1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Pappi training schedules

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Default Pappi training schedules

İddialı bir program değil ama bir çok kişinin işini görecektir.öncelikle hatırlatmak isterim ki oyuncuların gelişiminde 3 faktör vardır,
    1-antrenman tesisleri
    2-antrenörler
    3-antrenman programı

benim paylaşacağım sadece bu forumda edindiğim bilgiler ve oyundan edindiğim tecrübelerle hazırladığım ve her oyunumda kullandığım antrenman programıdır.programdan verim alabilmek için antrenman tesislerinizi geliştirmeli ve her bir antrenman programına en az 4 yıldızlı antrenör işe almalısınız.

indirmek için TIKLAYINIZ
    Last edited by GeNç KaRTaL : 31.Ocak.2012 at 01:58 Reason: link yenilendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

2008 den beri TUGS un antreman programını kuLLanırım ve epey verim aLırım. OyuncuLarın geLişimini de gösterebiLirseniz ona göre karar verebiLiriz sanırım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

nereye atılacak kardeş

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Belgelerim/Sports İnteractive/Football Manager 2012/schedules kalsörüne atılacak.eğer schedules isimli bir klasör yoksa önce klasör oluşturmak gerekir,sonra klasörün içine bu dosyayı atmalısınız.

eXcitinG akşam eve gidince s.s atarım inşallah.ben de kullandım TUGS ve Emrah'ın bilimsel gelişim programı isimli programları.zaman içinde oyuncularımın durumlarına göre oynamalar yaptım.şu anki hedefim oyuncunun uygun olduğu role göre antrenman programları hazırlamak,biraz uğraşmak gerekecek ama baya niyetliyim yapmaya.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    2008 den beri TUGS un antreman programını kuLLanırım ve epey verim aLırım. OyuncuLarın geLişimini de gösterebiLirseniz ona göre karar verebiLiriz sanırım.
    2011 icin tugs cikti mi ki? Bildigim benzerleri vardi ama kendisi yoktu.

su an en yaygını dunc onu kullanıyorum cok genis kapsamlı ve guzel bi antreman programı

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Teşekkürler
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Paylaşım için teşekkürler.

Paylaşım için teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

bence bu 3 ayaktan en önemlisi antrenörler.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    2011 icin tugs cikti mi ki? Bildigim benzerleri vardi ama kendisi yoktu.
    SonLara doğru çıktı ve ben kuLLanmıştım. Yine harika bir programdı.

Bu arada bunuda kuLLanıyorum ve oLdukça tatmin edici.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Fast Striker ile Tall Striker arasındaki fark nedir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Fast Striker daha çok Baros, Sercan gibi golcüler.
    Tall Striker daha çok Hakan Şükür, Elmander tipi golcüler.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Edremit

Teşekkürler kardeşim...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Quote Originally Posted by Sirius Black View Post
    Fast Striker daha çok Baros, Sercan gibi golcüler.
    Tall Striker daha çok Hakan Şükür, Elmander tipi golcüler.
    Çok teşekkür ederim bende tam dediğin gibi yapmıştım zaten

Bence programda bazı hatalar var. Tactic çalışmaları çok fazla. Ayrıca kaleciler neredeyse hiç Ball Control çalışmıyor.

bende yarım sezon kullandım bu taktiği ve individuall çalışmalar dışında hiç gelişim görmedim oyuncularda. hocalarımda 4 yıldız civarı hep.

programı baltalamak değil amacım yanlış anlamazsın umarım ama bi yerlerde bi yanlışlık var programda yada bende bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

belki ufak ayarlar gerekebilir ki ben de zaman zaman oyuncularımın durumuna göre oynamalar yapıyorum.Bir oyuncunun adını tıklayın,training sayfasını açın,sağ tarafta oyuncu özelliklerinin üstünde "training category" menüsünü göreceksiniz,oradan istediğiniz antrenman programını seçerek oyuncunun hangi özelliklerine etki ettiğine bakın.

göreceksiniz ki taktik antrenman bütün oyunların zihinsel gelişiminde büyük role sahip,ayrıca incelediğim diğer antrenman programlarında da taktik antrenman programının bu programdakinden bi farkı yok.

Ball control antrenmanı kalecilerde "First Touch" özelliğine etki ediyor sadece,bu özellik bir kaleci için elzem değildir.kalecilerde önemli özellikler kalecinin tipine göre değişebilir ancak yine oyuncu profilinde "view key attributes" menüsünden kaleci tiplerine göre hangi özelliklerinin olması gerektiğine bakarsanız "first touch" yani ilk dokunuş özelliğinin hiç birinde önemli olmadığını görürsünüz.

arkadaşlar belirttiğim gibi programı forumda daha önce okuduğum rehberlerden edindiğim bilgilerle hazırladım ve kullanıyorum.her takımda her kadroya aynı etkiyi yapmayabilir. antrenman programı için iddialı değilim, benden daha acemi olanlara klavuz olsun ihtiyaç görsün diye paylaştım. bu oyunda oyuncu tipleri fazla olduğundan eksik kalabilir,daha kapsamlısı için yarın çalışacağım ancak şu an için otuncuların elzem özelliklerini geliştirmek için gayet makul bir program.

genç oyuncularınızın daha çabuk gelişmesini isterseniz büyük oyuncularla eğitime alın,önceki oyunda aylık toplantılarda antrenörler teklif ediyordu ancak bu oyunda ben karşılaşmadım.kendim tecrübeli oyunlarla konuşarak eğitebilecekleri gençlerle usta-çırak ilişkisi kurdum ve çok faydasını gördüm.

Yarım sezonu aşkındır kullanıyorum bütün futbolcular rahatsız antrenmandan.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

http://forum.turksportal.net/vb/show...79#post2119679

şu programı deneyebilirsin.daha kapsamlı bir program hazırladım.

teşekkürler

Abi +27 neden bu kadar very light ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

sorunu anlayamadım arkadaşım daha açık bir şekilde sorarsan yardımcı olacağım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Deneyelim, teşekkürler kendi idman programımdan memnunum ama farklılık yapmakda fayda var

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Teşekkürler çok güzel bir program 1 haftada oyuncular gelişmeye başladı

Tek bi sorum olcak alt yapıdaki oyuncuları seçemiyorum onları nasıl yapıcam

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

gelişmesini istediğin genç oyuncuları yedek kadroya yada as takım kadrosuna koymalısın.U18 kadrosuna yolladığın gençler ancak genç antrenman programlarına alınabiliyorlar.16 yaşından küçük oyuncular genç kontratı imzaladığından profesyonel imza atana kadar as takım antrenmanına sokulamıyorlar.

özetle genç oyuncular için antrenman programı hazırlayabilir yada onların kadrolarını değiştirerek as takım antrenmanına dahil edebilirsin.

Mesaj Yetkileri