Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 61 sonuç

Konu: Ankara Keçileri Süper Lig İçin Savaşıyor|2.Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

16.Hafta

17.Hafta

17.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Genel Yorum:Ligin ilk yarısını istediğimiz yerde bitirdik.2 tane çok kaliteli oyuncuyla anlaştık.17.haftada oynadıkları ilk maçta ön libero kamber asist yaparken çağrı 1 gol 1 asistle oynayarak maçı kazanmamızı sağladı.

Dostum dediğim oyuncuların hepsini almaya çalış kardeşim Hepsi yetenekli ve mükemmel oyuncular.Dediğim oyuncular hemen göstermiş kendini .

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Dostum dediğim oyuncuların hepsini almaya çalış kardeşim Hepsi yetenekli ve mükemmel oyuncular.Dediğim oyuncular hemen göstermiş kendini .
    almaya çalıştım ama sadece ikisini alabildim.Çağrı'yı almak için takımın en iyi oyuncusunu satmak zorunda kaldım ama güvenimi boşa çıkartmadı.Takımı tek başına Çağrı taşıyor

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

Yorum:Takımı tamamen Çağrı'nın üstüne kurdum.Her maçta gol atıp takımı kurtarıyor.Alt liglerde kariyer açacak arkadaşlara öneririm..

2008 de ki çağrı yarkın efsanesi gerimi dönüyor yoksa bendede şuan çok iyi bir performans sergiliyor.

Kariyerinde başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Cr1minaL View Post
    2008 de ki çağrı yarkın efsanesi gerimi dönüyor yoksa bendede şuan çok iyi bir performans sergiliyor.

Kariyerinde başarılar
    2.ligler için tartışmasız efsane olur.Ama Bank Asya'da olan Çaykur Rize'de yedek kalmış ve istenmeyen adam olmuş.Bank Asya'da aynı performansı sergileyeceğini düşünmüyorum .Süper lige zencilerle çıkacaz artık başka çare yok .Ayrıca Kamber Arslan var Dc-Dm-Mc.Adamı bonservissiz transfer ettim orta sahayı toparladı.Sürekli topa girip rakibide çok temiz kart görmeden sakatlıyor

11-bitiricilik 11-soğukkanlılığa rağmen 4 pozisyonun 3 ünü atıyor çağrı

İnşallah Bank Asya'ya yükselirsin. Çağrı da iyi transfer olmuş .

Başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gayet iyi gidiyoruz.Arada çürük maçlar oluyor tabi.Son maçlarda taktiği değiştirdin heralde?
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by yourboys View Post
    İnşallah Bank Asya'ya yükselirsin. Çağrı da iyi transfer olmuş .

Başarılar
    İnşallah.Evet Çağrı takımı tek başına götürüyor diyebiliriz ama Bank Asya'ya yükselirsem Çağrı'nın bonservisini almayı düşünmüyorum.Bütçemin büyük bir bölümünü Forvet'e ve Amc'ye harcıyacağım.Çağrı Bank Asya planlarımın içerisinde yer almıyor Yorumun için teşekkürler

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Gayet iyi gidiyoruz.Arada çürük maçlar oluyor tabi.Son maçlarda taktiği değiştirdin heralde?
    Evet iyi gidiyoruz.Sağolsun forumdan bir arkadaş taktik önerisinde bulundundu istikrarsızda olsa play-off'a yükselecek kadar sonuçlar alıyoruz işte

Çağrı Yarkın'ı ne oynattın ? bende 4 golün altına düşmüyordu bu. (ciddiyim) Kamber'i defansif oynatki defansta açık verme Gürkan Öztürk'te ısrarcıyım, çok yetenekli bi arkadaş

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Beypazarı Şekerspor-Adıyamanspor Taraftar Günü

Son dakika:Maçın başlamasına dakikalar kala BeypazarıŞekerspor'lu taraftarların arasında olaylar çıktı.Elimize gelen bilgilere göre taraftarlardan biri maça 1 bilet ile 3 kişi girmeye çalışınca fanatik bir taraftar tarafından saldırıya uğradı.Olaylar fazla büyümeden polis tarafından engellendi..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Çağrı Yarkın'ı ne oynattın ? bende 4 golün altına düşmüyordu bu. (ciddiyim) Kamber'i defansif oynatki defansta açık verme Gürkan Öztürk'te ısrarcıyım, çok yetenekli bi arkadaş
    Poacher oynatıyorum Çağrı'yı.Kamberi stoperde oynatmak isterdim ama iyi bir önliberom yok Gürkan Öztürk'ü alacaktım ama bütçem yetmedi.Takımın 100k borcu var şuanda nasıl ödiyecez blimiyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

25.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Yorum:Takım çok iyi oynuyor ve iyi bir seri yakaladık.25.Haftada geçen sene Beypazarı Şekerspor forması giyen coşkun yüzünden 2 puan kaybettik.3 Hafta sonra deplasmanda oynayacağımız Kırklareli maçı bu sezonki kaderimizi belirleyecek..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

29.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Yorum:Kırklareli'nin seri puan kayıpları ve Bandırmaspor'un 3 dakikada kaybettiği 2 puan ile liderlik koltuğuna oturduk.Takım iyi oynuyor,kolay kazanıyoruz ve önümüzde çok kolay bir fixtür var.Büyük bir şanssızlık yaşamassak seneye Bank Asya 1.Lig'teyiz..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

İşte Bandırmaspor'un 3 dakikada kaybettiği 2 puan..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

İşte Şampiyonluğu Getiren Gol..

Veeee BEYPAZARI ŞEKERSPOR ŞAMPİYON!!!!!

Sezon Yorumu:Hedefimize ulaştık mutlutuz.Oyuncu öneren,taktik öneren,takip eden-etmeyen herkese teşekkür ederim..

Tebrikler beklediğimiz oldu oyuncu olarak

Defans: Cenk Güvenç,Gurur Yazar,Serkan Yanık
    Orta Saha:Ali Helvacı
    Forvet: Koh Traore

bunları önerebilirim başarılar...

Çağrı'nın performansını görmek isterim bak 1 öneri yaptım seni şampiyon yaptı diyebilmek aşırı derecede mümkün Melih Vardar,İrfan Başaran bunlara bak biraz tuzlular ama alabiliyorsan al alamıyorsan kirala derim

19. Default

Tüh ya yine mi play-off'a kalmış Bandırmaspor Tebrik ederim, Bank Asya'da başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Çağrı'nın performansını görmek isterim bak 1 öneri yaptım seni şampiyon yaptı diyebilmek aşırı derecede mümkün Melih Vardar,İrfan Başaran bunlara bak biraz tuzlular ama alabiliyorsan al alamıyorsan kirala derim
    Tamam birazdan koyuyorum profilini.Şampiyonlukta seninde payın var teşekkürler .Bonservisiyle transfer yapacak durumum yok zaten 1m dolar borcu var takımın ama kiralamaya çalışırım.Yorumun için teşekkürler..

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Tüh ya yine mi play-off'a kalmış Bandırmaspor Tebrik ederim, Bank Asya'da başarılar
    Evet.Fm 11 de medya tahmini 13 oluyordu Bandırma Şampiyonluğa oynuyordu .Bu sene düzeltmişler o hatayı medya tahmini yanılmıyorsam ilk 5'te.Yorumun için teşekkürler..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

10 puan geriden gelip şampiyon olmak büyük başarı Tebrik ederim.Bank Asya'da başarılar.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    10 puan geriden gelip şampiyon olmak büyük başarı Tebrik ederim.Bank Asya'da başarılar.
    Evet biraz şansada olsa puan farkını kapatıp şampiyon olduk.Zaten play-off'ada kalsaydık değişen birşey olmazdı takım ligin çok üstünde bir takım Ama klübün borcu var ve kadro Bank Asya için yeterli değil.Bakalım neler olacak.Teşekkürler..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Bank Asya 1.Ligte'ki Hedeflerimiz

*Play-off'lara kalmak*
    *Klübün borcunu ödemek*
    *Türkiye Kupasına katılmak*
    *Süper Ligte tutunabilecek kapasitede kadroyu geliştirmek*

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

TRANSFERLERİMİZ

Oğuzhan Kefkir: Denemelerden bedavaya aldım.Amc mevkisinde iyi bir alternatif.

Yasin Karaça:Teknik bir oyuncu.Amc mevkisindeki en güvendiğim oyunculardan biri.Bedelsiz anlaştık..

Diakhate:Genç ve iyi bir önlibero.Bedelsiz anlaştık..

Koh Traoré:Bu sezonki en güvendiğimiz oyuncu.Hava hakimiyeti ve hızı iyi.48 ay taksitle 100 k ödeyerek transfer ettik.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Gökhan Öztürk:Kanatlarda ve Amc'de kullanabileceğimiz kaliteli bir oyuncu.Bedelsiz anlaştık..

Guindo:Savunması zayıf olmasına rağmen çok atletik bir oyuncu.48 ay taksitle aldık..

Transfer yorumu:Çok iyi transfer yaptık fakat ekonomik krizden nasıl kurtulacağız bilmiyorum.Bu sene süper lige çıkamassak klübü çok büyük bir kriz bekliyor..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

Yorum:Lige kötü başlasakta sonunu iyi getirdik.Özellikle son 3 haftadır çok iyi oynuyoruz.Yeni transferler takıma çabuk uyum sağladı.Takımın tek zayıf yönü olan sol açığada devre arası transfer yapabilirsek süper lige yükselebiliriz..

Transferler iyi olmuş büyük ihtimal seni süper lig'e taşır, bu arada koh traore'nin flair 20

Lig'e kötü başlangıç yapmana rağmen gidişat çok iyi Başarılar.

traoreyi satayım sakın deme kanat alıştırırsan hızıda bir 14-15 olursa deli bir inside forward olur bu adamdan

dizilişinin bir capsini paylaşırmısın?
    Last edited by Cr1minaL : 30.Ekim.2011 at 19:39

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Yorumun için teşekkürler.Traore'yi satmayı düşünmüyorum şuanda takıma çok verimli olmasada geleceği parlak bir oyuncu

buyurun diziliş ve taktik

Çağrı Yarkın'I asıl şimdi oynatman lazım bak buda bir öneri

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Çağrı Yarkın'I asıl şimdi oynatman lazım bak buda bir öneri
    Çağrı yarkın'ın bonservisini almadım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri