Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: FM 2012 Spor-Toto 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig

Nesil
    2003

Default FM 2012 Spor-Toto 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig

Spor Toto 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig'i oynanabilir yapar.

Bilinen Sorunlar:
    • Takımlar gerçekte oldukları gruplarda değildir.
    • BAL'de takımların kadroları boştur. Oyuna başlarken "Add key staff" ve "Add Players to Playable Teams" seçeneklerini tercih etmeniz tavsiye edilir.
    • BAL'de bazı takımların renkleri, veritabanında henüz girilmemiş olduğu için mavi gözükmektedir. Bu takımların renklerini veritabanına ekleme konusunda yardımcı olmak isterseniz lütfen Araştırma Forumlarını ziyaret ederek eksik bilgileri eklememize yardımcı olabilirsiniz.
    • BAL'de 13 grup yerine 9 grupta mücadele yapılmaktadır. Bu bir üst lige çıkışın sorunsuz işlemesi için yapılmıştır. Yine bu nedenle playoff sistemi eklenememiştir.
    • BAL'de her grupta sadece bir takım ligden düşmektedir. Bunun nedeni alt liglerdeki araştırmanın eksik olmasıdır.

İndireceğiniz dosyayı
    /Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2012/Editor Data/
    klasörüne yerleştirmeniz ve yeni oyun açmanız gereklidir.

İyi oyunlar.

İndir
    Last edited by DisCo : 23.Ocak.2012 at 21:04

teşekkürler.bi deneyelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Edremit

Hemen deneyelim,harikasınız !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Edremit

Edremitspor yok,haydaaa

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by sheva177 View Post
    Edremitspor yok,haydaaa
    BAL'e cikamadi henuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Edremit

Önceki sene BAL'da mücadele etmiyor muydu gurbetteyim ben netten takip ediyorum da kaçırdığım yerler mevcut herhalde :S Araştırma kısmındaki konu fazlalık o zaman onu da silerseniz sevinirim...

BAL'da mücadele eden takımlardan biri var, Hakkari İOİS diye bir takım. Bu takım BAL'a katılırken ismini Hakkari Zap Spor olarak değiştirmiş. Birde Şenobaspor diye bir takım bulamadım BAL'da. Onun yerine Yeni Şırnakspor katılmış lige.Yine birşeyler görürsem belirtirim.

Bir de bu spor toto 2.lig takımlarının grupları yanlış çıkıyor, bunu düzeltmek için bir yama gelecek mi? teşekkürler.

bir istek de benden.
    sadece 3.lig için şöyle afilli bir eklenti çıkarsanız valla büyük sevaba girersiniz

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

3. Ligdeki oyuncular regen mi yoksa izlenim doğrultusunda mı girildi profilleri?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Teşekkürler..

Karamanspor varmı beyler ? Bir bakarsanız çok makbule geçer Bu arada yama için teşekkürler .

Oyun yeni elime geçti. Hemen statüye bir bakayım dedim ben de editöre dalacağım da.
    http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...tu-2011-12.pdf

27 yaş sınırı gelmiş BAL'a da ama editörde sanırım bu sınırı yansıtmak mümkün değil. (4 tane 28'den büyük sporcu oynatılabilecek)

Takım kadrolarına 24 kişilik bir sınır gelmiş. (En azından sigorta açısından)

Yabancı sayısı aynen korunmuş. (2 tane)

Bu arada henüz sizin yaptığınız editör datayı kontrol edemedim. 3. lig yaş sınırını koydunuz mu merak ediyorum. Veya koyduysanız ne şekilde yerleştirdiniz.

Bu arada alt liglerle ilgili bir bilinen sorun da ben ekleyeyim (Oyunda kutuda mevcutlu gelen 2. Lig dahil) Bir yabancı oyuncuyu trial şeklinde denemeye alırsanız. 2. Ligdeki resmi maçlarda oynayabiliyor alınan oyuncu.

Bu arada ilerde oyunculardan ve koçlardan kurtulmayı düşünecekseniz "Add key staff" ve "Add Players to Playable Teams"ı eklemeyin o zaman gereksizlerden kurtulmak zor oluyor. Üst liglerde yeterli kiralık oyuncu potannsiyeli var.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by certay View Post
    BAL'da mücadele eden takımlardan biri var, Hakkari İOİS diye bir takım. Bu takım BAL'a katılırken ismini Hakkari Zap Spor olarak değiştirmiş. Birde Şenobaspor diye bir takım bulamadım BAL'da. Onun yerine Yeni Şırnakspor katılmış lige.Yine birşeyler görürsem belirtirim.
    Bunlari duzelttim. Senobaspor'un ismi Yeni Sirnakspor oldu. BAL'a katilacak takimlarin aciklanmasi ile ligin baslamasi arasinda bu tip isim degisiklikleri oluyor. Cikacak bir sonraki yamada hepsi dogru olur.

Nesil
    2003

Bir de bu spor toto 2.lig takımlarının grupları yanlış çıkıyor, bunu düzeltmek için bir yama gelecek mi? teşekkürler.
    Mumkun degil maalesef. SI'in duzeltmesi lazim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    bir istek de benden.
    sadece 3.lig için şöyle afilli bir eklenti çıkarsanız valla büyük sevaba girersiniz

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    3. Ligdeki oyuncular regen mi yoksa izlenim doğrultusunda mı girildi profilleri?
    3. Lig hemen hemen tamamen rassal. Maalesef 3. ligi arastirmak icin yeterli kaynagimiz yok.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Oyun yeni elime geçti. Hemen statüye bir bakayım dedim ben de editöre dalacağım da.
    http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...tu-2011-12.pdf

27 yaş sınırı gelmiş BAL'a da ama editörde sanırım bu sınırı yansıtmak mümkün değil. (4 tane 28'den büyük sporcu oynatılabilecek)

Takım kadrolarına 24 kişilik bir sınır gelmiş. (En azından sigorta açısından)

Yabancı sayısı aynen korunmuş. (2 tane)
    Yukaridaki yamada herhangi bir kisitlama eklenmedi.

Bu arada henüz sizin yaptığınız editör datayı kontrol edemedim. 3. lig yaş sınırını koydunuz mu merak ediyorum. Veya koyduysanız ne şekilde yerleştirdiniz.

Bu arada alt liglerle ilgili bir bilinen sorun da ben ekleyeyim (Oyunda kutuda mevcutlu gelen 2. Lig dahil) Bir yabancı oyuncuyu trial şeklinde denemeye alırsanız. 2. Ligdeki resmi maçlarda oynayabiliyor alınan oyuncu.

Bu arada ilerde oyunculardan ve koçlardan kurtulmayı düşünecekseniz "Add key staff" ve "Add Players to Playable Teams"ı eklemeyin o zaman gereksizlerden kurtulmak zor oluyor. Üst liglerde yeterli kiralık oyuncu potannsiyeli var.
    3. Lig'de yas siniri:
    24 yas ustunde 6 oyuncu takim kadrosunda bulunabiliyor.
    Bu 24 yas ustu oyunculardan 4 tanesi sahada olabiliyor.

Trial oyunculari bu yamanin duzeltmis olmasi lazim. SI'dan gelecek 2. yama icin de duzeltildi.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Mumkun degil maalesef. SI'in duzeltmesi lazim.
    yanlış mı hatırlıyorum, geçen seneki yamada 2.lig grup düzeltme vardı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Edirnespor GK'nin renkleri mavi siyah ve edirne 25 kasimda oynuyor...

Geçen seneki gibi fikstür bozulması olmuyor di mi? Galatasaray falan süper ligin yanında bi de bal maçlarına çıkıyordu ilk seneden sonra.

Bir soru sorduğumu hatırlıyorum.

Nesil
    2003

yanlış mı hatırlıyorum, geçen seneki yamada 2.lig grup düzeltme vardı.
    Dogru hatirliyorsun da tekrar bozdular. Su anda veritabaninda ilk sezon icin hangi takimin, hangi grupta olacagini belirleyemiyoruz. Bunun belirlenmesi icin veritabanina yeni bir ekleme yapilacak.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Geçen seneki gibi fikstür bozulması olmuyor di mi? Galatasaray falan süper ligin yanında bi de bal maçlarına çıkıyordu ilk seneden sonra.
    Ben 3 sezon oynattim ve karsilasmadim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Karamanspor varmı beyler ? Bir bakarsanız çok makbule geçer Bu arada yama için teşekkürler .
    Amator Lig'de var. Oynanabilir lig seviyesinin bir kademe altinda.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

emeğinize sağlık
    kapsamlı bi türkçe yama çıkarsa bi afyonkarahisar kariyeri açarık

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dogru hatirliyorsun da tekrar bozdular. Su anda veritabaninda ilk sezon icin hangi takimin, hangi grupta olacagini belirleyemiyoruz. Bunun belirlenmesi icin veritabanina yeni bir ekleme yapilacak.
    en kısa sürede bekliyoruz o zaman bi de her mesajı cevap veriyorsun, teşekkürler.

Acaba 12.0.3 e uyumlu mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar öncelikle ellerinize sağlık. bence fm için çok önemli bir çalışma. futbolun özü ve esas zevki bence amatör liglerde daha fazladır. Benim en zevk aldığım kariyerler her zaman çok düşük profilli takımlarla olmuştur. Bu açıdan yaptığınız çalışma için sizlere teşekkür ediyorum. Keşke tüm liglerin gerçek oyuncular yansıtılabilse. o zaman herkes kendi ilçesinin takımını yönetir. Mesela ben Denizli Acıpayamlıyım. Acıpayamspor galiba yamada yok.

ben yapamadım zzz. editör data isminde dosya oluşturup atıyorum ama oyunda nasıl açılıyor

keçiören varmı acep

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri