Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
88. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

56 63.64%
  • İyi

23 26.14%
  • Vasat

5 5.68%
  • Hayal kırıklığı

4 4.55%
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 80 sonuç

Konu: Darwin Quintero

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Mutlaka deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler.

Emenike - Quintero
    Aît Fana - T.Neves - Dia

ile uçarım gibi görünüyor..

Hadi bakalım

Abi anlamıyorum DB Large yine de çıkmıyor bu zenci arkadaşımız ?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by ALEN MARKARYAN View Post
    Abi anlamıyorum DB Large yine de çıkmıyor bu zenci arkadaşımız ?
    custom db yap güney amerikayi sec top division players i sec ozaman kesin cikar.

Yok artık Kolombiya ligini seçtim sonra FM nin yeni özelliklerinden sanırım Remove Leagues tarzı bir şey varmış ondan faydalanıcam

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Messi'nin memleketten sanırım arkadaş . İnsan olmadığı belli ona pas atın yeter ara sıra kaçırsada her maç hat-tricki var
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

kesinlikle kaçırmayın derim. özellikle benim gibi çift forvet oynatıyorsanız. yanında, tercihen support görevli, bir target man ile poacher pozisyonunda harika oynuyor. 2,5-3 milyon arası bir fiyata da alırsınız.

başlarda cok iyidi 12.0.4 update yükledım pek iş yapmamaya başladı bende oyunda hıç göremıyorum bile poziysonu yok

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Hakkaten dediğiniz kadar varmış. Queens Park Rangers'a aldım o 166 boyuyla Man Utd savunması, Chelsea savunması falan dinlemiyor darmadağın ediyor. Yalnız almam bi daha, rakip takımlara haksızlık yahu, zevki kalmıyor oyunun Fm09'daki Marquinhos'a benzettim biraz tarzını, oda tutulamıyordu.

Abi ben 2009 daki kierrison'a benzettim hatta, geçer vurur gol olur, almadım ben hiç, daha önce Umutla konuştuk bu adamı, gerçekte bukadar iyi olduğunu düşünmediğim için almıyorum
    Burak

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Abi ben 2009 daki kierrison'a benzettim hatta, geçer vurur gol olur, almadım ben hiç, daha önce Umutla konuştuk bu adamı, gerçekte bukadar iyi olduğunu düşünmediğim için almıyorum

VaLLa Şef şu videoLara bir bak, ondan sonra karar ver hakediyormu, etmiyormu ?

http://www.youtube.com/watch?v=bb-yg...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Hbp5OkG9Pd0
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnsan gibi oynamıyor. Devre arasında aldım, adam hile gibi. SS paylaşacağım sezon sonunda.

Hayrocum, bu profili hakedecek birşey göremedim, bu adam Neymar gibi bişey olmuş oyunda, hatta performans olarak daha iyi bile olabilir.
    Burak

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ya aslında bendeki performansı çok abartı değil istatistik olarak. 23 maçta 16 gol 5 asist şu ana kadar. Attığı kadar birde kaçırdıkları var. O kadar çok pozisyona giriyor ki... Bide nerdeyse hiç ofsayta düşmüyor. Araya top atan olursa kesin karşı karşıya kaçarı yok.

Bende Burak gibi düşündüğümden almamıştım bugüne kadar (önceki versiyonlarda da). Takımım 21 maçın tamamında gol attı ve ligde 5.sıradaydı son Man Utd maçına kadar. 46 golle en golcü 2.takımız. Quintero olmasa ne 5.olabilirdik ne 46 gol atabilirdik. Bazı kupa maçlarında falan diğer forvetleri deniyorum, takım sanki başka bir takım oluyor pozisyona giremiyor mecburen oyuna alıyorum bücürü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quintero'yu aldığınız zaman adama hayran kalıyorsunuz. 10 maçta 16 gol gibi bir istatistiği vardı. Daha sonra seneyi 20 golle falan bitirdi. Öbür sene ise artık gol kaçırmasına alışmıştım ama her maç 5.9 falan almasından bıkıp yerine Sercan'ı oynatmaya başladım bu sefer Sercan coştu. Quintero'yu elimden çıkaramıyorum bile. Biraz enteresan bir oyuncu yani.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

İlk sezon sonu oyuncu istatistikleri:

Bunun yanına bide Carlos Fierro'yu alırsam neler olur hayal bile edemiyorum. Ligin tadı kalmaz heralde...

Mukemmel....

Mükemmel oyuncu ama çift forvet sisteminde Diego İfran ile birlikte oynatıyorum İfran öne çıkıyor yerlerini değiştirdğimde inatmış gibi 2 hafta sakatlanıyor

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

İlginçtir Fenerbahçe'yi aldığım gibi dedikodusu geldi, ilgileniyormuşum
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Malaga'ya aldım. Tek forvet Poacher oynattım. Messi'nin arkasından 28 golle ikinci oldu gol krallığında. Toplam istatistiği 39 maç, 32 gol.

yeni beşiktaş save i açtım, bu herifi aldım. her maç hat-trick yapıyor. hakkaten hile gibi bişey heralde

bunu bi deniyim ben

Gol makinesi.Sağlam Poacher.

İnanılmaz bir poacher ama hangi ayakla ve hangi açıyla vurduğu çok önemli sağ ayak ceza saha içersinde vuruyorsa %92 gol oluyor

bu adamdan bi benmi yararlanamadım yav takımın felsefesi resmen quintero ya gol attırmak üzerine kurulu yok abi hayvan gibi kaçırıyor adamın rolü poacher ama bir target man gibi gelen topu atmaya çalışıyor oda dağlara taşlara

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Tek forvet AF her yıl oynadığı kadar atıyor çok faydalı

Quote Originally Posted by Cr1minaL View Post
    bu adamdan bi benmi yararlanamadım yav takımın felsefesi resmen quintero ya gol attırmak üzerine kurulu yok abi hayvan gibi kaçırıyor adamın rolü poacher ama bir target man gibi gelen topu atmaya çalışıyor oda dağlara taşlara

bende de ayni sorun var kardesim kaleci ile karsı karsıya bi macta adam 3 topu da kacırır mı yaw deli olucam...

gerçekten faydalı bir oyuncu kaçırdığı kadar atıyor italya liginde 18 maç kaldı 20 golle lider

28. Default

Beşiktaş'a aldım 3.5 milyona Almeyda ile süper ikili oldular. Çok memnunum kendisinden.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Ya aldım bu adamı bende vasat oynadı 8 maçta 2 gol filan öyle birşeydi.Trabzonspora sattım adam orda kendini aştı oynadıgı maç sayısından fazla gol attı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bizim arkadaşta quintero toplamda 118 maçta 119 gol attı. SSsi de vardı.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri