Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: Tekrarlanan Ürün Kodu Uyarısı Aldım!

Nesil
    2005

Default Tekrarlanan Ürün Kodu Uyarısı Aldım!

Elektroworld'den almış olduğum ve ürün kodunu steame girdikten sonra aldığım uyarı!

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Evet şimdi ne olacak? Direkt gidip SI'dan almak lazım heralde. Rus keylerinden ne farkı kaldı risk açısından

Nesil
    2003

Steam ile irtibata gecin ve bununla karsilastiginizi soyleyin.

Onlar size yol gosterecektir.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Steam'de kütüphane içerisinde görünüyor mu oyun? Kutulu oyunda böyle bir olay olması çok saçma, tekrar deneyin olmazsa kutu açık ve kod görünecek şekilde fotoğrafını çekip Steam'e bildirin.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kutulu oyun almak da riskli hale geldiyse , steam üzerinden aktivasyonun dezavantajları daha çok gibi alıcılar açısından...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    Steam'de kütüphane içerisinde görünüyor mu oyun? Kutulu oyunda böyle bir olay olması çok saçma, tekrar deneyin olmazsa kutu açık ve kod görünecek şekilde fotoğrafını çekip Steam'e bildirin.
    Hayır oyun gözükmüyor. Resmini çekip göndereceğim şimdi.

Nesil
    2005

Hocam tam olarak nereye göndericeğim ben bunları ? Bulamadım bakındım ama steam'de..

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Elektroworld'den almış olduğum ve ürün kodunu steame girdikten sonra aldığım uyarı!

Sanırım ucuz key satışlarının nereden, nasıl yapıldığı belli oldu. Bence peşini bırakma yeni key verseler bile tüketici hakem heyetine başvur. Başka insanların mağdur olmaması için.
    Ayrıca Aral Game çıkartması olmalıydı kutunun açılacağı yerde. Aldığında var mıydı?

Nesil
    2005

Evet aral game çıkartması vardı kendim yırttım.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Aral etiketli olması muhtemel.Türkiye'de oyunlar çoğunlukla Aral yoluyla edinilir. Aral'a da bir mail at istersen.

Nesil
    2005

Evet ilk onlara gönderdim mail.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bir arkadaşın bir tanıdığın senden önce kodu girmiş olabilir mi ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Bir arkadaşın bir tanıdığın senden önce kodu girmiş olabilir mi ?
    Yok hocam ben aldım açtım ve denedim.

Bu arada steame nereden ulaşacağım ben ? Sitede herhangi bir iletişim yazısı falan göremedim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

"Ucuz Keyler" adlı konuda bunu konuşmuştuk en azından ben sormuştum ülkemizde başımıza gelip gelmeyeceğini nereden bilebiliriz diye, arkadaşın başına gelmiş.

https://support.steampowered.com/ üzerinden destek isteyebilirsin diye düşünüyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

support.steampowered.com

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    "Ucuz Keyler" adlı konuda bunu konuşmuştuk en azından ben sormuştum ülkemizde başımıza gelip gelmeyeceğini nereden bilebiliriz diye, arkadaşın başına gelmiş.

https://support.steampowered.com/ üzerinden destek isteyebilirsin diye düşünüyorum.
    Okumuştum bende dün bütün yazılanları. Bana denk geleceği aklıma gelmedi tabi.

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    support.steampowered.com
    Çok teşekkürler hocam.

Gönderdim mail ve çeşitli resimler..

Nesil
    2005

Peki bu keyi önceden el altından verildiyse, bu işi kim yapmış olabilir ?

el altından bir internet satış sitesinden satılıyor sanırım. buraya yazmayım ama yönetici arkadaşlar isterse özel mesaj atabilirim. bir işe yarar mı ? tam anlamadım ama cd key satıyorlar sanırım.

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Peki bu keyi önceden el altından verildiyse, bu işi kim yapmış olabilir ?

el altından bir internet satış sitesinden satılıyor sanırım. buraya yazmayım ama yönetici arkadaşlar isterse özel mesaj atabilirim. bir işe yarar mı ? tam anlamadım ama cd key satıyorlar sanırım.
    Evet cd key satan bir sürü insan var saçma sapan sitelerde. Hepsinin forumda konusu geçti ucuz key başlığı altında oradan sende bakabilirsin.

Bunun dışında bende kutulu olarak aldığım için öncelikle aral game stickerını sordum sana. Eğer o sticker zarar görmediyse -ki sen öyle diyorsun- sorun Electroworld'den öncesinde yaşanmıştır. yani ya aral paketlerken yada araldan önceki kısımda. Tabi küçükte olsa teknik sorun yaşanma ihtimalide mevcut. Steam'ın bu konudaki araştırmasıyla ortaya çıkacaktır.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Evet cd key satan bir sürü insan var saçma sapan sitelerde. Hepsinin forumda konusu geçti ucuz key başlığı altında oradan sende bakabilirsin.

Bunun dışında bende kutulu olarak aldığım için öncelikle aral game stickerını sordum sana. Eğer o sticker zarar görmediyse -ki sen öyle diyorsun- sorun Electroworld'den öncesinde yaşanmıştır. yani ya aral paketlerken yada araldan önceki kısımda. Tabi küçükte olsa teknik sorun yaşanma ihtimalide mevcut. Steam'ın bu konudaki araştırmasıyla ortaya çıkacaktır.
    Bende öyle düşündüm. Ya aralda yada araldan önce meydana geldi bu olay.

Umarım steam çabuk cevap verebilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

üzüldüm dostum durumuna....bende DVD aldım ama D&R'dan...

fatura ve dvd sende olduğu sürece sorun yok demektir...

ama seninde dediğin gibi umarım çabuk dönerler ve yeni key ile aramıza katılırsın...

pek bi talihsiz başladı fm 2012 olayın ama yinede orjinal oyunun Hayırlı olsun....
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

evt jelatinli,hiç bir oyunu jelatinsiz sürmezler piyasaya,aptal değil ya bu adamlar.büyük ihtimalle teknik bir sorun vardır ya da büyük bir hackerlık vakası

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ucuz key satanlar oyunun paketini açıp keyi resim çekip yolluyorlar onlarla alakası yok bence.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Jelatin kaplamadan önce olmuş ne olduysa. Düşük bir ihtimal key generator dolayısıyla olabilir fakat daha oyun kırılmadığı için bu ihtimal çok düşük.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by uaemrah View Post
    üzüldüm dostum durumuna....bende DVD aldım ama D&R'dan...

fatura ve dvd sende olduğu sürece sorun yok demektir...

ama seninde dediğin gibi umarım çabuk dönerler ve yeni key ile aramıza katılırsın...

pek bi talihsiz başladı fm 2012 olayın ama yinede orjinal oyunun Hayırlı olsun....
    Biraz öyle oldu evet. Yapacak bir şey yok artık. Sağolasın.

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Bu kadar uzulecek bir durum yok. Sen orjinal dvdnin resmini kitapcik kodunu faturani verilen linke yolla. sana yeni kodu yolluyacaklardir digerinin sebebini sor aciklarlar. araldan iriside alamaz. cunku dvdnin disi jelatinli diye biliyorum.
    Dün gece gönderdim resimleri fakat henüz bir cevap gelmedi.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Resmi çekip gönder. Sana yenı kod verecekler. Faturanıda çek gönder.
    Hocam maksimum cevap verme süreleri nedir acaba ? Bir bilginiz var mı ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bence ARAL Game veya ElectroWorld ile iletişime geç
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Aynısı geçen sene de bir arkadaşın başına gelmemiş miydi ? Başlık vardı ama bulmak lazım, yeni key vermişlerdi galiba.

Evet sabit başlıkmış hatta
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92917
    Last edited by martymcfly : 26.Ekim.2011 at 18:08 Reason: Ekleme

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Geçmiş olsun kardeşim umarım biranönce çözerler sorunu

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

çok çok yüksek ihtimalle çözülecektir. ama niye o kadar para verip üstüne bi de beklesin, uğraşsın insan. düşünsenize o heyecanla gidip oyunu alıyorsunuz ama saçma ve sizinle hiç alakası olmayan tamamen üretici-dağıtıcı kaynaklı bi sebep yüzünden oynayamıyorsunuz. akıllarınca çözüm üretiyorlar korsana karşı. yine çıkacak korsan. yine isteyen ulaşacak. burda önemli olan "isteyen" kavramı. gerçekten insanların beklentilerini karşılarsanız onlar da ellerinde olduğu ölçüde destek olacaktır size. bakın bu sene yenilikler yapıldı. oyunda gelişmeler var. demoyu oynayanlar hep iyi yorum yapıyordu. az önce baktım sırf 200 tane kadar gittigidiyorda satılmış oyun sadece key olarak. tahminim o ki bu yıl 10bin sınırına çok yaklaşacak belki de geçecek orijinal satışlar. demek ki işinizi iyi yapınca karşılık alabiliyorsunuz. ısıtıp ısıtıp aynısını sunmayınca insanlar da hakkınızı vermeye çalışıyormuş.
    sorun şu işte korsan koruması yapıyorsanız böyle yüzünüze gözünüze bulaştırmayacaksınız ki para verip alan adam da mağdur olmasın. ayrıca madem yapıyorsunuz öyle yapacaksınız ki kırılmasın.kırıldıktan sonra geç kırılmış olması anlamsız zira. ubisoft'un drm için harcadığı çabayı hatırlayanlar vardır. skidrow'un cr.ck dosyasına eklediği ayarı da: "bi dahaki sefere kopya korumasına zaman harcamak yerine oyunu geliştirmeye odaklanın" bence bütün mesele bu.

Nesil
    2005

Her geçen gün kendilerini geliştirirler herhalde. Daha yeni bir uygulama çünkü.

Bu arada destek olup yorum yazan bütün arkadaşlara teşekkürler. Telefonla aralı arayıp durumu bildirdim. Benden kodu istediler -sanırım kontrol ettikten sonra- oyunu aldığım yere götürüp değiştirmemi istediler. Öylede yaptım ve yeni oyunu alıp yüklüyorum. Bir problem çıkmadı.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri