1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: FM 2012 Tüm Logolar [FMT'11]

Default FM 2012 Tüm Logolar [FMT'11]

İsminde FM 2011 yazsa bile FM 2012'ye uyumlu neredeyse oyundaki tüm ülkeleri ve tüm takımları kapsayan logo paketini siz değerli Turksportal kullanıcılarına sunmak isterim. Şahsen Fm-Base.co.uk sitesinde gördüm.

¨Stuw¨isimli kullanıcının kendi logo pack'idir bu. Tek Tek tüm liglerin Logo paketlerini indirmektense böyle bir indirmek daha kolay geldi bana. Başka bir hoşuma giden kısmı ise ülkelerin logolarını ülke bayrakları değil, federasyon logosu olarak pakette yer alması ki bunun gerçekten hoşuma gittiğini söyleyebilirim.

İndirmek için tıklayın: http://dosya.turksportal.net/disco_f...godenizalp.rar

Kurulum (Windows) User/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2012/graphics/logos

Kurulum (Mac) :
    Macintosh HD/username/documents/Sports Interactive/ Football Manager 2012/graphics/logos

Ayrıca logoların görülmesi için oyunda Preferences kısmındaki ¨Use Skin Cache¨'nin yanındaki tiki kaldırıp ¨Always Reload Skin on Confirm¨'ün yanındaki tiki aktif etmeniz gerekmektedir.

İyi oyunlar
    Last edited by DisCo : 20.Ocak.2012 at 04:14

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sınırsız internet kullananlar olduğu gibi kotalı kullanan arkadaşlarımızda var. Sınırsız internet kullanan arkadaşlarımız için güzel bir paylaşım oldu. Uğraşmadan rahatlıkla indirebilirler. Teşekkür ediyorum.

Olumlu Görüşleriniz için teşekkür ederim

Bir tane logo gösterebilir misin? Bazıları efektli oluyor, hiç hoşuma gitmiyor onlar

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Güzel bir çalışmaya benziyor ama 1 tane örnek alırsak daha güzel olucak.

takımlar geçen sezonki konumlarında bulunuyor.... samsun bank asyada falan... ama logolar çalışıyor,gayet güzel

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Geçen sene kullandığım bir paketti paylaşman güzel olmuş boyutuda makul öyle kotayı zorlamıyor oyunu kastırmıyor 150 mb.Bu seneyle uyumlu olduğunu öğrenmem güzel oldu tekrardan başladım indirmeye çok kaliteli çalışmış gerçekten efekt falan yok olması gerektiği gibi sade şık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pek tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Hoşuma gitmedi.

Resim:

Yinede konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ben türkiye liginin 3.ligine kadar tüm logolarını DisCo nun elinden çıkanlarla oynuyorum.Ben dosyada bulunan Türkiye ligi dosyalarını sildim Disconun yaptıklarını ekledim diğer ülkelerinki kaldı onlar güzel zaten böyle bir çözüm bulabilirsiniz.

Cok sagol kardes

12. Default

Quote Originally Posted by caglayanmert View Post
    takımlar geçen sezonki konumlarında bulunuyor.... samsun bank asyada falan... ama logolar çalışıyor,gayet güzel
    Ben geçen sene kullandığım logo pakedini kullanmya kalktım.Türkiye ligi ve bir iki ligin logoları oldu.Diğer liglerinki olmadı. Geçen seneki oyunda bütün liglerin amblemi gözüküyordu.Şimdi yarım yamalak oldu.Emin misiniz takımların aynı konumda olduklarından?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bende bu yama çalışıyor aynı konumda hepsi bi eksik görmedim sadece türkiye ligini değiştirdim oda Disconunki daha güzel olduğu için onun dışında gayet güzel çalışıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

federasyon yerine ülke bayrağı olsa daha iyi olurdu.Yine de teşekkürler paylaşım için

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    federasyon yerine ülke bayrağı olsa daha iyi olurdu.Yine de teşekkürler paylaşım için
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103711
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Panini'nin çıkartma kitaplarındaki logolar hep daha çok ilgimi çekmiştir. Ülke bayrakları yerine federasyon bayrakları bence daha ilginç. Milli formalarda da genellikle bayraklar yerine federasyon logoları kullanılır hem

eline sağlık dostum ama alternetif link vermen mümkünmü uploadstationda 1 saatte iniyor

Mesaj Yetkileri