Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: Her Zaman Her Yerde Daima Fenerbahçe [Sezon 3]

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Derbi galibiyeti güzel olmuş inş böyle seriye bağlarsın

Bende Fenerbahçeyi yönetiyorum ama taktiklerimiz çok farklı
    5 Hazırlık maçı yapman kötü olmuş takım kondisyon olarak hazır olmadığından lig maçlarında sakatlıklar yaşanabiliyor,takımın hücumda sorunu yok ama savunma hattı sorunlu..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hazırlık maçı iyidir, sezon içinde bazı sıkıntıların çıkmasını engeller. Uzun süreli tek sakatlık da Alex'te yaşandı bu dönemde. Savunmada sıkıntı olduğunda, bunu daha fazla hücumla çözmeye gitmek işe yarıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Orduspor maçında duran toplarla etkili olduk, takım oyunundan uzaktık, galibiyet güzel ama oynanan oyun hoşuma gitmedi.

Beşiktaş maçından sonra bir derbi galibiyeti daha alıyoruz. Stoch'un 2 asist yaptığı maçta golleri Serdar ve Dia kaydetti. Takımda tek sıkıntı duyduğum yer Emre'nin yanı, oraya Selçuk ya da Baroni'yi koyuyorum ve bir türlü hangisini sürekli kullanacağıma karar veremedim.

Derbi galibiyetinin ardından havalandığımız ortaya çıktı, gerek maç sonu konuşmalarından gerek basına yansıyan açıklamalardan bu anlaşılıyor. Zorlu Eskişehir deplasmanında Baroni'nin de henüz 4. dakikada kırmızı kart görmesi, her şeyin tuzu biberi oldu. Bu kötü başlangıca rağmen 2-0 öne geçmesini bildik ama skoru koruyamadık. 4-1'den 4-4'e gelen maçtan sonra 2-0'dan 3-2, aynı şekilde bu maçı kaybettik. Ligde 13. maçımızda ilk yenilgimizi aldık.

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Orduspor maçında duran toplarla etkili olduk, takım oyunundan uzaktık, galibiyet güzel ama oynanan oyun hoşuma gitmedi.

Beşiktaş maçından sonra bir derbi galibiyeti daha alıyoruz. Stoch'un 2 asist yaptığı maçta golleri Serdar ve Dia kaydetti. Takımda tek sıkıntı duyduğum yer Emre'nin yanı, oraya Selçuk ya da Baroni'yi koyuyorum ve bir türlü hangisini sürekli kullanacağıma karar veremedim.

Derbi galibiyetinin ardından havalandığımız ortaya çıktı, gerek maç sonu konuşmalarından gerek basına yansıyan açıklamalardan bu anlaşılıyor. Zorlu Eskişehir deplasmanında Baroni'nin de henüz 4. dakikada kırmızı kart görmesi, her şeyin tuzu biberi oldu. Bu kötü başlangıca rağmen 2-0 öne geçmesini bildik ama skoru koruyamadık. 4-1'den 4-4'e gelen maçtan sonra 2-0'dan 3-2, aynı şekilde bu maçı kaybettik. Ligde 13. maçımızda ilk yenilgimizi aldık.

Ben 17 maçı da yaptım ama flood olmasın diye koymadım maçları bekliyorum :/

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mağlubiyetin acısını Ankaragücü'nden çıkardık. Ligin en zayıf rakibine karşı Dia resmen şov yaptı ve 4 gol attı. Stoch başka arayışlara girme hocam, sol kanat benim dedi, Emre vazgeçilmez olduğunu gösterdi. Alex de artık yavaş yavaş ısınıyor, sakatlıktan kurtuldu, kondüsyon yüklüyor. Taktikte O'na da yer açmak gerek, bu maçta Emre ile beraber yan yana denedim bir süre ama bu maç ölçü olmaz kesinlikle.

Trabzonspor deplasmanından da 3 puanla dönerek, şampiyonluk yolundaki rakiplerimize önemli bir mesaj veriyoruz. İlk 11'de ilk defa Alex ve Emre'yi yan yana kullandım. Zorlu maçta iyi iş çıkardılar, Stoch yine ilk devre attığı golle yıldızlaştı ve galibiyeti getirdi. Haftalardır idmanlarda çalıştırdığım ama maçta henüz denemediğim 4-5-1 defansif taktiğinin de bu maçın 2. devresinde denedim. Savunma anlamında sıkıntı yaşamadık, zaman zaman etkili ataklar da geliştirdik ve amacımız olan 1-0'ın üstüne yatma düşüncesini gerçekleştirip, 3 puanı cebimize koyup vimize döndük, liderliği de Trabzon'un elinden aldık.

Mersin maçını nasılsa kazanırız diye maça 3 genç oyuncu ile başladım. Recep Niyaz, Mehmet Topçu ve Muhammed Akarslan. Kadroda bu 3 gencin olması elbette oyunumuzu etkiledi ama galibiyet almamızı engellemedi. Maçın artık sıkıştığı son dakikalarda, baskımızı arttırmıştık ve Muhammed'in kafası direkten döndü, top Mehmet'in önünde kaldı, Mehmet'e sadece topu boş kaleye yuvarlamak kalmıştı. Galibiyet golünde bu 2 gencin yer alması beni çok sevindirdi. Kalan 17 maçta zaman zaman bu isimlere ilk 11'de şans vereceğim zaman zaman da yedekten oyuna girecekler.

Bu arada koçları yeniledim ve artık daha verimli idmanlar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca orta sahaya da Diarra takviyesi yaptık, devre arası transferlerimiz sürecek.

Last edited by Sekopej : 05.Kasım.2011 at 17:15

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bursaspor maçını da farklı bir skorla kazanıyoruz. Orta sahanın performansı maçı kazanmamızı sağlıyor. Dia ise her zaman olduğu gibi bir numara. Ayrıca transfer çalışmalarına da başlıyorum.

[YOUTUBE="GgAy0EDjoQw"]Fenerbahçe 4-1 Bursaspor[/YOUTUBE]

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Güzel skorlar alınmaya başlanmış Serkan abim. Gönlüm pek elvermese de sırf sen yönettiğin için Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

[YOUTUBE="rdJIJPGPN70"]Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe[/YOUTUBE]

Türkiye Kupası'nda deplasmanda Beşiktaş'ı 2-0 ile geçtik. Defans oyuncularının gol yollarındaki katkısı fazlalaştı bu dönemde. Dia'ya nazar değmesin, izlerken maşşallah deyin. Stoch sakatlandı çünkü.

Ve 2. yenilgimizi aldık, kupa maçında yaşanan sakatlıklar ve yorgunluğun üzerine, maç içerisinde Emre'nin sakatlığı, çok etkisiz bir oyun sergilememize sebep oldu. Oynadığımız en kötü ve sıkıntı verici bir maçtı.

[YOUTUBE="BRoGW4nJdyU"]Gaziantepspor 3 - 1 Fenerbahce[/YOUTUBE]

Transferlerin tamamı geleceğimize, genç takımda hiç oyuncu bulunmadığından genç takıma takviyeler yaptım. Eldeki kadro bu sezon şampiyon olmamıza yetecek diye inanıyorum. Gençleri yetiştirmek bir diğer görevim olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Güzel skorlar alınmaya başlanmış Serkan abim. Gönlüm pek elvermese de sırf sen yönettiğin için Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum.
    Sağ ol Çağdaş, şampiyonluğu garantilediğimde Galatasaray'a yenileceğim, söz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hadi bakalım takipçiyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

10 günlük aranın ardından kariyere devam.

Spor Toto Süper Lig 21. Hafta

[youtube="OG5z-HjpG8g"]Sivasspor 1- 4 Fenerbahçe[/youtube]

Sivasspor maçında zorlanmadan kazandık. Kanatlarımızın etkin kullanımı beni mutlu ediyor. Sadece büyük kaptana bu taktikte yer bulmakta zorlanıyorum. İşler yolunda gidiyor olsa da sırf Alex için taktikte değişiklik yapabilirim, Kaptan'a yedeklik yakışmıyor.

Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

[YOUTUBE="qIYUhIdHt_Q"]Fenerbahçe 2 - İBB[/YOUTUBE]

Ligin iddiali ekiplerinden İBB ile evimizde oynadığımız maçta zorlansak da kazanmasını bildik. Bu maçta da Caner göze batan oyuncumuz oldu. Ayrıca kornerlerde topun başında Alex ya da Emre olursa gole ulaşmamız zor olmuyor. Recep ve Muhammed'i de formda tutmak ve takıma alıştırmak için kadroya aldım, Recep oyuna girme şansı elde etti. Aldığımız bu 3 puanla beraber 22 maç sonunda puan farkını 6'ya çıkarttık.

Vay Paşa Dönmüş Özlettin Kendini Sekocanım İnsan Kırıkkale ile Kariyer Açar Nasıl Olsa Oyunda Hep Karşıyaka Bizi Pilot Kulüp Seçiyor

Sen Döndün Ya Artık FM'in Heyecanı Daha da Artar Gerçekten Sonuna Kadar Yürekten Başarılar Ama Beşiktaş'a Torpil Geç Yenil Galatasaray'ın Rekorunu Geliştirip 8 Atmanı Bekliyorum Rekoru Kır

Bu Arada Tezkere Hayırlı Olsun Darısı Başıma

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O Sene Bu Sene diyerek Karşıyaka ile de bir kariyer yapmayı düşünüyorum, 100. yılımız ne de olsa. O zaman Kırıkkale'ye baya torpil geçerim.

Lige ambargo koyayım, derbilere genç takımla çıkacağım artık. Teşekkür ederim abi, tez zamanda git gel sen de.

İnşallah

Yalnız Anlamadığım Konu Madem Bitirdin Askerliği Tezkereyi Aldın Niye Hala Tegmensin ? Artık Bir Maziydi Hatıra mı Kalsın Diye Kaldırmadın

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

[I][FONT=Verdana]

[/LEFT]
    [/CENTER]
    Şu Galatasaray çok istikrarlı takım çizgisini hiç bozmuyor :P
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yok, yeri burası değil ama ben hala askerim. Yıllık iznimi kullanıyorum şu anda, bu sebeple hala TSK bünyesine ait bir malın, ona göre davranışlarımıza dikkat edelim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Şu Galatasaray çok istikrarlı takım çizgisini hiç bozmuyor :P
    Basın toplantısında bana sordular, Fatih Terim kötü günler geçiriyor, O'nun hakkında ne düşünüyorsunuz diye, Fatih Terim candır dedim, o başarılıdır, takımın başında kalması için desteğim tamdır dedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Basın toplantısında bana sordular, Fatih Terim kötü günler geçiriyor, O'nun hakkında ne düşünüyorsunuz diye, Fatih Terim candır dedim, o başarılıdır, takımın başında kalması için desteğim tamdır dedim.
    Love you Terim ♥
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Pardon Paşa'm Kusurumuz Olduysa Affola Komutanım

Takımı Gizli Gizli Sabote Etmenin Yolları İşi Biliyorsun Paşa'm Sevinmedim Desem Bu Duruma Yalan Olur

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Transferin son saatlerinde bir çok oyuncuya kiralık teklifi gönderdik, kimisini kulüpleri kabul etmezken kimisinde oyuncular teklifimizi reddetti. Transfer döneminin son gününde kadromuza bir defans oyuncusu kattık kiralık olarak sadece. Bilica'nın sözleşmesini uzatmadık ve bu sebeple sezon sonu Brezilya'nın Botafogo takımı ile anlaştı. Yobo milli takımda olduğu için 6 aylık kıra sürede onun yerini Lescott ile doldurmayı düşündük.

Süper Hamle Everton Aziz Yıldıırımı Seviyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Spor Toto Süper Lig 23. Hafta

[YOUTUBE="8pmrl0qudPE"]Manisaspor 0 - 1 Fenerbahçe[/YOUTUBE]

Henüz Lescoot hamlesini yapmamıştım bu maç oynandığında ama Bilica başka takımla anlaşmıştı. Bekir'in sakatlığı, Yobo'nun milli takımda olması sebebiyle bir süredir forma şansı buluyor Bilica ve bariz hata da yapmıyor. Lig sonuncusuna karşı oynadığımız bu maçta da, zeminden kaynaklı ya da benim rakibi çok küçümsemem ve oyuncularımı rehavete sokmamdan kaynaklı kötü bir oyunla galip geldik. 3 puanı tek golle, Bilica'nın duran toptan yakaladığı fırsatla elde ettik. Bu maçtan sonra da Lescoot'u transfer ettim, iyi yanından bakalım, Bilica'ya sezon sonuna kadar bir daha forma vermeyeceğim ve son maçında gol atıp, maçın adamı olmuş olarak Fenerbahçe kariyerine nokta koyacak.

Spor Toto Süper Lig 24. Hafta

[YOUTUBE="7sYulUfoljI"]Fenerbahçe 3 - 0 Gençlerbirliği[/YOUTUBE]

Seyircimiz önünde Gençlerbirliği karşısında güzel bir oyunla güzel br galibiyet elde ettik. Bienvenue sarı kart cezalısı olduğu için onun yerine maça Alex ile başladım. Kaptan ben hala formdayım, beni unutma kulübede mesajı verdi bana. Çok güzel bir golle takımını öne geçirdi, maç boyu tüm ataklarda vardı.

Ayrıca bu maçta kafamda oynanmasını istediğim oyun sahaya yansıdığı için çok keyif aldım. 2 golümüz de, kanatlardan gelen toplar sonucu ters kanatta yer alan oyuncularımın fırsatçılığıyla geldi. Caner ve Mehmet'i bu sebeple tebrik ediyorum. Şimdi Stoch da düzelmek üzere, onun sıkıntısı sardı beni. Ayrıca Emre'nin de sakatlığı söz konusu, Diarra sanırım ilk 11'e girecek artık. Ayrıca Trabsonspor'un da puan kaybıyla, farkı 10'a çıkarmış bulunmaktayız.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Süper Hamle Everton Aziz Yıldıırımı Seviyor
    Satın alma opsiyonu 2.5 milyon Euro. 6 aylık performansına göre Yobo ya da kendisi ile ya da ikisi ile de yola devam edeceğiz. Her şey performanslarına bağlı.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Spor Toto Süper Lig 25. Hafta

[YOUTUBE="mqQP3z2y37E"]Fenerbahçe 3 - 0 Kayserispor[/YOUTUBE]

Mehmet Topuz'un kart cezalısı olduğu maçta sağ kanada Dia'yı alıp forvette yine Alex'i kullandım. Zorlu geçmesi beklenen karşılaşmada perdeyi açan yeni transferimiz Lescoot oldu, fırsatçılığını gösterdi. Bienvenue de artık gol orucuna son verdi, Dia kanatta da ben layıkıyla oynarım dedi ve Alex'e güzel bir asist yaptı. Volkan bu maçta da kalesini gole kapattı.

Spor Toto Süper Lig 26. Hafta

[YOUTUBE="q6KwcOwHc_M"]Samsunspor 0 - 2 Fenerbahçe[/YOUTUBE]

Son maçta kazanan 11'i bozmadım, cezası biten Mehmet Topuz kenardaydı. Maçta kanatların işlevselliği yine çoktu. Yobo'yu da oynatmak istiyorum ve bu sebeple sağ beke Orhan'ın yerine oyuna soktum. Hücuma katkısı oldukça iyiydi, bir de asist yaptı kendisi. Bienvenue'den sonra Dia'nın da gol atması, forvetlerimin yeniden kendine gelmesi adına iyi oldu, umarım gollerine devam ederler. Dia'nın sakatlamsı sadece bu maç için tek olumsuz yan.

Spor Toto Süper Lig 27. Hafta

[YOUTUBE="fPV89gh_HmE"]Karabükspor 0 - 2 Fenerbahçe[/YOUTUBE]

Karabük deplasmanında da fazla zorlanmadık. Defansta sağ beke Yobo'yu ilk 11'e koydum bu sefer. Emre'nin yokluğunda forma şansı bulan Diarra'nın 60 dakikalık performansı maçın adamı olmasına yetti. Alex'in muhteşem golü ise izlenmeye değer. Kaptan atmaya devam ediyor. Stoch uzun bir aradan sonra sahalara döndü. Beşiktaş maçı öncesinde takımımızda Emre ve Dia sakat, başka bir eksiğimiz yok. Daha önce 2 defa İnönü'de karşılaştığımız Beşiktaş'ı 2 maçta da yenmiştik, bakalım şimdi nasıl bir sonuç çıkacak Kadıköy'de, bu arada ikinci olan puan farkını da 13'e çıkardık.

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Iyi gidiyorsun farki açmissin.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bilica bize zarar vermedi demiştim ama erken konuşmuşum, derbi öncesi formda oyuncularımızdan biri olan Caner'i antremanda sakatladı Bilica, kovma seçeneği aktif olsa kovacağım.

Maça hazırız, Caner yerine Uğur ile başlayacağız artık. Atmosfer güzel, Galatasaray son maçında karşılaştığı Orduspor'a İstanbul'da 2-0 yenilince Fatih Terim'in görevine son verildi, bu maçın ardından Carvalhal'ın da görevine son verilmesini bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

[YOUTUBE="b23XpbWTFPw"]Fenerbahçe 2 - 0 Beşiktaş[/YOUTUBE]

Derdiye etkili başladık, oyuncularıma rahat olun, siz kendiniz gibi oynarsanız sonuç gelir dedim. Sahaya rahat çıkan oyuncularımız, kendine güvenli bir şekilde oyuna başladı. 2 duran toptan 2 dakikada 2 gol attık. Alex bu maçta da sahneye çıktı ve 1 gol 1 asistle maçın yıldızı oldu. Yobo sağ bekte çok iyi oynuyor, kadro kurmakta sıkıntı çekeceğim, Bienvenue istediğim seviyeye gelir gibi oldu ama şimdi yine durgun, Alex'ten vazgeçemiyorum, Dia ve Stoch'un sakatlığı geçti. Sezon başından beri yüzüne bakmadığım ve aramızın pek iyi olmadığı Semih'i düşünebilirim kalan maçlarda forvette yabancı sayısını düşürmek için. Beklediğim gibi Beşiktaş da hocasını kovdu.

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Teker teker antrenörleri kovdurtuyorsun

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri