Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 71 arası toplam 71 sonuç

Konu: FM12 Cut-Out Faces Megapack [4.6]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Teşekkür ettim..

Teşekkürler
    8mb net 1.9 speed

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

paketi indirdim ve graphic/face'nin içine attım.diğer yüz paketlerini sildim.daha sonra cacheyi sildim.yinede gözükmüyor yüzler yardımcı olabilecek varmı acaba ? Takımlaramı bölmek gerekiyor yüzleri ?

4gb. olan normal dosyayı indirdim. tam 3 saat bekledim inmesi için. sonra kocaman rar dosyasını açıyorum karşıma 21kb.lik bir torrent dosyası çıkıyor.

nedendir, nasıl çözülür bir bilen var mı?

tekrar indirmek istemiyorum. tahminen tekrar indirince yine aynı şey olacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Sanırım bende oyun xml dosyaları olmadığı içim çalışmıyor yanlışlıkla sildim sanırsam rica etsem biri upload edebilirmi xml dosyasını ?

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

v6 güncellemesini 3 defa indirdim.tanımlanamayan arşiv hatası veriyor.diğer güncellemelerde hata yok.bir an önce düzeltilirse sevinirim.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Hangi dizini faces dosyasına atıyoruz ?

Quote Originally Posted by Thailan View Post
    4gb. olan normal dosyayı indirdim. tam 3 saat bekledim inmesi için. sonra kocaman rar dosyasını açıyorum karşıma 21kb.lik bir torrent dosyası çıkıyor.

nedendir, nasıl çözülür bir bilen var mı?

tekrar indirmek istemiyorum. tahminen tekrar indirince yine aynı şey olacak.

aynı sorunu bende yasadım 4gb gozukuyor ama içinden torrent uzantısı çıkıyor anlamadım

4.0'ı indirdikten sonra torrent dosyası veriyor beyler bi yardımcı olur musunuz boşuna mı indirdik biz bunu?

edit : tamamdır gidip torrent dosyasını indirmişim ya hay kafama

Beyler aynı sorun bende de oldu. Saatlerdir indirmeye çalışıyorum 4gb'lık rarı, içinden bir tane torrent dosyası çıktı.

Benden önce de yazmışlar da kimse oralı olmamış.

Aynisi bendede oldu, 2 saatte 4 gb indirdi, dosyada 4 gb gorunuyor ancak icinden torrent sikiyor :S

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri