Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 78 arası toplam 78 sonuç

Konu: Kırmızı Şeytanlar | Manchester United - 5. Sezon

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

3. Sezon Transferlerimiz :

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Türkiye Süper Kupası ve Avrupa Süper Kupasını da müzemize 2 güzel galibiyetten sonra götürüyoruz.

Volkan, Emre, Özer, Bienvenu, Alex ve Semih'le yollarımızı ayırdık. Alex emekli olurken Bienvenu'yu 500.000 Pound'a sattık. Diğer oyuncularımızla sözleşmelerinde anlaşamadık.

Kadro genişliğimiz zaten vardı, son transferlerimizle birlikte şişkinliğe dönmüştü. Volkan dışında çok da gerekli olmayan oyunculardı zaten bunlar.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

vay alex emekli olmuş

bol başarısızlıklar diliyorum :P

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    vay alex emekli olmuş

bol başarısızlıklar diliyorum :P
    Alex olmasa da bizden size rahat yok

yine de teşekkürler

Şampiyonlar Ligi grubumuzda geçen seneki gibi Benfica ve Schalke 2-3. torba grupları olurken 4. torbadan gelen takım Glasgow Rangers oldu. Hedefimiz puan kaybetmeden çıkmak.

Sezona hızlı başladık. En ilginç maçımızsa Karşıyaka maçıydı, Wilfried hat-trickini 4 dakikada tamamladı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gruptan lider çıkıyoruz, ve takımımızın gol rekorunu Şükrü Saracoğlu'nda Samsunspor'a karşı kırıyoruz.

2. Turda rakibimiz Barcelona Gruptan Zenit'in arkasından 2. olarak çıkan Katalanlar en korktuğum takım.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Barça feci takım tabii,skor tahmini falan mı yapsak ne.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Volkanı niye gönderdin dayı,bende performansı çok süper

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dünya Kulüpler Şampiyonası'nı da kaldırdık. Bakalım sırada ne var

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oynadığım en ilginç maç kesinlikle içerdeki Barcelona maçıydı. 2 golümüz ofsayttan verilmedi, Barça'ya 5 gol atmayı başardık, fakat 90+1 de Pique'den gelen kafa golüyle yıkıldık. Kupadan böyle elenmek çok kötü oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kupayı ve Ligi rahatlıkla aldık.

Oyuncularımız :

Artık Fenerbahçe'deki misyonumu yavaş yavaş tamamladığımı düşünüyorum. Bu nedenle Avrupa'nın büyük takımlarından birinin teklifini kabul ettim. Fenerbahçe'yle 3 lig şampiyonluğu, 2 süper kupa, 1 Türkiye Kupası, 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğu, 1 Avrupa Süper Kupası ve 1 Dünya Kulüpler Şampiyonası kazandım. Bakalım yeni takımımda neler yapacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

4. Sezonumu kırmızı şeytanlarla geçireceğim. Takım geçen sezonu şampiyonlukla tamamlasa bile Sir Alex Ferguson emekli olunca dünya çapında bir menajer aramaya başladılar. Gazetede çıkan benle ilgili haberlerde ilgimi reddetsem de teklif gelince kendimi tutamadım ve kabul ettim.

Dünya Kupasında gruplarde elenen Türkiye'nin başındaki Hiddink görevden ayrılınca yerine geçmeyi düşündüm, fırsatı bulan federasyon da beni havada kaptı Avrupa Şampiyonasına Türkiye'yle birlikte hazırlanacağım.
    Kadrolarım :

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Öncelikle yeni takımlarında başarılar dilerim. Şöyle ilk günlerine bir bakıyorum da, Wilfried'in performansı ''İyi ki Bienvenu sakatlanmış'' dedirtiyor insana
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Öncelikle yeni takımlarında başarılar dilerim. Şöyle ilk günlerine bir bakıyorum da, Wilfried'in performansı ''İyi ki Bienvenu sakatlanmış'' dedirtiyor insana
    Teşekkür ederim, kariyer boyunca şanslı olduğum birçok andan sadece biriydi Bienvenu iyileştikten sonra 2 sezonda 4 gol atabildi sanırım, 4 golün 2'si Galatasaray maçındaydı ve şampiyonluğu getirdi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi Grubumuzda HSV, Lyon ve Dinamo Kiev var. 1. olarak çıkıp önümüze bakacağız.
    Community Shield'ı City'e karşı 4 gollü bir galibiyetle kaldırdık, Manchester'daki kariyerime bir derbi kazanarak ve bir kupa kaldırarak başladım.

Milli Takım maçlarını ve takım istatistiklerini diğer posta koyacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

4 Hazırlık maçı yaptık, Bunlardan 3 tanesini asistanıma oynattım ve kolay maçlardan beraberliklerle ayrıldık. Avrupa Şampiyonası Eleme Grubundaysa İspanya'ya 3 puan bırakırken Slovenya'dan da şanssız bir şekilde 1 puan alabildik.

1. Hazırlık Maçları Dönemi

Avrupa Şampiyonası Maçları

2. Hazırlık Maçları Dönemi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

MUFC'de işler yolunda. FA Cup'da Manchester City'e elendik, ligde 3-5 puan kaybettik ama bunlar çok büyük dertler değil.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çeyrek Finalde eşleştiğimiz Barcelona'ya burda da eleniyoruz. Ligde de şampiyonluğu ilan etmiş olmamız yüzünden ligin Barça maçından sonraki kısmını tatile aldım, pek parlak sonuçlar ortaya çıkmasa da şampiyonluğu zaten garantilemiştik, benim adıma sıkıntı olmadı.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bence istifa et en baştan başla

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri