Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 100 sonuç

Konu: FM12 Yüz Paketi | 73.939 Resim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default FM12 Yüz Paketi | 73.939 Resim

Kurulum:

• Dosyayı indirdikten sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\pictures\player içine atınız.

• Daha sonra C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2012 içinden Cache adlı dosyayı silin.

• Eğer daha önce bu oyuncularla ilgili bir yüz paketi yüklediyseniz, o paketi silmelisiniz. Aksi takdirde yeni paket çalışmaz.

• Şimdi oyuna giriş yapabilirsiniz. Artık resimler oyunda yerini almış olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken kısımlar:

• Kurulum esnasında sizde mevcut olmayan dosyaları kendiniz oluşturun. Yani graphics dosyası yoksa bu isimde bir dosyayı kendimiz oluşturuyoruz.

• Cache dosyasını bulamayan arkadaşlarımız gizli dosyaların görünümünü aktif etmeleri gerekmektedir.

• Bunun için Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Klasör Seçenekleri'ne girin. Açılan bölümde Görünüm'ü tıklayın. Gizli dosyalar ve Klasörler kısmından Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin ardından uygulayı tıklayın.

• C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2012 burada yer alan "kullanıcıadı" kısmı bilgisayarınıza kurulum yapılırken verilen isimdir. Bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için "kullanıcıadı" tanımlamasını yapmak zorunda kalıyoruz. Zira kullanıcıadı isminde bir dosya aramıyoruz.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Elimizden geldiğince sizleri memnun etmek adına paylaşımlarımız devam edecektir. Takipte kalın.

Saygılar

Bu çalışmanın geliştirilmesi konusunda işbirliği içinde olduğumuz Jhad'a ve bizi bir araya getiren eXcitinG'e teşekkürlerimi iletiyorum.

Gracias por permitirnos Jhad

Yapımcı: Jhad - fmsite.net

Turksportal.net
    Last edited by GeNç KaRTaL : 03.Mart.2012 at 06:46

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

2008 YıLından beri sürekLi kuLLanırım. En büyük artısı bütün versiyonLarda çaLışmasından doLayı her yeni oyun çıktığında direk yüz paketinin hazır oLmasıdır. Yapımcısı bunu her gün geLiştirmeye ve günceLLemeye devam ediyor.

Jhad iLe geLişen arkadaşLığımızdan sonra kendisi bizimLe çaLışmasını payLaşmak istedi. FMsite sitesi de bizim gibi Sigames in resmi araştırma sitesidir. OnLar İspanya ve Güney amerika Ligi dataLarını hazırLıyorLar ve bizim gibi Sigames in resmi araştırması sitesi iLe birLikte ortak çaLışma yapmaktan da çok memnunLar.

Jhad ortak iş birLiği içerisinde oLduğumuz FMsite in grafik yöneticisi ve bizimLe bu çaLışmasını payLaştı. Kendisine bende teşekkür ediyorum. Yeni günceLLemeLerde de burada bunu yayınLamaya devam edeceğiz. Ayrıca Disco ''Burak'' arkadaşımızda bundan sonra ki çaLışmaLarda bu paketin büyümesine katkıda buLunacaktır.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Teşekkürler Merak ettiğim bir yer var bu dosyaların hepsini indireceğiz değil mi ? Güncelleme yazılmış da oraya yoksa o güncellemeler aynı mı diye merak ettim.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Elinize sağlık. Emek her şeyden önemlidir benim için. O yüzden emeğe saygı, ellerinize sağlık.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

MegaupLoad da ki paketLer standart kaLıpLaşmış paketLer. Diğer günceLLemeLer de zaman içerisinde yapıLan değişimLer ve iLaveLeri içeriyor. Yani üst LinkLer + günceLLemeLeri indirmek en son versiyona uLaşmak demek.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    MegaupLoad da ki paketLer standart kaLıpLaşmış paketLer. Diğer günceLLemeLer de zaman içerisinde yapıLan değişimLer ve iLaveLeri içeriyor. Yani üst LinkLer + günceLLemeLeri indirmek en son versiyona uLaşmak demek.
    Tamam bilgilendirme için teşekkürler Ayrıca bu yüz paketi içinde tekrar teşekkürler
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bunun tek linki yokmudur Hayrettin abi. O dediklerinin hepsini içeren bir link.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Torrent Linki de düşünüLüyordu ama Burak`a bir sormak gerek ne durumdadır.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

megaupload'a erişimin engellendiği uyarısını alıyorum önerisi olan var mı dns falan ? Ya da başka bir siteden upload rica edebilir miyim ?

Edit : Teşekkürler DisCo.
    Last edited by futureless : 29.Ekim.2011 at 03:28
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

büyük emek. paylaşım için teşekkürler. eve gittiğimde indireceğim ilk şey bunlar olur
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

linklerde bir sorunmu var nedir ben bir türlü indiremedim hiçbir link acılmıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by tnrcn View Post
    linklerde bir sorunmu var nedir ben bir türlü indiremedim hiçbir link acılmıyor.
    Linkler sorunsuz çalışmaktadır.
    Last edited by DisCo : 29.Ekim.2011 at 18:40 Reason: Sorun çözüldüğü için sayfa düzenini bozmaması açısından rehber resim kaldırıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Fileserve, Wupload, Hotfile sitelerinden birine uplaod edilmesi mümkün müdür?

Ayrıca tşk ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Evet şu anda düzeldi indiriyorum. Teşekkür ederim paylaşım için.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

1 part denedim o da görünmedi 500 mb zaten Diğer tarzda ( logo olsun , forma olsun ) yüklediklerim oldu hep bu olmadı.Yüklediklerimden baktım mesela Araujo vardı ama resimsiz çıktı yine.Anlamadım gitti.Hepsini indirmeden olmuyor mu ki.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by futureless View Post
    1 part denedim o da görünmedi 500 mb zaten Diğer tarzda ( logo olsun , forma olsun ) yüklediklerim oldu hep bu olmadı.Yüklediklerimden baktım mesela Araujo vardı ama resimsiz çıktı yine.Anlamadım gitti.Hepsini indirmeden olmuyor mu ki.

Dikkat ediLmesi gerekenLer kısmında beLirtiLen hususLarı yerine getirdiniz mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Stil gerçekten çok hoş,keşke torrenti olsaydı.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Dikkat ediLmesi gerekenLer kısmında beLirtiLen hususLarı yerine getirdiniz mi?
    Evet , zaten dediğim gibi başka şeyler de yükledim.Dosyaları kendim oluşturdum falan onlarda sıkıntı yok.Cache ' yi de sildim.Daha dikkatli olarak birkez daha yapacağım silip.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet , zaten dediğim gibi başka şeyler de yükledim.Dosyaları kendim oluşturdum falan onlarda sıkıntı yok.Cache ' yi de sildim.Daha dikkatli olarak birkez daha yapacağım silip.

Oyunun ayarLar kısmından DispLay and Sound kısmından Use Skin cache seçiLi oLmayacak fakat ALways ReLoad Skin on Confirm seçiLi oLacak şekiLde denermisin.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Torrent'i çıkarsa mükemmel olur.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Oyunun ayarLar kısmından DispLay and Sound kısmından Use Skin cache seçiLi oLmayacak fakat ALways ReLoad Skin on Confirm seçiLi oLacak şekiLde denermisin.
    Onu da yapmıştım hocam.Diğer paketleri yüklerken yapmıştım.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Şimdi kontrol ettim, ilk partın config dosyası yok. Gözükmemesi ondandır.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

"Bu site mahkeme kararıyla kapaltılmıştır." Yazısı çıkıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by santanaberk View Post
    "Bu site mahkeme kararıyla kapaltılmıştır." Yazısı çıkıyor.
    LinkLerin düzenLemesini yapacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Şimdi kontrol ettim, ilk partın config dosyası yok. Gözükmemesi ondandır.

ilk partın config dosyası olmaması gayet doğal, partların hepsi toplamda 1 klasör ve 3.8 gb.bütün resimler ve ayar dosyaları onun içinde,upload etmeden önce sıkıştırıp parçalara bölünmüş.hepsini indirip rar'dan çıkarmanız gerek.indirdiğiniz güncelleme dosyalarının içindeki resimleri de bu klasörün içine atmanız gerekiyor.
    Last edited by pappi : 31.Ekim.2011 at 00:18

part 6 yüklenmiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arkadaşlar,

İndirme linklerinde bir sorun bulunmuyor. İndiremeyen arkadaşlarımızın ise dns ayarlarından kaynaklanmaktadır.

Paket boyutu normale göre büyük olduğu için çeşitli şekillere sokarak sunmamız biraz zaman alıyor. O konuda da anlayışınızı bekliyorum.

sadece part 6 ve 7 yüklenmiyor niye dns ayarıyla ilgili olsun?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Fileape gibi bazı sitelerde eğer upload miktarı az değilse buralara yüklenebilir dosyalar, çünkü indirme programlarına izin veriyor ve yüksek hızda indirebilmek mümkün oluyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

dosyayı bizim kendi sunucumuza upload edeceğiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri