Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 100 sonuç

Konu: FM12 Yüz Paketi | 73.939 Resim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Torrent konusundan çok anladığım söylenemez. Tabi sizler torrent dilinden konuştuğunuz için ben pek anlayamadım. Link sorunsuz çalışıyor değil mi? Düzeltilmesi gereken birşey varsa yönlendirirseniz ona göre düzelteyim.

Ayrıca yeni güncelleme paketi eklenmiştir. 1. mesajda bulabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Torrent konusundan çok anladığım söylenemez. Tabi sizler torrent dilinden konuştuğunuz için ben pek anlayamadım. Link sorunsuz çalışıyor değil mi? Düzeltilmesi gereken birşey varsa yönlendirirseniz ona göre düzelteyim.

Ayrıca yeni güncelleme paketi eklenmiştir. 1. mesajda bulabilirsiniz.
    Şimdi şöyle anlatayım.Torrent mekanizması şöyle çalışır.İndireceğiniz Dosya parça parça sizin gibi başka kullanıcılardan çekilir(indirilir) ve bunu yapabilmek için doğal olarak dosyayı daha önceden indirmeyi bitirmiş olan kişilerin veya dosyayı hazırlayan kişinin upload'da kalması ve dosyayı paylaşması gerekmektedir.Bu paylaşımı yapan kişiye seeder denir ve paylaşımcı sayısı seed sayısı olarak söylenir.Şimdi burada biz seed yok dediğimizde dosyayı paylaşan yok yani dosyayı indiremiyoruz demek istiyoruz.Yani kısa bir özetle millet dosyayı indirmiş ve kaçmış,paylaşıma devam eden yok

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nasıl çözümleriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Nasıl çözümleriz.
    İndiren insanların ya upload'da kalmaları lazım yada bir sunucuya yüklenir dosya o sunucu upload'da kalır ama bilmiyorum destekleyen sunucu var mı? yada seedbox diye birşey var torrentle ilgilenenler bilirler;hayrına seedbox'u olan birisi upload yapacak artık.(Seedbox ne diyecek olursak kısaca upload sunucusu.İnsanlar trackerlarda(torrent sitelerinde) upload miktarlarını yükseltmek için bu sunucular üzerinden dosyaları paylaşıyorlar.)
    Neyse çok dallı budaklı yerlere girdik kafanızı karıştırmayalım şu anda tek çözüm indirenlerin paylaşmaya devam etmesi gibi görünüyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İndiren kişilerin en az %40 kadar seed (indirdikten sonra paylaşıma açık olmak) edilmelidir. Böylelikle yeni indiren arkadaşlar bunu daha hızlı ve daha sorunsuz indirecektir.

Ana Kaynak

Torrent dosyasının yerini değiştirmemek ve sürekli bilgisayarı açık tutmak. (Belli bir süreye kadar.)

İndirenlerin Yapması Gerekenler

* Bilgisayarınızı kullandığınız zaman torrent programını açık tutmanız lazım.

* İndiren kişi masaüstü yeni klasöre yol vermişse indirdikten sonra onu alıp dosyayı ( D: ), ( E: ) gibi sürücülere alırsa seed olmaz. Torrent bozuk dosya diye adlandırır.

* Eğer yukarıda bahsettiğim en az %40 kadar seed etmez ise bu tespit bile edilebilir. Torrent sitelerinde BAN yersin. Davetiyeli sistem olduğu için kullanıcı hesabını bir daha zor alırsınız. Mesela dosya boyutu 1 GB siz bunun en az 400 MB'sini göndermeniz gerekir.
    Last edited by lexoqe : 07.Kasım.2011 at 17:34

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

ben bir torrent sitesinden full logo ve yüz paketi torrenti indirdim 4,5 gb ve gayet güzel. 1 gün civarında iniyor. isterseniz buradan, sakıncası yoksa da yeni konudan vereyim linki?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    ben bir torrent sitesinden full logo ve yüz paketi torrenti indirdim 4,5 gb ve gayet güzel. 1 gün civarında iniyor. isterseniz buradan, sakıncası yoksa da yeni konudan vereyim linki?

Oradaki çaLışmada güzeL, ama bu çaLışma daha kapsamLı ve hedef eksiksiz oLarak tüm oyuncuLarın faceLeri oyuna ekLemek.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

doğrudur. benim yüklediğimde de 75000 foto var diyor. cut-out face tarzında yüz paketi. bazıları onları daha çok seviyor diye çeşit olsun diye söyledim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ayrı bir başlıkta tanıtarak sunarsan memnun kalırız. Türk yapımcılar olmamak kaydıyla ne kadar çeşit o kadar hizmet demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İndiren arkadaşlar biraz seed için bırakırsa süper olacak
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Buraya kadar geldikten sonra Download durması güzel sürpriz oldu benim için. Cut Out'ta deneyelim şansımızı.

Bende %85,8'deyim çok yavaş iniyor. Seed bırakan olursa süper olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İndiren arkadaşlar silmesin de hemen açık kalsın biraz
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1 gündür % 4.2 de kaldım ama inat ettim indireceğim.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

1.97'si indi.Dün 190 ile indiriyordu bugün 0.1 ile indiriyor yazıklar olsun netime

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Anaa valla 97.7 da !!!!

Heyecan dorukta

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Yüz paketini çok beğendim, 2011'de çok kasıyordu. Bunda ise hiç kasmadı, aynen devam ediyorum. Her oyuncunun resmini görebilmek çok güzel olsa da bazı oyuncuların gerçek yüzlerini görmek hayal kırıklığı oluşturuyor. Herkese tavsiye ederim yamayı.

slm kardes resimler cok guzelde saolun bizimle paylastiginiz icin indiren arkadaslar seed edebilirmi acaba
    bizde indirsek

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu inmez hocam o kadar zamanımız olmuyor pek

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Yeni güncelleme paketi eklenmiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

7. paket mi en son güncelleme ? Unuttum da en son hangisini yüklediğimi.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Güncelleme 7 olan son eklenendir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Yeni güncelleme paketi eklenmiştir. 1. mesajda bulabilirsiniz.

Güncelleme 8

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Arkadaşlar ben hepsini indirdim fakat bir nokyatı anlamadım.İndirdiğim bütün zipleri tek bir dosya yapıp players klasörüne mi atıcam yoksa ziplerden çıkan her bir dosyayı ayrı ayrı mı atıcam players klasörüne? Zira birleştirdiğim zaman aynı isimli dosyaları kopyala düzelt diyorum.İçimden bir ses yanlış yaptığımı söylüyor.Yardım istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Arkadaşlar ben hepsini indirdim fakat bir nokyatı anlamadım.İndirdiğim bütün zipleri tek bir dosya yapıp players klasörüne mi atıcam yoksa ziplerden çıkan her bir dosyayı ayrı ayrı mı atıcam players klasörüne? Zira birleştirdiğim zaman aynı isimli dosyaları kopyala düzelt diyorum.İçimden bir ses yanlış yaptığımı söylüyor.Yardım istiyorum
    Biri cevap versin yahu...Kimse okumadı mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ana paketler hakkında kesin bir şey söyleyemem ancak güncelleme paketlerini tek dosyada toplayabilirsiniz. Yani şuan son güncelleme paketi olan 8. paketi diğer güncellemelerin içine atarsanız ve aynı dosyalar için değiştir komutunu verirseniz resimler çalışır.

Ana paketleri de öğrenmek adına ilk paketin config dosyasına sağ tıklayıp düzenle ya da not defteri ile birlikte aç komutunu uygulayın. Daha sonra 2. ana paketin config dosyası içinde aynı uygulamayı yapın. Şayet 1. de yer alan idler 2.'de de varsa birbirini kapsıyor demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ana paketler hakkında kesin bir şey söyleyemem ancak güncelleme paketlerini tek dosyada toplayabilirsiniz. Yani şuan son güncelleme paketi olan 8. paketi diğer güncellemelerin içine atarsanız ve aynı dosyalar için değiştir komutunu verirseniz resimler çalışır.

Ana paketleri de öğrenmek adına ilk paketin config dosyasına sağ tıklayıp düzenle ya da not defteri ile birlikte aç komutunu uygulayın. Daha sonra 2. ana paketin config dosyası içinde aynı uygulamayı yapın. Şayet 1. de yer alan idler 2.'de de varsa birbirini kapsıyor demektir.
    Yardım ve bilgilendirme için Teşekkür ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hazırlayanın ve Sunanların emeklerine sağlık...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ana paketlerle beraber güncelleme paketleri de sunucumuza aktarılmıştır. Sorunsuz indirebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Torrent dosyası kaldırılmış , pcye format attıktan sonra maalesef yamayı yeniden indiremedim.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri