1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: korsan yok diye mi forum ıssız?

Default korsan yok diye mi forum ıssız?

merak ettiğim bir konu var;
    korsan oyun bulamama sıkıntısı yüzünden mi forum ıssız, forumun üyeleri başka yerlere mi kaçtı?

her sene yüz paketlerini buradan indirir, kariyerleri buradan takip ederdim ama bu sene henüz sadece polonya facepack var.. 3-5 kariyer var..

millet nere gitti ???

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Daha oyun çıkalı kaç gün oldu dur yahu Hele bir 2-3 hafta daha geçsin burası skinlerden yüz paketlerinden kaynar

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Forumun ıssız olduğunu düşünmüyorum Şu an 108 kayıtlı üye var birde offline gözükenler var
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Bence de issiz, gecen senelerdeki hareket yok maalesef. Sanirim oyunu edinenlerin sayisi pek fazla degil simdilik. Yoksa oyunun ilk ciktigi gunden itibaren burda konu patlamasi olurdu. 2006 dan beri uyeyim, boylesini ilk kez goruyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by yigmansiz View Post
    merak ettiğim bir konu var;
    korsan oyun bulamama sıkıntısı yüzünden mi forum ıssız, forumun üyeleri başka yerlere mi kaçtı?

her sene yüz paketlerini buradan indirir, kariyerleri buradan takip ederdim ama bu sene henüz sadece polonya facepack var.. 3-5 kariyer var..

millet nere gitti ???
    Biz oyunu orjinal alanlar olarak burdayımz panpa sen rahat ol,emek hırsızları varsın kırek arasınlar

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    Bence de issiz, gecen senelerdeki hareket yok maalesef. Sanirim oyunu edinenlerin sayisi pek fazla degil simdilik. Yoksa oyunun ilk ciktigi gunden itibaren burda konu patlamasi olurdu. 2006 dan beri uyeyim, boylesini ilk kez goruyorum.
    Ben böyle düşünmüyorum ıssız falan değil bence oyun yeni çıktı henüz bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla hic de issiz gelmiyor bana. Cumbur cemaat buradayiz
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Geçen sene daha aktifti site. Orjinal kullanımın az olduğu için fazla kariyer açılmıyor. korsanı internete düşünce kariyer bölümü 4-5 sayfa olur
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Bence de korsani ciktigi anda forumun da havasi degisecektir. Kimse kimseyi kandirmasin, oyunu orjinal alanlarin sayisi her zaman dusuktur Turkiyede. Cok tutkulu olanlar da nihayetinde bi cozum yolu bulamazsa orjinale yonelicektir. Benim kisisel fikrim bu, henuz yeni oyunun coskusu yasanmis degil. Foruma da bu yansimis durumda.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bundan daha doğal bir durum olamaz ki zaten. Korsan çıkana kadar fazla bi gelişme olmaz, korsan çıkınca herkes oyunu oynamaya başlar. Bu yıllardır ve her oyun için böyle.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kariyer bölümü oyun yeni çıkmasına rağmen bence gayet hareketli .Yamaları yapıcak kişi sayısı azsa doğal olarak yamalar gecikebilir.Daha çok erken.Birde merak ettim 2006'dan beri üyeymişsin ama ben senin ilk defa mesaj attığını gördüm.Bende sana sorayım sen neredeydin?
    İlginç geldi bana böyle bir konu açman.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Kariyer bölümü oyun yeni çıkmasına rağmen bence gayet hareketli .Yamaları yapıcak kişi sayısı azsa doğal olarak yamalar gecikebilir.Daha çok erken.Birde merak ettim 2006'dan beri üyeymişsin ama ben senin ilk defa mesaj attığını gördüm.Bende sana sorayım sen neredeydin?
    İlginç geldi bana böyle bir konu açman.

bunu bende sorguluyorum kendi kendime
    aslında başka bir üyeliğim vardı ama geçen sene hiç girmedim.. sonra bir baktım girilmiyor o üyelikle.. bende özüme döndüm

bana giderek ıssızlaşıyor gibi geliyor zaten her sene tabii benim vizelerimin oyunun çııkışından 1 ay sonraya denk gelmesi 2 yıldır geç başlamama sebep oluyor FM'ye. ondan da bana öyle gemiş olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

oyuna türkçe yama çıksa vize parola pasaport dinlemicem de işte oyun ingilizce

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yaklaşık 55-60 tane ayrı logopack var. Nasıl yama yok arkadaşlar, yiğidi öldürün ama hakkını da verin lütfen

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Yüz paketinden bahsediyor arkadaş herhalde. O da bugün temin edildi

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yüz paketi kolay bir şey değilki çıkar elbet yenileri zaten ayrıca geçen seneki megapackler ne güne duruyor onları kullanın ben 1 çalışma yapıyorum süper lig ama uzun iş öyle hemen olacak şeyler değil...

Şu paramı bir biriktireyim, coşar buralar o zaman

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Kırek çıkmadan çoğu kişiyi burda göremezsiniz.Ayrıca ben dahil çoğu arkadaş YGS LYS maratonunda koşuyoruz.Ayrıca birçok Türk arkadaşım orjinaline para vermez ben dahil.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Forumun ıssızlaşması Korsan oyunla alakalı değil bence

Forum her geçen sene ıssızlaşıyor geriye bakarsak bunu anlamak çok kolay.

Eskiden 4-5 sene önce Kontrol panelinde konular 10 dakikada bir kırmızı olurdu , Bir derbi maç konusu çok rahat 15-16 sayfayı bulurdu.Kafe'de sohbet ederken konu yarım saat içinde bir sonraki sayfaya geçerdi

Forumdan ayrılanlar , atılanlar , yasaklananlar , Öss ve Lgs ( şuanki isimleri bilmiyorum ) derken herkes uzaklaşıyor veya uzaklaşmak zorunda kalıyor Korsan oyun değilde forum havası ıssızlaştırıyor buraları.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

yüz paketleri , logolar falan tekrar tekrar indirmeye gerek yokki ben hala 3 yıl öncesinin yüz paketleri ve logolarıyla oynuyorum

Ayrıca forumun ıssızlaşması konusuna da değinecek olursak. cm 03-04 ten beri oynarım bu oyunu. yaşım o sıralar 14 tü

şimdi geldik 22 yaşımıza. üniversite, vizeler v.s. iş-güç uğraşıyoruz. eski elemanlarında zaman sıkıntısı olduğuna inanıyorum..

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Forumun ıssızlaşması Korsan oyunla alakalı değil bence

Forum her geçen sene ıssızlaşıyor geriye bakarsak bunu anlamak çok kolay.

Eskiden 4-5 sene önce Kontrol panelinde konular 10 dakikada bir kırmızı olurdu , Bir derbi maç konusu çok rahat 15-16 sayfayı bulurdu.Kafe'de sohbet ederken konu yarım saat içinde bir sonraki sayfaya geçerdi

Forumdan ayrılanlar , atılanlar , yasaklananlar , Öss ve Lgs ( şuanki isimleri bilmiyorum ) derken herkes uzaklaşıyor veya uzaklaşmak zorunda kalıyor Korsan oyun değilde forum havası ıssızlaştırıyor buraları.
    Demek istediğimi tam manasıyla açıklamak gerekirse ;

Vereceğim ss'de ki konuların açılma tarihi ; 29-09-2006, 01:23 --- 29-09-2006, 15:40

Yapılan yorum sayısı ve izlenme sayısı yanda gözüküyor

Zamanımıza gelirsek ise ;

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

O örnek taraftar sayısıyla daha çok alakalı bence.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    O örnek taraftar sayısıyla daha çok alakalı bence.
    Yok ya Şemsi , Düşünsene eskiden derbi maç konularında tonlarca mesaj olurdu.İçi dolu uzun uzuna.

Şimdi bir baksak sence kaç tane çıkar ?

Korsan bu yıl kimse beklemesin, steamdan oyunu aktif hale getirmek için key istiyor ve oda ücret istiyor yani c-rack yok..

Mesaj Yetkileri