Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 78 sonuç

Konu: Kırmızı Şeytanlar | Manchester United - 5. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Wilfried sakatlık olmassa 40 golü aşar bu gidişle.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Wilfried sakatlık olmassa 40 golü aşar bu gidişle.
    Son mesajı görmedin sanırım

Kötü oldu Wilfried'in sakatlığı, Türkiye Kupası maçları da başlıyor yavaş yavaş, fikstürümüz daralıyor. Bu sakatlıkların yanında Selçuk 4 aydır sakat, daha 1 ay daha yok. Emre ve Sezer kart cezaları görüyor, Gökay - Özer orta sahasıyla çıktığımız maçlar olacak birazdan oynayacaklarım arasında. Eve yeni girdim, umarım iyi bir ilerleme gösterebilirim bugün.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Mac sonuclari mukemmel. FM12 ye cabuk isinmissin Yagiz. Basarilar...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar renktaş gidişat süper Aynı gerçekteki...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    Mac sonuclari mukemmel. FM12 ye cabuk isinmissin Yagiz. Basarilar...
    Teşekkürler abicim, aklımdan geçenleri aynen yansıtmam için güzel bir imkan verdi bana FM12

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Başarılar renktaş gidişat süper Aynı gerçekteki...
    Teşekkür ederim, gerçekteki oyun bu kadar güzel olsaydı her maç 5 atardık ya, skorlar istatistikleri yansıtmıyor

Mehmet Topal, devre arası itibariyle takımımıza katılmıştır. Oyuncu için Valencia'ya 1.8 Milyon Pound peşin ödeme yaptık. Sakatlıklarda ve rotasyonda çok işimize yarayacaktır Mehmet.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

başarılar Yağız. kariyeri yeni görüyorum. Topal transferi iyi olmuş.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lig kupasından ne yazık ki elendik, üst üste binen bir sürü sakatlık sonucu derbiye as kadromuzla çıkamadık, bu kadar erken elenmek tabii ki üzücü oldu ama ne yapalım, şampiyonluk için uğraşacağız.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Biri Bony'i durdursun diye yazacaktım ki durdurulmuş

Başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Biri Bony'i durdursun diye yazacaktım ki durdurulmuş

Başarılar
    Valla duruldu, çok kötü oldu. Teşekkürler

Semih çok etkisiz, hiç verim alamadım. Gol attı mı bilmiyorum, attıysa da hatırlamıyorum. Bunun yanında Dia'yı da sakatlığa kaptırdık. Hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ligin 34 maçlık normal sezon dönemini kapattık. 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet alırken 88 gol atıp kalemizde 17 gol gördük.

Antalyaspor 4, Galatasaray 3, Manisaspor 1 puanı bizden alırken diğer takımların hepsini içerde ve dışarda yenme başarısı gösterdik. Play-off Grubumuzda Galatasaray, Trabzonspor ve I.B.B. var.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonluğa çok rahat bir şekilde ulaştık. Tüm oyuncularım çok etkili performanslar gösterdi, birdahaki sene umarım daha da iyi olur.

Transfer politikası olarak, fazla büyük transfer yapmayı düşünmüyorum, kelepir oyuncular veya nokta transferler benim için öncelikli olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yalnız Devre arasında Emenike'yi alma şansın var haberin olsun.

Başarılar , dicektim zaten lig bitmiş şampiyon olmuşsun
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligi Şampiyon bitirmişsin tebrik ederim... Yeni sezonda Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Yalnız Devre arasında Emenike'yi alma şansın var haberin olsun.

Başarılar , dicektim zaten lig bitmiş şampiyon olmuşsun
    Kaçırdığım çok kötü oldu, ilk yarının bitiminde forvetsiz kalmıştım. Keşke haberim olsaydı

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Ligi Şampiyon bitirmişsin tebrik ederim... Yeni sezonda Başarılar...
    Teşekkür ederim gün içinde güncellemeler yapacağım.

Tebrikler. Bony'i forvette hangi rolde oynatıyorsun?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    Tebrikler. Bony'i forvette hangi rolde oynatıyorsun?
    Teşekkürler, Bony'i arkasında oynayan oyunculara göre Target Man ve Poacher arasında değiştiriyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2 Kaliteli orta saha oyuncusu Clement Chantome ve Fredy Guarin'i toplamda 8 Milyon Pound karşılığında kadromuza kattık.

Bunun yanında kiralık oyuncumuz olan Reto Ziegler'in bonservisini 1.8 Milyon Pound karşılığında aldık. Umarız hayırlı olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2. Sezona kötü başladık. Tek tek incelemek gerekirse :

Şampiyonlar liginde grubumuzu Manchester United'ın, Schalke'nin ve Benfica'nın önünde 1. tamamladık ve 2. Turda Shakhtar Donetsk'le eşleştik.

Ligde Galatasaray bir ara 9 puan önümüze geçti. Son haftalara kadar farkı kapamak için uğraşacağız.

Kupada yarı finale kadar çıktık. Rakibimiz Mersin İdman Yurdu. Umarım kupayı bu sene alırız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Daha önceki serilerde bu kadar kartı ve sakatlığı bir arada hiç görmemiştim. Her maçta bir oyuncu en kötü ihtimalle 5-6 gün sakatlanıp sonraki maça çıkamıyor.

Daha önceki serilerde hiç bu kadar şanslı da olmamıştım 2. Turda Shakhtar, Çeyrek Finalde PSG ve turu geçersem Marsilya ya da Juventus'la eşleşmem benim için çok büyük bir şans. Finale çıkarsam karşıma çıkacak 4 rakibi görünce çıkmamak için dua ediyorum

Daha önceki serilerde oyuna hiç bu kadar odaklanmamıştım. Oyuna girince her şeyi detaylı bir biçimde inceliyorum, her maçtan önce rakip kadrolarına ve oyuncu istatistiklerine bakıyorum. Her takıma karşı taktiğimle oynamalar yaparak çıkıyorum. Oyunun zevki en az 3-4 katına çıktı, her maçı nerdeyse ayakta izliyorum, özellikle 2. Shakhtar maçını uzun bir süre unutamayacağımdan eminim

Galatasaray galibiyetiyle liderle aramdaki puan farkı 6'ya indi. Sezon sonuna kadar böyle kalacaktır, Play-off'ta Galatasaray'a üstünlük kurmak bu yüzden artık daha da önemli.

Acelen mi Var Yağızcan Ne Bu Sürat

Biraz Yavaş Git Ya da SSleri Yavaş Ekle Ne Garezin Var Bize

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Acelen mi Var Yağızcan Ne Bu Sürat

Biraz Yavaş Git Ya da SSleri Yavaş Ekle Ne Garezin Var Bize
    Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz, post artırmaya çalışıyomuş gibi görünmenin anlamı yok abi Bu sezon bitsin, 3. sezon çok güzel olacak

Bitsin Bu Izdırap, Bitsin Bu İşkence

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ligi 77 Puanla liderin 4 puan arkasında kapatıyoruz. Play-off'a Galatasaray'ın 2 puan arkasında başlayacağız.

Şampiyonlar ligindeyse Paris Saint-Germain'i eleyerek Yarı Finalde Juventus'la eşleştik.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Açık açık söylüyorum, 2. Juventus maçından önce tatile gittim, kazanacağımı hiç düşünmüyordum. Şampiyonlar Ligine gittiğim ilk sene final oynamak bana kalırsa çok büyük bir başarı ZTK'yı kazanamasak bile çok da dert değil benim için.

Finalde dünya devi Barcelona'yla karşılaşacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    başarılar Yağız. kariyeri yeni görüyorum. Topal transferi iyi olmuş.
    Teşekkürler Muhammet, ben de mesajı yeni görüyorum kusra bakma.

Şampiyonlar ligini çok heyecanlı bir maçtan sonra kaldırdık. Açıkçası çeyrek finalden ilersini görmeyi bile beklemezken bunları yaşamak beni çok mutlu etti. Verdiğim emeklerin karşılığını aldığımı düşünüyorum, oyunun geçen sene göre kolaylaştırılmış olduğunu söyleyebilirim, ama 2 sezon oynadığım oyunla daha önce hiç 28 saat uğraştığımı hatırlamıyorum. Oyunun mantığını çok daha iyi kavradım artık, şampiyonlar ligini kazanmaktan çok FM oynamayı öğrendiğim için mutluyum.

Ufak bir ricam olacak sizden, lütfen espri mahiyetinde olsa bile imalı konuşmalarda bulunmayın. Şampiyonlar ligini 2. sezonda kazanmak gibi gerçekçi olmayan bir şeyi yapmak için hileyi asla kullanmazdım, ama gerçekçi olmayan bir şeyi başarmanın verdiği hazzı yaşıyorum. Bunun gölgelenmesi beni üzer.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Heheh ellerine sağlık F.Bahçe kariyerlerine Trabzon galibiyetleri ve avrupa kupaları için bakıyorum İlerledim ilerledim, kupayı aldığını görüyorum inanılmaz bir başarı bu. Hayatımda bir kez Lens ile ilk katıldıgım sezon yarı final oynamıştım, kazanmış olmayı düşünemiyorum Harika gerçekten, yalnız olayı erken bitirmişsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nessus View Post
    Heheh ellerine sağlık F.Bahçe kariyerlerine Trabzon galibiyetleri ve avrupa kupaları için bakıyorum İlerledim ilerledim, kupayı aldığını görüyorum inanılmaz bir başarı bu. Hayatımda bir kez Lens ile ilk katıldıgım sezon yarı final oynamıştım, kazanmış olmayı düşünemiyorum Harika gerçekten, yalnız olayı erken bitirmişsin
    Teşekkür ederim, bana kalırsa her şey daha yeni başlıyor bir dahaki sezon için daha çok transfer şansım olacak, bu sefer zevkine transferler yapacağım. Takımın dengelerini bozmazsam ve güzel bir kura çekersem belki yine kupayı kaldırırız

Ziraat Türkiye Kupası'nı Trabzonspor'a kaptırdık, umarım senin için de sorun değildir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ne yapmışsın Yağız sen 2 sezon gitmiş hemencicik Şampiyonlar ligi müthiş olmuş.. bir konu açılmıştı oyun çok mu kolay diye. ben de 2.yılda aldım CL yi.. cidden bir gariplik var. yapay zeka ölmüş sanki.
    amacımız başarına gölge düşürmek değil ama bu kadroyla aldıysan kupayı Fener le artık pek zevki kalmıyor. git başka bir kulübe ben öyle yaptım

Başarılar tekrar
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Eh artık Gebze seni bekler.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    ne yapmışsın Yağız sen 2 sezon gitmiş hemencicik Şampiyonlar ligi müthiş olmuş.. bir konu açılmıştı oyun çok mu kolay diye. ben de 2.yılda aldım CL yi.. cidden bir gariplik var. yapay zeka ölmüş sanki.
    amacımız başarına gölge düşürmek değil ama bu kadroyla aldıysan kupayı Fener le artık pek zevki kalmıyor. git başka bir kulübe ben öyle yaptım

Başarılar tekrar
    Yok kastettiğim şey "hile mi yaptın eki eki" "load gameler duruyo mu aga xd" tarzı şeyler yazanlardı, teşekkür ederim

Zamanı bol bulunca oynadım, eridi gitti valla ben de anlamadım Bir iki sezon daha oynarım, eğer diğer sezonlarda da böyle olursa o zaman daha zor takımları denemeye başlarım.

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Eh artık Gebze seni bekler.
    Fenerbahçe'yle işim bir bitsin, sonra bakarız artık

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri