süren sağ back ve sol back eksiğini, Nino Paraiba ve Gabriel Silva ile dolduran Beşiktaş, bu konudaki eksikliğini de telafi etmiş oldu. Sağ back'e Sime Vrsaljko'yu düşünen Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü, bu futbolcuyu Arsenal'a kaptırdı. Şimdi Beşiktaş'ın yeni transferlerini tanıyalım :

Mehmet Topal

Piscu

Walter Montillo

Nino Paraiba

Wilfried

Gabriel Silva

GENEL GÖRÜNÜM

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

O adama 5 milyon €'mu ödedin bu biraz fazla değil mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    O adama 5 milyon €'mu ödedin bu biraz fazla değil mi ?
    Hangi adama 5 milyon Euro?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

BASIN TOPLANTISI

Merhaba sayın futbol severler, yeni gelişmeler ile tekrar karşınızdayız. Hemen Nevzat Demir Tesislerinde bulunan muhabirimize bağlanıyoruz. Şu anda Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü, satılan ve alınan yeni oyuncularla ilgili soruları cevaplayacak. Evet Özgür Buzbaş, söz sende.

Teşekkürler, Beşiktaş yeni teknik direktörüyle basın karşısına çıkıyor. Şu anda soruları yanıtlıyor. Evet dinliyoruz.

Akşam Gazetesi Muhabiri - Merhaba hocam, bu kadar hızlı gelişmeler takıma nasıl ve ne derecede yansıyacak. Bir anda böyle bir revizyona gitmenizin nedeni nedir acaba?

T.D - Takımın başına geldiğim ve imzayı attığım gün de size açıklamalar yapmıştım. Takım oyununu seven ve takımı genç ve dinamik oyunculardan kurmayı seven bir teknik direktörüm. Bu kapsamda benim anlayışıma uymayan oyuncuları gönderdik. Guti çok tecrübeli kendini kanıtlamış bir isim. Fakat yaşı çok fazla. Quaresma da aynı şekilde, çok özel ve kaliteli bir oyuncu. Fakat bir takım oyuncusu değildi. Sivok yerine yerli stoper kullanmayı düşündüğüm için sattım. Yoksa Sivok'tan memnundum. Hugo Almeida ise benim istemediğim ve kullanmayı uygun görmediğim bir Santrafor. Simao'yu da aynı şekilde Guti gibi yaşlı olduğu için sattım. Hepsinin takıma çabucak adapte olacağını düşünüyorum.

NTVSpor Muhabiri - Hocam bu oyuncuları ne kadar zamandır takip ediyorsunuz? Ne derecede takip edilip alındı?

T.D - Ben gelir gelmez sayın Yıldırım Demirörenden, Alexandre Ceolin'i gözlemci olarak almamızı rica ettim. Kendisi Brezilya'nın en iyi Scout'larından biridir. Hatta en iyisidir neden demeyelim? Oyuncu gözlemi kusursuzdur. Onu kullandık bu oyuncularda ve anlaşamadığımız bir çok oyuncuda. Onun raporları doğrultusunda bu transferleri gerçekleştirdik. Tabi ki daha önceden bildiğim oyuncular var bunların arasında. Ama özellikle sağ back ve sol back'e yaptığımız takviyeler, sayın Ceolin'in çabasıyladır. Ona bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar olsun. Önümüzde önemli bir UEFA Kupası maçımız var. Hazırlıklara yeni oyuncularımızla hemen başlamak istiyoruz. Hepinize Teşekkürler

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Hangi adama 5 milyon Euro?
    Montillo'yu kastediyor galiba.Başarılar bu arada.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Montillo'yu kastediyor galiba.Başarılar bu arada.
    Anladım. 15 MN. Değer emin ol. Zaten görecek herkes nasıl oynadığını. En maliyetli transferim oldu zaten. Başarı dilekleri için teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İşte Beşiktaş'ın yeni golcüsü Bony Wilfried :

[YOUTUBE="p0hNxcv3G8g"]Bony Wilfried[/YOUTUBE]

Ve bu da 15 MN değerindeki Walter Montillo

[YOUTUBE="2GDH-1GA8OA"]Montillo[/YOUTUBE]

Piscu
    [YOUTUBE="dFlSF9C7nJI"]Piscu[/YOUTUBE]

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ayenn 15 yazmıştım ama 1 basmamış.Umarım beklediğin verimi alırsın fiyat baya fazla.

Takipteyiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi ilk karşılaşmasında Den Haag'ı yeni transferi Montillo'nun golüyle 1-0 malup etmeyi başararak Avrupa arenasına morelli başladı.

Maç çok hareketli ve pozisyonlu geçti. Pozisyon zenginliğini daha çok yaşayan takım temsilcimiz Beşiktaş, bu pozisyonlardan sadece 1 tanesini değerlendirebildi. Yeni transferlerin hepsinin yer aldığı maçta, bütün yeni futbolcular kayda değer bir oyun sergiledi. Maçta bir de kırmızı kart vardı. Egemen, gördüğü ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü ve takımını 49. dakika da 10 kişi bıraktı. Gelecek maç sahada olmayacak. Şimdi Beşiktaş Kafilesi Amerika'ya uçacak ve New York ile bir maç oynayacak. Daha sonra oradan Hollanda'ya geçecek ve Den Haag ile rövanş maçı oynayacak.

İşte golümüz:
    [YOUTUBE="ZLTuLmvSXZM"]Montillo[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş Amerika'da deplasmanda oynadığı New York maçını da 3-1 kazanmayı bildi. Mehmet Erkut Şentürk'ün 2 asistle yıldızlaştığı maçta Beşiktaş, 2. hazırlık maçını da kazanarak morel toplamış oldu. Bugün akşama doğru özel bir uçakla Hollanda'ya geçecek olan Beşiktaş kafilesi, 25 Ağustos günü saat 19:45'te, ilk maçını Fiyapı İnönü Stadı'nda 1-0 kazandığı maçın rövanşını oynayacak. Bu maçta sakatlığı süren Bebe, Ersan ve kırmızı kart cezalısı Egemen olmayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaşın yeni transferi ve renkli ismi Bony Wilfried, bir kahve firmasının reklamında oynadı. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Bony, artık televizyon ekranlarında sadece futbol karşılaşmalarında değil, reklamlarda da boy gösterecek. Şimdiden bir çok kesimin beğenisini kazanan siyahi oyuncu, futbol yorumcuları tarafından Beşiktaş'ın yeni Pascal'ı olarak yorumlanıyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Her zamanki gibi eğlenceli ayrıntılı bir kariyer başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Her zamanki gibi eğlenceli ayrıntılı bir kariyer başarılar.
    Tabi eğlenceli olacak. İşin içinde ben varım ! Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi'nde Den Haag'ı deplasmanda da 3-0 yenerek gruplara kalmayı başardı. Rahat bir maç çıkaran siyah beyazlı temsilcimizin golleri, 11. dakika da Sidnei, 67. dakika da Manuel Fernandes ve 72. dakika da Holosko'dan geldi. Gruplara 2. torbadan katılacak olan Beşiktaş, bakalım hangi gruba düşecek.

İşte maçın golleri :
    [YOUTUBE="vJp60QfdCSQ"]3-0[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş son hazırlık karşılaşmasından da farklı olarak galip ayrıldı. 5-0 kazandığı maç ile birlikte lige hazırlıklarını bitirmiş oldu. Sezon öncesi güzel bir kamp geçiren Beşiktaş, beşte beş yaparak rakiplerine göz dağı vermiş oldu.

Sezon öncesi yapılan maçların sonuçları şu şekilde :

Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri