FM 2012'de kariyer yapmayı aslında pek düşünmüyordum fakat oyunu erkenden temin edince Fenerbahçe kariyerleri görmek benim de iştahımı kabarttı, renklerine gönül verdiğim takımımı tanıdığım kadarıyla en iyi şekilde yönetip en iyi yerlere getirmenin ilk kariyerim için yeterince iyi bir hedef olduğunu düşündüm ve dolayısıyla bu konuyu açıyorum.

Umarım Fenerbahçe kariyerleri kabak tadı vermeye başlamamıştır, ve umarım yeterince uzun soluklu bir kariyer olur.

Fenerbahçe'yi içinde bulunduğu zor süreçte yönetmek geçen seneler kadar kolay olmayacaktır, ama elimden gelenin en iyisini yapacağım

Kariyer ve FM 2012'de Fenerbahçe hakkında bilmeniz gerekenler :

Kariyere başladığım andan beri Fenerbahçe'yi gerçekçi bir şekilde kullanmak için oyuncu özelliklerini detaylı bir şekilde inceledim, öncelikle araştırma ekibini tebrik ederim, takım tam olarak düşündüğüm gibi yansıtılmış.

Takımın tüm hatları yeterli ve dengeli olmakla beraber transfer yapmayı düşündüğüm alan başta MC'ydi fakat kariyerin hemen başında Bienvenu'yu viral enfeksiyon'a 10 aylığına kaptırdık bu nedenle 2-3 Milyon Pound'lık bütçemizle takımı sırtlayabilecek bir forvet almak için çalışmalara hemen başladım. ( Gözlerim Emenike'yi aradı, doğruya doğru )

Takımdan yolladığım ilk isim, 230.000 £ karşılığı Bologna'ya giden Bilica oldu. Başka oyuncu yollamayı açıkçası pek düşünmüyorum, ama Selçuk'tan 1-2 milyon pound kâr etmek güzel olurdu

Oyunda taktik yaratma konusundaki yenilikler bana kalırsa gayet hoş olmuş, takımı yansıttığını düşündüğüm 4-2-3-1'le hemen gayet güzel bir taktik kurdum, takıma oturursa hem ligde hem de kupada her zamanki gibi şampiyonluğa oynarız diye düşünüyorum.

Gün içinde sizle elimden geldiğince gelişme paylaşacağım