Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 25.00%
  • İyi

1 25.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

2 50.00%
1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Enzo Scorza

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Default Enzo Scorza

Adı Soyadı: Enzo Scorza

Doğum Tarihi: 1.3.1988 (23 Yaşında)

Klüp: Serbest

Pozisyonu: ST

Oyun başı satış fiyatı: Bedava ( )

Tam bir poacher gibi görünüyor ve yaşıda çok genç. Yeni açtığım oyunda gezinirken buldum. Performansı nedir ne değildir bilemem ama takıma alıp denedikten sonra buraya yazacağım performansını.
    I'm back...

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Güzel keşif.Kanatlarda oynamayı öğrenebilir.Küçük takımların deplasman silahı olabilir.

Poacher için mental özellikleri vasat seviyede. Ayriyetten o finishing nedir öyle SİKANDAL. Türk liginin alt takımlarına yada Bank asya için uygundur. Yaşıda genç filan değil. Bu saatten sonra çok bi gelişme gösteremez. Belki en fazla 10 olur finishing ama o kadar.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Poacher için mental özellikleri vasat seviyede. Ayriyetten o finishing nedir öyle SİKANDAL. Türk liginin alt takımlarına yada Bank asya için uygundur. Yaşıda genç filan değil. Bu saatten sonra çok bi gelişme gösteremez. Belki en fazla 10 olur finishing ama o kadar.
    okadarda değil yahu sırf hızıyla bile süper lig te işyapar üstteki arkadasın dediği gibi kanatlarda değerlendirilebilir

Quote Originally Posted by Heroon View Post
    okadarda değil yahu sırf hızıyla bile süper lig te işyapar üstteki arkadasın dediği gibi kanatlarda değerlendirilebilir
    O üstteki arkadaşında dediği gibi küçük takımlar için uygundur. Ben hiç iş yapmaz demedim. İllaki bişiler yapar küçük takımlarda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir forvet için bitiricilik çok düşük. Ama Luiz Adriano da yanılmıyorsam fm 2010'da 9 bitiriciliğe sahipti ve leblebi gibi gol atıyordu. Bu eleman Luiz Adriano eder mi ? Etmez %51. Yine de alt liglerden oyun açıldığında veya orta şeker bir takımda iş yapar.

arkadaşlar karşıyaka da (bank asya) alabileceğim ve bana süper ligi getirebilecek tabiki ucuz olan bi santrafor söylermisiniz...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kanat oynayabiliyorsa oynar yoksa bu özelliklerle santrforda kesinlikle iş yapmaz...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

vay vay bizim fm 2005 deki scorza degilmi bu büyümüşte adam olmuş

ben almanızı tavsiye ederim. Karşıyaka ya aldim. Beni süper lige cikaran adam oldu. Süper lig'te esmeye devam ediyor

8 bitiricilik ne be, bank asyaya bile daha efektif forvet bulursunuz bence. çok zor durumlarda kullanılmak üzere 3. 4. alternatif olarak alınabilir en fazla. yada çok çok kötü takımlara alırsınız

Sloven liginde denemiştim geçen sene bu adamı. 10-15 arası gol atmıştı bir sezonda profile bakınca hiçte fena değil. Özelliklere o kadar aldanmayın yani.

Mesaj Yetkileri