Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 206 sonuç

Konu: Fırtına Avrupada [Trabzonspor] 5.sezon

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu arada Colman veya Kara herzaman sakat veya cezali oluyor bu sebebten dolayi Darren Gibson ile anlastik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

3-4 mac var yapilmis gece ekliyecegim. Yorumlari eksik etmeyin

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Manu maçları kötü olmuş ama moral bozmak yok devamm..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Manchesteri evde yenebilirdik ama onlar atti o bir golu cunki biz hata yaptik. Takima guveniyorum, Psg'den 1 puan alip evdede Benficayi yendimi tamamdir.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Seytanin bacagini kirdik

I.G.
    "Bize genelikle sorun yaratan bi ekip Antalyaspor ama artik o fobimizi uzerimizden attik. Rahat bir mac oldu, simdi tamamiyle Benficaya kilitlendik"

--------------------------------------------------------------------------------
    Sampiyonlar ligine veda

I.G.
    "Kesinlikle hata bende. Korkak oynatik takimi olacagi buydu. Egerki buyuk takimsak kendi sahamizda atak futbol sergilemeliydik ama yapmadik en azindan golu yiyene kadar. Galiba Manchester macinin etkisinden cikamadim, ve kontrolu baslamak istedim. Europa league bizibekler"

---------------------------------------------------------------------------------
    Baskandan jest

Baskan elenmemize ragmen sagolsun butceyi genisletti. Guclendirebilecegimiz bolgeler var arastirmalar suruyor

---------------------------------------------------------------------------
    Trabzon 1'ci yarida bitirdi

I.G.
    "Kayseri gibi bi takimin sadece kalemizde 1 sut bulmasi bizim futbolumuz adina sevindirici. Cok etkili futbolculari var buna ragmen rakibimizi iyi analiz edip kisitladik ofanslarini."
    Yedekler Bucayi ezdi

I.G.
    "ilk 3 golumuz ust uste gelince Bucaninda pek bi iddiasi kalmadi, maca zaten ortak olmalari cok zordu boyle olunca iyice zorlasti. Fransaya gidis oncesi 7-8 futbolcuyu dinlendirdik buna ragmen ligde iyi sonuclar aliyoruz"

--------------------------------------------------------------------------------------
    Europa lige morali gidiyoruz

I.G.
    "60 da 10 kisi, 70 de 9 kisi kaldik buna ragmen PSG'ye yenilmedik. Bu sene hedefleri yukseltmistik avrupada ama basaramadik Sampiyonlar liginde simdi Europa ligindeyiz. Suan hedef koymak istemiyorum cunki basarisizlikta hemen elestiriler geliyor ama bu sefer hic birseyden korkmiyacagiz"

--------------------------------------------------------------------------------
    Sapara show

I.G.
    "Sapara gecen seneki form grafigini yakalamaya basladi, keske daha genc olsaydi diyorum suan fiziksel olarak daha iyi durumda olsa kesinlikle elimizde tutamiyacagimiz bir adam."

---------------------------------------------------------------------------------

Sadri Sener hangi yildizin pesinde ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yıldız değil takıma yararlı adam istiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

PAULO HENRIQUE, SAU PAULO YOLCUSU. Kendisini sezon sonuna kiraladik, satin alma opsiyonuyla beraber.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Yıldız değil takıma yararlı adam istiyoruz
    Zaten Ozkan hocayi bu yuzden takimda tutuyorum. Onayi olmadan transfer etmiyorum bi Gokhan Toreyi alma dedi kadrodaki oyuncularin huzurunu bozabilir diye onuda ben adam ederim dedim hakketende ettim. Hem atiyor hem attiriyor.

Takimla toplanti yaptim ve transferden vazgectim. Boyle devam edecegiz tabiki daha ayrilanlar olmasa.

Uefa'da rakip Rosenborg oldu, kura sansim dondumu ne

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

İngilizce olduğu için o konuşmalardan bihaberim ben ya.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Takim kaptanina felan soz veriyorsun o gazliyor digerlerini guzel bi yenilik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Avrupada rakiplerimiz

"Bence Rosenborgu sorunsuz geceriz ama bi sonraki turda neler olabilir kestiremiyorum. Lazio Rubini eler gibime geliyor, ilk maclardan sonra avantajli olan takimin macini izlemeye gidecegim."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bursa 1 puana razi

"Maca cok kotu basladik ama sonrada 60 dakika boyunca kontrolu elimize aldik. Galibiyet gelebilirdi ama gelmedi, Bursa burda 1 puana sevinen takim olmali."

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Antrenorlerede takviye

"Antrenorler takimindaki futbolcularin gelisimi bakimindan cok onemli, Carvalho'nun defanstaki futbolculara cok yardimi dokunacaktir"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Aslan avi

"Normalde sansimiz tutmuyor Galatasaray ama bu maci gercekten haketik. Bastan sona iyi olan takimdik ve sonucta gelmesi lazimdi ve geldi."

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Antep kayip

"Antep'ten cekiniyorum ne zaman karsi karsiya gelsek, super kupa derin iz birakti bende. Ligde ne kadar yensekte o kacan kupaninda intikami olacaktir"

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yedekler Bucayi kupadada ezdi

"Seyir zevki yuksek bi macti, zaten cogu kupa macida oyle oluyor. Bi sonraki turdayiz ve mutluyuz."

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ordunun sakasi yok

"Ordu saglam rakip, hic sakalari olmuyor burda 2 puan kaybettik ama dahada fazla kaybedebilirdik. Ilerliyen maclarda telafi etmeye calisacagiz."

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bursa artik kupada rakip degil

"pek fazla bisey demek istemiyorum, E.Saglam medyaya bizim hakimizda her hafta demec veriyor bunada demec versin ozaman."

----------------------------------------------------------------------------------------------
    Trabzonun gencleri

"1461 Trabzona kiraladik sezon sonuna kadar, bi dahaki sezon basinda kampa goturecegiz takimla. Kendilerine guveniyorum cok buyuk futbolcu olacaklar."

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    Adanada PALOSCHI SOV

"Paloschiyi yavas yavas kazaniyoruz, biraz bekledi ama herkes kalitesini gorecek! "

------------------------------------------------------------------------------------------------
    YARI FINALDEYIZ!

"Eskisehiri eledik ve yari finaldeyiz, simdiye kadarki rakiplerimize nazaran daha kolay bi rakip bizi bekliyor. Isimizi ciddi yaparsak finaldeyiz."
    Firtina avantaji buyutuyor

"Cok mutluyuz sonuctan, Playofflarda onde baslamak istiyoruz suandada o yolda emin adimlarla ilerliyoruz"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 numara sahibini buldu

61 numarali forma bostaydi, bos durmasini istemedik ve M.Demiri takima kattik. 1.5 milyon sterlin karsiliginda bize geldi, Antepten ayrilmak istiyordu.

"Aslinda transferi kapatigimizi demistik ama kapatmamisiz. Cok hizli gelisti bu transfer ama cok ucuz bi miktara cok yetenekli bi oyuncu aldik. M.Demir Trabzonun gelecegidir ve bu sebebten dolayi neredeyse 2 sezondur bos olan 61 numarasini ona laik gordum"

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yildiz dedigimiz Elia'di ama son dakikada vazgectik. Haftalik 55k verecektim ozamanda dengeler bozulacakti ve diger oyuncularda maaslarinin yukselmesini istiyecektiler.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Her mac icin yazmak isterdim ama genel olarak yazmak icin zamanim var suanda.

Ligde iyi gidiyoruz bazi maclarda bocalamaya basladik buna sebep ise sakatliklar, oyuncular 3-4 gunde bir mac yapiyor hem lig hem kupa hemde avrupada iyice ayari kacirdik

Lazio maci kotu oldu gol yemememiz lazimdi ama 2-1 de hic yoktan iyidir. Ligde 41 mactir gol atma basarisi gosterdik, Italyadada atariz gibme geliyor yani onlarin bize attigi golun pek bi onemi yok benim icin

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

TRABZON 1 puana razi

I.G.
    "Yine bocaliyoruz, TFF bizi zor durumda birakiyor 1 ay icerisinde kac tane mac yaptik. Futbolcular fiziksel olarak bitmis neredeyse, onun icin gencler ve yedeklerden olusan bi takimla ciktik. Hafta ici daha onemli olan bir macimiz var"

--------------------------------------------------------------------------------------

Trabzon tur icin uctu

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

LAZlar LAZio'da turladi

I.G.
    " Burda gol atabilecegimizi biliyorduk bu bilerek geldik. Ilk golu yedikten sonra oyuncularimin konsantrasyonunda bi eksiklik olmadi karamsarliga kapilmadik ve oyuna esitligi getirdik. 2 takima bir gol daha icin bastirdi ve cok acik verdi 2 takimda onlar golu buldu ve uzatmaya gitti mac. 90 dakika sonunda herkes cok yorgundu ama son konusmamda futbolcularima olan guvenimi soyledim, medyadakiler size bu sans vermesede benim size inancim tam onlari utandirin dedim, ve sonuc ortada"

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kura sansim yok en zor ekip bize cikacak

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Rakiplerimiz belli oldu

En azindan Arsenali cekmedik

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

akılcı oyun ile turlarsınn
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzonda onemli avrupa sinavi oncesi kotu haber
    PALOSCHI ve WILFRIED buyuk bir ihtimale bu macta forma giyemiyecek.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Fazio Bilbao macinda yok !

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Takimi okuyup ufletmem lazim GOKHAN TORE'de sakat Yedekleri zor doldurduk

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Lig maclari

----------------------------------------------------------------
    Sakat oyuncularimiz

---------------------------------------------------------------
    A.Bilbao maci

I.G.
    " Mactan once 1-2 hafta icerisinde 4 onemli oyuncumuz sakatlanmasi gercekten motivasyonumuzu bozdu, ki boylede kalmadi Kara'da bu macta sakatlandi ve 4 hafta yok ! Maca gelirsek istedigimiz gibi oynadik ama gol atma sikintisi cektik, kimsenin hatasi denilemez cunki bugun herkes alisik olmadigi bir mevkide oynadi. Buraki bu sezon hic bir macta forvet oynatmadik buna ragmen istedigimiz gol pozisyonlarini girdi am kalecileri iyi bir mac cikardi. Deplasmana galibiyet icin gidecegiz bundan kimsenin suphesi olmasin "

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Sakatlar kötü olmuş ama deplasmanda bir beraberlik alıp en azından turu uzatmaya da getirebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Sakatlar kötü olmuş ama deplasmanda bir beraberlik alıp en azından turu uzatmaya da getirebilirsin.
    Hemde cok kotu oldu, zaten fiksturden yana sikintiliyiz bide sakatliklar iyice zorlasiyor basari. 2 sezondur forma sansi vermedigim Eren Albayrak ligde son 2-3 macta yildizim oldu

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ligde sampiyonlugu ilan ettik.
    Turkiye kupasinda finaldeyiz, rakip IBB.
    Avrupada oyunumuz iyi ama kalite eksikligi belli ediyor kendini.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sezon sona erdi, Sampiyon olduk.

Transferde 2 bomba patlatim ama 1 tanesi oyle boyle degil Kaliteli kadro kurup artik su avrupada basari yakalamak istiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

I.G.
    "1 sezon daha sonra erdi, bu sefer Turkiye kupasinida almayi basardik ligle beraber seneye dahada fazlasi icin mucadele edecegiz"

Bomba transferler az sonra ....

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

LUCAS PODOLSKI

£5,000,000 karsiliginda Trabzonspora imza atmistir.

Geromel'da Trabzonda

£2,000,000 karsiliginda Trabzonspora katilmistir

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

JOHN FLECK'de Trabzonsporda.
    bonservisi icin Fulham kulubune £2,000,000 odenmistir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

podolski trabzona nasıl geldi anlamış değilim

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri