Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 110 sonuç

Konu: Her Zaman Her Yerde Daima Fenerbahçe [Sezon 3]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Her Zaman Her Yerde Daima Fenerbahçe [Sezon 3]

Sessiz geçirdiğim 2011 serisinden sonra 2012'de ilk kariyerimi tabii ki Fenerbahçe ile yapıyorum. Yaz döneminde tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe, yeni sezona hırsla hazırlanmakta. Takımda kenetlenme üst düzey ve oyuncular bir an önce maçların başlamasını heyecanla beklemekteler.

Takım maddi yönden sıkıntı yaşayabileceğinden, takıma herhangi bir takviye düşünülmüyor ayrıca takıma maddi yönden katkı yapması muhtemel oyuncuların da satışına devam edilecek. Yeni sezon öncesi takımın hangi formatla oynayacağı soru işareti olsa da, oyun anlayışının kaybetmeyi kabullenmeyen, sürekli önde basan ve topa sürekli sahip olan bir takım olacağı şeklinde beklentiler yüksek.

Buna bağlı olarak onurlu mücadelemize tüm gücümüzle devam edeceğiz ve Fenerbahçe'yi hakettiği yer olan zirvede hep tutacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar abi.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Başarılar kardeşim..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Başarılar Serkan Abi -ki başarılı olacağına adım gibi eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu zorlu dönemde bizi yalnız bırakmayacağını söyleyen Gökhan Gönül'e gelen 15.5 milyon Euro transfer teklifine yönetim kurulu hayır diyemedi. Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de forma giyeceğinin sözünü vererek takımdan ayrılan Gökhan'ın vedalaşması esnasında hüzünlü dakikalar yaşandı.

Emenike, Santos, Lugano ve Niang'dan sonra takımdan ayrılan bir diğer yıldız oyuncu Gökhan oldu. Şimdi gözler yönetimde, acaba takıma takviye yapılacak mı yoksa kazanılan bu para uzun vadede takımın zorluk çekmemesi için mi kullanılacak?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Başarılar,Gökhan kim'e gitti.?

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Öncelikle başarılar diliyorum

Gökhan konusunda bence çok iyi yapmışsınız,reeldeki kadar hayati bir oyuncu değil FM'de.Yeri dolar yani.Hangi takıma gitti acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tottenham'a transfer oldu, yerine oyuncu almayı düşünmüyorum, Orhan Şam'ın performansı lig için yeterli gözüküyor şu aşamada.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

kaliteli gelişip daha büyük paralar kazanabilecegin 3-4 genc almanı öneriyorum..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Başarılar dilerim.

Başarılar abi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Tottenham'a transfer oldu, yerine oyuncu almayı düşünmüyorum, Orhan Şam'ın performansı lig için yeterli gözüküyor şu aşamada.
    Tottenham bendede almıştı Gökhan'ı,adamların Gökhan aşkı bitmiyor

Orhan yeterli olur bencede ben geç satmıştım,sen en iyisini yapmışsın başarılar

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hazırlık maçlarında farklı formasyonlar denedim, başarılı bir kamp dönemi geçirdik. Takıma 4-3-3 oynatmayı düşünüyorum, en uçta Alex olacak. Yanlarda Dia ve Stoch. Kolay bir şekilde farklı formatlarda oynayabilen bir takım oluşturma peşindeyim. Herhangi bir transfer yapmayacağım, genelde tüm kariyerlerimde olduğu gibi, öncelikle gerçek kadrolarla bir süre oynarım.

Hazırlık döneminde öne çıkan oyuncular, Emre, Mehmet Topuz, Stoch ve Dia oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar diliyorum.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Biz bu adamı askerde sanıyoruz adam kariyer yayınlıyor.

Vatan kimlere emanet baksana

başarılar teğmenim.

Başarılar dilerim Serkan Abi.2012'ye alışma sürecinde kariyerin rehberim olacak

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Başarılar taktik ekranını görmek mümkün mü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Başarılar Serkan abi.

abi 4-2-3-1 oyna bence. bienvenu ben de ligde 25 gol attı ilk sezon
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Teğmen olduktan sonra kariyerin yayınlanmaya başlaması da manidar olmuş

Başarılar Serkan.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Başarılar renktaş..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Emrehan Ceylan şov yapmış

Başarılar abi

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Serkan abi de dönmüş kariyerlerine. FM 12 saracak gibi.

Başarılar abi.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler arkadaşlar. Ben vatanı korumuyorum, vatanı koruyacak evlatlar yetiştiriyorum Emre.

Taktiğimi mecburen değiştirdim, Alex'in daha ilk resmi maçta 3 ay sakatlanması planlarımı bozdu, yeni taktik diziliş deniyorum şimdi.

Kendi kalesine 3 gol atan oyuncuyu görene kadar devam.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sezonun ilk maçına başladığımız 11 bu şekilde.

Alex'in sakatlığıyla Bienvenue'yü oyuna aldım. Dia'nın etkili oyunuyla zorlu deplasmandan 1 puan çıkardık.

Alex'in yokluğunda Bienvenu'yu forvete çektim, anlayış aynı. Oyunda baskındık ama bir türlü golü bulamadık. 2 haftada kaybedilen 4 puan olmasına rağmen yenilmezlik serisinin sürmesi iyi yanımız.

Bienvenu'nün etkisiz oyunun ardından ve Alex'in uzun süre yokluğunu beni yeni arayışlara itti. Bienvenu'yu daha etkili hale getirebilmek için çift forvete döndüm. Antalya deplasmanında hazırlık maçlarının yıldızı Dia yine maça damga vuran isim oldu, 3 golde de payı var Dia'nın.

İlk galibiyetimize ulaştığımız bu maçta, genç oyuncumuz Gökay'ın da formu göz doldurdu ve Gökay nazara geldi, sakatlandı.

Gökay'ın hafif sakatlığı sebebiyle maça sadece Gökay-Sezer değişikliğiyle başladım. Bu taktikle Henri'den de verim almaya başladım, Dia yine golünü attı, Gökay'ı ikinci devre oyuna almama rağmen, asistini yaptı, taraftarın önünde farklı galibiyet yüzleri güldürdü.

Last edited by Sekopej : 01.Kasım.2011 at 00:46

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Emre sakatlığından yeni yeni kurtuluyor ve 18 kişilik kadroda yer alıyor. Artık takımımız oturdu, İBB ligin güçlü takımlarından ve bu zorlu deplasmanda daha 15. dakikada 2-0 geriye düşmemize rağmen, üstün baskımızla maçtan puan çıkarmayı başardık ve yenilmezlik serimizi sürdürdük.

Henri açıldı, tutabilene aşk olsun...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Forvetsiz taktik bana yabancı gelmedi turnuvada ki ilk Marsilya maçımdan

Abi başarılar, asteğmenden teğmene değişmiş tebrik ederim
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yapacağım, uygun şartlar oluştuğunda 4-6-0 taktiğini yapacağım ama şimdilik zor. Alex'in yokluğunda hücum yollarında sıkıntı çekmiyoruz.

Manisaspor'u ezip geçerken Stoch yıldızlaşıyor, forvetlerimiz de ikişer golle skora katkı yapıyor. Dia'nın hızının faydası çok. Kanatları daha da etkin kullanmak amacım bu taktikte.

Oyuncu değişikliğinin takıma olumlu katkılarının yanında olumsuz yanını da görmüş oldum. Maç 4-1 olduğunda artık kazanırız edasıyla orta göbekte oynayan 2 oyuncuyu değiştirdim, sonra da Ziegler'i dinlendireyim dedim ve Caner'i oyuna aldım. Orhan'ın da kalan dakikalardaki kötü oyunu, son 20 dakikada 3 gol yememize neden oldu. Farklı kazanacağımızı düşündüğüm maçta puan kaybetmek kötü oldu. Hafta içerisinde oyuncularımıza ağır idman yaptıracağım, anlaşıldı.

Last edited by Sekopej : 01.Kasım.2011 at 22:28

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Forvetlerimizin başarılı formu devam ediyor, taktiğim de oturdu artık. Bienvenu'den bu derece verem almayı beklemiyordum.

Forvetlerimiz suskun kalsa da kanatlarımız çalıştı, Caner rotasyonda bulduğu şansı iyi değerlendirdi ve 1 gol 1 asist ile maça damgasını vurdu, önümüzdeki maç yerini garantiledi. Sistem işliyor, giren çıkan oyuncu farketmiyor.

http://img696.imageshack.us/img696/8199/58788739.png

Bir 4 gol de Kayseri'ye, bu sefer Emre'nin önderliğinde maçı kazandık. Forvetlerimiz 1 maçlık aranın ardından gollerine devam etti. Caner ise nazara geldi, sakatlandı.

Derbide anladım ki, bu takıma bir de savunma taktiği şart, çok ofansif bir taktikle oynuyoruz. 24. dakikada Mehmet'in attığı golden sonra, oyun dengede devam etti, maçın 2. devresinde uyguladığım 4-5-1 savunma taktiğini, ikinci taktiğim yapıp, takıma alıştırmaya çalışacağım. Yenilmezlik serisini sürdüren oyuncularıma çok teşekkür ediyorum, İnönü'den çıkarılan 3 puan takıma büyük moral kattı.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri