Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Logo İstek Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Logo İstek Bölümü

Bu alanı kullanarak isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Şuan yayınlanmayan ülkelerin çalışmaları devam etmektedir. Bunun haricinde herhangi bir logonun oyuna uyarlanmasını ya da indireceğiniz 5-6 lig için tek link adresi isteyebilirsiniz.

Becerebildiğim ölçüde isteklerinize karşılık vermeye çalışacağım.

süper lig, bank asya 1.lig, spor toto 2.lig ve 3.lig, BAL, TFF Süper Kupa ve Ziraat Türkiye Kupası'nın logoları var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

BAL kısmına kadar olan logoları bölüm içerisinde bulabilirsiniz. Diğer logolarla ilgili çalışmalarımız sürmektedir. En kısa sürede sadece Türkiye liginin değil diğer ülke organizasyonlarınında yer aldığı organizasyon yamasını yayınlacağım. Beklettiğim için özür diliyorum ve anlayışınızı bekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

logolarda genellikle ülke takımlarında federasyon bayrağı oluyor. ülke bayraklarını tanıyoruz da federasyonları bilmiyoruz. milli takımlar ve oyuncuların nation bölümü için bir bayrak logoları yapabilirmiyiz? yani takımıma bakarken Burak Yılmaz'ın karşısında federasyon değil ülke bayrağı olsun?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    logolarda genellikle ülke takımlarında federasyon bayrağı oluyor. ülke bayraklarını tanıyoruz da federasyonları bilmiyoruz. milli takımlar ve oyuncuların nation bölümü için bir bayrak logoları yapabilirmiyiz? yani takımıma bakarken Burak Yılmaz'ın karşısında federasyon değil ülke bayrağı olsun?
    Normalde zaten ülke bayrakları çıkmıyor mu?

2012 detaylı competions olsa süper olmaz mı?? 2016 brasil 2020 katar vb. dahil
    Last edited by DisCo : 04.Kasım.2011 at 19:16 Reason: züpper - süper

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Organizasyon logoları ile ilgili çalışma yaptığımızı yukarda belirtmiştim. Bunun içerisinde lig ve turnuva organizasyonlarıda dahildir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Normalde zaten ülke bayrakları çıkmıyor mu?

bende böyle çıkıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Federasyon logoları ile ilgili bir yama yüklediniz mi? Gerçi görüntüden anladığım kadarıyla yüklemişsiniz.

Eğer Milli takım profilinde bayrakların görünmesini istiyorsanız bu yamayı silmeniz gerekir. Bu şekilde hem profilde logo yerine bayrakları görmüş olursunuz hem de oyuncuların karşısında da ülke bayrakları çıkar.

Profilde federasyon logolarını görmek istiyorum ama oyuncuların karşısında bayraklar olsun diyorsanız yüklediğiniz paket içerisinde small (mini yada küçük olabilir) isimli bir dosya var. Sadece onu silerseniz yukarda bahsettiğim olay gerçekleşir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

öyle yapınca bayrak da gidiyor geçen sene de böyle bir problem olmuştu, yine dile getirmiştim, buradaki arkadaşlar (belki sen bile olabilirsin) flags diye bir dosya yapmıştı. onu atınca düzelmişti fm 2011 de. acaba fm 2012 de böyle bir dosya var mı onu öğrenmek istemiştim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

öyle yapınca bayrak da gidiyor geçen sene de böyle bir problem olmuştu, yine dile getirmiştim, buradaki arkadaşlar (belki sen bile olabilirsin) flags diye bir dosya yapmıştı. onu atınca düzelmişti fm 2011 de. acaba fm 2012 de böyle bir dosya var mı onu öğrenmek istemiştim.
    Burdan indirebilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103711

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

olmadı birader neyse yardımların için teşekkürler biraz daha böyle idare edeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

olmadı birader neyse yardımların için teşekkürler biraz daha böyle idare edeyim.
    Ben yaptım oldu.Federasyon logolarının olduğu dosyayı masa üstüne taşıdım.(olmazsa geri taşırım diye) Burak abinin yaptığı çalışmayı dediği yere attım ve cache dosyasını silip oyuna girdim ve oldu.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Zaten federasyon logolarını silmezseniz oyunda çalışmaz. Bu diğer paketler içinde geçerlidir. 2aynı paket yüklenirse ilk yüklenen çalışır.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Zaten federasyon logolarını silmezseniz oyunda çalışmaz. Bu diğer paketler içinde geçerlidir. 2aynı paket yüklenirse ilk yüklenen çalışır.

ben önce denizalp nickli arkadaşın logo paketini indirdim. orada 'Nations' klasörü ile bayrak'ı yer değiştirdim, tamamen gitti küçük logolar. sonra senin yüklediğin tüm logolar'ı indirdim şimdi bütün logalar kayboldu. nerede yanlış yaptım anlamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

ben önce denizalp nickli arkadaşın logo paketini indirdim. orada 'Nations' klasörü ile bayrak'ı yer değiştirdim, tamamen gitti küçük logolar. sonra senin yüklediğin tüm logolar'ı indirdim şimdi bütün logalar kayboldu. nerede yanlış yaptım anlamadım.
    Denizalp'in paylaştığı dosyadan, Nations dosyasını sileceksin.Ondan sonra belgelerim,graphics içerisinde pictures dosyası oluşturup Disco'nun yaptığı çalışmayı oraya atacaksın.Ben böyle yaptım oldu.Cache dosyasını da silmeyi unutma ayrıca.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Denizalp'in paylaştığı dosyadan, Nations dosyasını sileceksin.Ondan sonra belgelerim,graphics içerisinde pictures dosyası oluşturup Disco'nun yaptığı çalışmayı oraya atacaksın.Ben böyle yaptım oldu.Cache dosyasını da silmeyi unutma ayrıca.

cache dosyasını silmeden zaten deniazalp'inkini nasıl yükleyeyim. sonradan tekrar çıkamaz sanırım cache dosyası. yoksa çıkarmı? yani denizalp'i alacağım, oradan nations'u silip, Disco'nun bayraklar dosyasını ekleyeceğim. böyle mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

cache dosyasını silmeden zaten deniazalp'inkini nasıl yükleyeyim. sonradan tekrar çıkamaz sanırım cache dosyası. yoksa çıkarmı? yani denizalp'i alacağım, oradan nations'u silip, Disco'nun bayraklar dosyasını ekleyeceğim. böyle mi?
    Evet,ama Disco'nun paketi logos dosyasına değil,pictures dosyasına at.Anladım kadarıyla atladığın nokta burası.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Evet,ama Disco'nun paketi logos dosyasına değil,pictures dosyasına at.Anladım kadarıyla atladığın nokta burası.

harfiyen yaptım dediklerini, tek değişiklik bütün ülke logolarının kaybolması oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

FM oyunu kapalıyken federasyonlarla ilgili yüklediğiniz tüm yamaları silin. Daha sonra benim yayınladığım federasyon bayraklarını yükleyin. Ardından yayınladığım federasyon logolarını yükleyin. Cache dosyasını silip oyunu açın.

Milli takım profillerinde sol üstte federasyon logosunu göreceksiniz. Oyuncu profillerinde ise mini ülke bayraklarını göreceksiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

tamam bu sefer oldu çok teşekkürler. ama sanırım daha önce olmama nedeni cache dosyasını silmememmiş. ben bir kere silince bir daha çıkmıyor sanıyordum ama tekrar çıkıyormuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

tamam bu sefer oldu çok teşekkürler. ama sanırım daha önce olmama nedeni cache dosyasını silmememmiş. ben bir kere silince bir daha çıkmıyor sanıyordum ama tekrar çıkıyormuş.
    Ben anlayamamıştım zaten ilk okuduğum zaman ne demek istediğini cache konusunda. Şimdi anladım ne demek istediğini.Neyse halletmene sevindim.Senin gibi hoşuma gitmiyordu logo olması.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

mühim değil halloldu sonunda çok teşekkürler ilginiz için.

Hocam San Marino ligi logo paketi yapabilir misiniz? Google'da rahat bulunuyor resimleri ama anlamadığım için bu işten yapamadım ben.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Takımların id numaralarını gönderebilirsen yama hazır. Neden senden istiyorum çünkü yanılmıyorsam normalde San Marino ligi FM'de bulunmuyor. Sen istediğine göre mutlaka bu ligi oynuyorsun ve id nolarına bakıp bana söyleyebilirsin.

Takımların id numaralarını gönderebilirsen yama hazır. Neden senden istiyorum çünkü yanılmıyorsam normalde San Marino ligi FM'de bulunmuyor. Sen istediğine göre mutlaka bu ligi oynuyorsun ve id nolarına bakıp bana söyleyebilirsin.
    Pekala hocam, şuan oyun içerisinde ID numaralarını aktif ettim. Birazdan size PM olarak dönerim. Teşekkürler ilginiz için.

Gönderdim.
    Last edited by NikolaiBelinski : 25.Aralık.2011 at 17:51 Reason: Ekleme

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Buyrun. Herhangi bir hata varsa da belirttiğiniz takdirde düzeltirim.

http://www.mediafire.com/download.php?5k80tr8lpaq8p8f

Buyrun. Herhangi bir hata varsa da belirttiğiniz takdirde düzeltirim.

http://www.mediafire.com/download.php?5k80tr8lpaq8p8f
    Hocam bugün açma imkanım oldu. Ellerinize sağlık gayet güzel gözüküyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Hocam San Marino ligi logo paketi yapabilir misiniz? Google'da rahat bulunuyor resimleri ama anlamadığım için bu işten yapamadım ben.
    san marino nasıl bir fantezidir bu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Portekiz ligi yok sanırım. Onu rica edebilir miyim? :]
    FM Gazetesi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri