1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: [12.0.0] Muhammet Demir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default [12.0.0] Muhammet Demir

Muhammet Demir'in profilini görebilir myim ?
    Last edited by perpetua : 27.Ekim.2011 at 01:36
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Dribbling 12--->13
    Finishing 14--->15
    First Touch 12--->13
    Composure 12--->11
    Flair 14--->13
    Acc 12--->13

Olmalı bence izlediğim kadarıyla. Ayrıca CA ise 100-105 seviyesine çekilebilir gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

ben anlamıyorum adamın maçlarını hiçmi izlemiyorsunuz.adam resmen geleceğin en iyi yeteneği.ardadan bile daha iyi olacağına inanıyorum.uzun şutuda iyi.bu mesajıma yönetimden cevap bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by myres View Post
    ben anlamıyorum adamın maçlarını hiçmi izlemiyorsunuz.adam resmen geleceğin en iyi yeteneği.ardadan bile daha iyi olacağına inanıyorum.uzun şutuda iyi.bu mesajıma yönetimden cevap bekliyorum.
    Bence de çok iyi. Ancak bu profil geçen seneye göre yapılmış. Bu sene inşallah bu grafiğini sürdürür ve seneye bir wonderkid'imiz olur. Ümitliyim Muhammet'ten..

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Muhammet'in profili altyapıda, genç milli takımlardaki performansına bakılarak yapılmış, geçen sezon ligde hangi maçta izlediniz acaba Muhammet'i?... 2 maçta izleyip "şunlar artsın" demek doğru değil...

6. Default

Long shots 12 , Pace 11 , Acceleration 13 , Agility 14 verilmeli şu ana kadar izlediğim kadarı ile . Ama hakikaten çok potansiyelli bir santrafor Türk futbolunun santrafor sorununu bitirecek bir potansiyele sahip.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Muhammet bence bizim Rooney potansiyeli taşıyan yeteneğimiz.. Oyun stillerini benzetiyorum nedense..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Karakterini öğrenmek lazım esasen inşallah oturmuş bir karakteri vardır.
    eto'o bitmiş.

abartmayın arda 2 gunde arda olmadı..

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

adam geçen sezon kötü performans sergilemiş olabilir.potansiyeli olmasa zaten bu sezon bu kadar iyi bir performans sergileyemez.görülecektir ki dahada iyi performans sergileyecektir.abartmadan söylüyorum en az pa 175 180 olması gerekir.erkenden bunu göremeyeceğimizi anladık.ama önceden tahmin etmek hiçte zor değil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

180 pa alması demek Dünya'nın en iyi oyuncuları içine girecek ve Rooney seviyesinde bir oyuncu olacak demek. Muhammet'i böyle yaparsak Tsigalko seviyesinde bir balo yaratmış oluruz bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben Muhammet'i Luis Suarez'e benzetiyorum böyle her pozisyonda kendini atması faul alma çabası falan benziyor yani.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

adam geçen sezon kötü performans sergilemiş olabilir.potansiyeli olmasa zaten bu sezon bu kadar iyi bir performans sergileyemez.görülecektir ki dahada iyi performans sergileyecektir.abartmadan söylüyorum en az pa 175 180 olması gerekir.erkenden bunu göremeyeceğimizi anladık.ama önceden tahmin etmek hiçte zor değil.

175 180 çok abartı bende Muhammet maksimum 130-135 pa ya ulaşır gerçekte devamlılığı olan bir oyuncu değil
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

bitiricilik yeteneğinden çok ilk dokunuş top sürme yetenekleri arttırılmalı bence fiziksel olarak hız dışındakilerde +1 arttırılabilir, ama bence hala cenk tosun'un gerisinde bi yetenek.

15. Default

Umarım en önemli özellikleri olan Of The Ball ,Anticipation ve Jumping 12-13 seviyesine çıkarılmıştır . Özellikle duran toplarda ki ve ortalardan gelen kafa golleri bu özelliklerini açıkca ortaya çıkarıyor . Çok değişik bir tipte bir santrafor ve hız , hızlanma , dribbling gibi özelliklerini geliştirdiği takdirde Türkiye'nin gelecekde ki santrafor problemini çözebilir . Cenk Tosun gibi overrated olduğunu da düşünmüyorum .

Mesaj Yetkileri