1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Genç Oyuncuların Çıkışları

Nesil
    2006
    Yer
    konya

Default Genç Oyuncuların Çıkışları

Oyunu bir sezon boyunca türkiye liginde oynadım ve bazı degişiklikler dikkatimi cekti...bu degisikliklerin basında türkiye liginde ki takımların 18 yas altındaki oyuncuların cıkısları farklılık gostermektedir...18 yas altı takımımda oyuncular sezonun bitimine2-3 ay kala hepsi kontrat imzalıyor ve onceden oldugu gibi degişik oyuncuların cıkmasına izin vermior,oyuncular degişmiyor...benim sorum bu oyuncular ne zaman degişiklik gosterior???(mesela önceden 19 veya 20 haziranda regen oyuncular cıkardı) yani ne zaman yeni oyuncular ekleniyor???bu konuda bilgisi olan yada dikkati ceken varsa yardımcı olursa sevinirim....

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Dün sezon bitimine doğrı Türkiye Liginde Galatasaray ile oynarken Mart ayında regenler geldi,bende aralarından 4 tanesini seçerek sözleşme imzaladım..

Nesil
    2006
    Yer
    konya

simdi regenler zaten bi tarihte takımımzın alt yapısında cıkıo ama kontratsız( yani renksiz yazıo isimler) kontrat yenile dedigi zaman yane sezon bitimine dogru yesil renkte oluolar hosuna gidenle imzalıosun imzalamadıkların takımdan ayrılıo iste bu ayrılanların yerine tekrar alt yapında oyuncular cıkıo bunlar ne zaman cıkıo acaba....

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Hımm..Demek ki Mart ayında ilk grup geldi..Şuan yeni sezona başlamak üzereyim ve alt yapıdan baska oyuncu gelmedi bana herhangi bir uyarı da görmedim..

Mart ayında bir grup oyuncu geliyo, u18 takımında zaten olan adamlarla maç yapıyolar, sana maçı izlemek istiyo musun die soruyo,ordan izleyip beğeniyosun yada asistanın sana öneride bulunuyor,nisan sonu yada mayıs başında asistan yine uyarıyor denenen oyuncular var bi bak die...
    Bunların hiçbirine rastlamadın mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun çıkmadan önce bir yazı okumuştum geliştirmeler ile ilgili. Bu gençleri artık biz seçiyoruz ya hani, yabancı uyruklular da olabiliyordu. Ama ben böyle bir olaya rastlamadım. Bilgisi olan var mı bununla ilgili?
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Oyun çıkmadan önce bir yazı okumuştum geliştirmeler ile ilgili. Bu gençleri artık biz seçiyoruz ya hani, yabancı uyruklular da olabiliyordu. Ama ben böyle bir olaya rastlamadım. Bilgisi olan var mı bununla ilgili?
    güzel soru var mı bir bilen

Bildiğim kadarıyla o dediğiniz Barcelona, Real Madrid gibi takımlarda oluyordu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Paff seçimleri ne zaman

Arkadaşlar ingilterede 2. sezonuma geçdim yaz geldi gecdi lig baslıcak ama paff takımına yeni oyuncular gelmedi ne zaman gelicekler bilgisi olan varmı.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar Şubat ayına girdim 2. sezonum hala paff aynı oyuncular diyer kulubler içinde geçerli bir bilgi verirmisiniz

hocam mart ayında geliyor yeniler... yalnız team policy menüsünde "handle youth intake selections"
    seçili olmasın, yoksa bilgi gelmiyor gençler geldi die

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

United'ı yönetiyorum, 13-14 mart gibi mesaj geldi yeni gençler var diye 16 sında u18 takımımla maç yaptılar 4-5 tanesiyle imzaladım 2 si 3.5 yıldız potansiyelli fc ve amr-aml.
    İlk sezondan iyi başladım biri Galli hemen Giggs abisine tutorial ettim.

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Facilities de youth recruitement diye birşey var...
    onunla alakalı olabilir... fmrte den onu 20 yap, bi dene istersen

Mesaj Yetkileri