1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Yazı boyutu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Default Yazı boyutu

arkadaşlar oyunda kullanılan yazı boyutu lüçük geliyor bana.fm11 deki yazı boyutundan biraz daha küçük bir boyut kullanılmış gibi,yoksa bana mı öyle geliyor gözüm alışmadığından mıdır? sizin bu konudaki fikriniz nedir? beni rahatsız ediyor bu durum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bana farklı gelmedi açıkçası. Çözünürlüğünle ilgili olabilir mi acaba?

bencede yazi boyutu cok garip secilmis , benimde dikktimi cekti , duzeltmeye calistim ama nasil olcak bilemiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

şunu sorayım;

40" led televizyonu monitör olarak kullanıyorum. oyunu muhtemelen 1920*1080 açacaktır. o da yazı boyutlarını inanılmaz küçültecek. hangi ayarda oynamalıyım ki yazılar büyük olsun. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

arkadaşım 23' led monitör kullanıyorum,en yüksek çözünürlükte pencere modunda FM2011 i oynuyorum çok rahat,ama 2012 deki çözünürlük büyüdükçe ekrandaki detay tablolarının çoğalması özelliği yüzünden sanırım yazılar büyümüyor.pencereyi büyüttükçe yeni paneller açılıyor yada gereksiz çekilde boşluklar oluşuyor.

çözünürlüğü düşürünce büyüyor ama bu sefer de görüntü kalitesi bozuluyor,büyük ama bulanık bir hal alıyor yazılar,o daha da yoruyor insanın gözünü.

ayarlarla oynayın en ıyı cozumu bulacaksınız

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bu konuda bir çözüm var.

http://dosya.turksportal.net/files/b...rk-bigfont.rar

işinize yarar umarım.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

dosyayı indirdim fakat nereye atacağımı bilemedim.grafik klasörüne mi atmalıyım?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

dosya işini hallettim de orjinal temada olsa daha güzel olacaktıalışmaya çalışacağım bu temaya,yazı boyutu çok iyi.

Mesaj Yetkileri