Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 100 arası toplam 100 sonuç

Konu: FM12 Yüz Paketi | 73.939 Resim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Torrent konusunda bilgi eksikliğim var. İnternet üzeri yaptığım araştırmalarda da torrent dosyası oluşturmayı bir türlü öğrenemedim. Bu nedenle torrent dosyası ekleyemiyorum.

Amacım Turksportal'da sorunsuz şekilde ve uğraştırmadan dosyaların inmesini sağlamaktır. Tüm çalışmaları bu nedenle sunucuya aktardık. Torrent olayını öğrenirsem ya da birisi öğretirse kolaylık olması anlamında tüm yamalar için torrent linkini de ekleyebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Şimdi ben bu yüz paketine tam olarak sahip olmak için;

(Ana Paket 1 Ana Paket 2 Ana Paket 3 Ana Paket 4 Ana Paket 5 Ana Paket 6 Ana Paket 7) diye tek tek tıklayacak indireceğim ve sonrasında ise;

(Güncelleme 1 Güncelleme 2 Güncelleme 3 Güncelleme 4 Güncelleme 5 Güncelleme 6 Güncelleme 7 Güncelleme 8) diyede indirmeye devam mı edeceğim ?

Ayrıca elimde parça parça dosyalar olup ben mi birleştireceğim bir klasörde ? Ana paket diye indirme linklerinde partlar otomatik olarak birleşir onda bir sorun yok anlıyorum ama bu güncelleme olayı kafama takıldı ona göre indireceğim.. Güncellemeden kasıt ne onu anlamadım, yeni yüz eklendiyse buysa amaç 1 e dokunmadan güncelleme 8 i indirebilmem gerekiyor mantıken ?

Linkler anlattığım şekildemi bilmiyorum ama kafam karıştı şimdi iyice

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Yukarıda anlattığınız gibi yapmanız gerekiyor. Önce ana paketleri tek tek indireceksiniz. Zaten ilk partı açınca diğerlerini de açacaktır. Güncellemeleri de tek tek içine atıp config dosyası değişsin mi sorusuna evet diyeceksiniz.

Şayet bir sorun olursa tekrar bana ulaşabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Tamamdır , ayrıca emeğiniz için teşekkürler..

Ben ana paketle güncellemelerin hepsini indirdim fakat sadece bazı güncelleme paketlerindeki oyuncular gözüküyor ana paketten hic bir oyuncunnun resmi gözükmüyor. resim kısmında boş template gibi bir şey var. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Bu arada cache dosyasını sildim ve bundan önce herhangi bir yüz paketi kullanmadım.

Nesil
    2004
    Yer
    avcılar

s.a dostum appicalition data gözükmüyo bende ne yaptıysam bulamadım bana bi yardımcı olursanız sevinirim dostlar..

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Quote Originally Posted by mesghut View Post
    s.a dostum appicalition data gözükmüyo bende ne yaptıysam bulamadım bana bi yardımcı olursanız sevinirim dostlar..
    Klasör ayarlarından gizliliği kaldırırsan gözükmesi lazım.

Teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default FM12 Yüz Paketi | 74.148

Torrent yokmu böyle indiremem ben tüm updateler içinde olan ?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri