Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: İngiltere'de Bir Türk!/2.Sezon

Default İngiltere'de Bir Türk!/2.Sezon

Başkan:Aziz Yıldırım

Temmuz ayında ki şike soruşturması nedeniyle Fenerbahçe'de Yaprak Dökümü Sürüyor,Haklarının yendiğini belirten Aykut Kocaman Fenerbahçe'den istifa etti!
    Fenerbahce.Org'dan yapılan açıklamaya göre yeni teknik direktör;Oğulcan Karakoç
    Genç Teknik Direktöre Kulübün Güveni Yüksek..

İlk kariyerim FM 12'de ve burada,umarım hayırlı olur
    Last edited by GeNç KaRTaL : 31.Ekim.2011 at 19:35

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Kariyerinde başarılar dilerim.

Fenerbahçeye ve sana başarılar...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Başarılar.....

Teşekkürler arkadaşlar,kısa zamanda fotoğraflar yükleyeceğim.

Başarılar.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar :=)

Başarılar İnşallah Batırmazsın Ama İlk Sene Şampiyon Olamazsın Gibime Geliyo Kusura Bakma ama Bende Herkesi Benim Gibi Zannediyorum abi Şampiyon Olursun Sen

Evet arkadaşlar başlıyoruz...İlk ve bu dönem ki tek transferimizi Marc Heider ile yaptık...
    [/URL]
    Heider Sol Kanat ve Forvet oynayabiliyor...

Takımın genellikle kondisyonuna önem veriyorum bu yüzden tek hazırlık maçı yaptırdım Villareal ile karşılaştığımız maçtan 0-0'lık beraberlik ile ayrıldık.

Not:İlk 17 maçı yaptım,SS koyacağım az sonra.
    Serkan Kırıntılının sözleşmesi feshedildi...
    Last edited by slame : 01.Kasım.2011 at 23:08

İlk haftada Gençlerbirliği ile karşılaştık sert bir maç oldu takımın oturma düzeyinde olan bir maç beklentim galibiyet'den fazlası değildi,vasat bir oyuna rağmen kazandık.

3-1...
    Çok şanssız bir maçtı denilecek fazla bir şey yok alper'in kaleye 2 şutu vardı gol oldu Pele'nin frikiği de gol olunca koptuk maçtan,saçma bir mağlubiyet oldu...

Kaleye bir çok şut atmamıza rağmen golü bir korner ile bulduk Serdar'ın kafasıyla 1-0 kazandık...

Sivas karşısında kusursuza yakın oynadık tam 23 kere kaleyi yokladık 4-1 kazanmayı bildik,takım oturuyor...

2-0 Geriye düştüğümüz maçı 4-2 kazandık savunma hataları sinirimi bozdu,takımın yılmaması güzel bir şey,hücum hattı etkin..
    Bu arada Marc Heider Ülkeye alışamadığını söyledi,transfer listesine aldık yalnızca 1 asist yaptı şu ana kadar...

İstediğim sistemi oturttum takımı çok iyi oynuyor 4-1...

Söyleyecek fazla bir şey yok,Galatasaray'ın Golü erken bulması şanssızlığımız oldu Galatasaray'ın gollerin'de şansının da etkisi olması bu rezalet sonucu ortaya çıkarttı,umarım son kez olur!

Öncelikle başarılar dilerim. Yaptığın tek transfer var ve profil olarak pek iç açıcı gelmedi bana. Sunumu biraz daha geliştirebilirsin diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by ozguraktas1992 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim. Yaptığın tek transfer var ve profil olarak pek iç açıcı gelmedi bana. Sunumu biraz daha geliştirebilirsin diye düşünüyorum.
    Sorma pişman oldum aldığıma takımda tutmayı düşünmüyorum
    Biraz daha ilgi olsa hızlı hızlı paylaşacağım 10 maç daha var yaptığım ekleyeceğim bekliyorum
    Bu arada sunumu geliştirmek'den kastın nedir?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Gidişat iyi değil gibi çok gol yiyoruz renkdaş biraz defansa dönsen? çok yiyoruz çok atıyoruz Bu arada taktiğini alabilirmiyim?

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Gidişat iyi değil gibi çok gol yiyoruz renkdaş biraz defansa dönsen? çok yiyoruz çok atıyoruz Bu arada taktiğini alabilirmiyim?
    Taktiğimi paylaşacağım az sonra şu anda maçları paylaşacağım,Ankaragücü maçında inanılmaz bir defans göreceksin

Quote Originally Posted by slame View Post
    Sorma pişman oldum aldığıma takımda tutmayı düşünmüyorum
    Biraz daha ilgi olsa hızlı hızlı paylaşacağım 10 maç daha var yaptığım ekleyeceğim bekliyorum
    Bu arada sunumu geliştirmek'den kastın nedir?
    Görsel olarak yetersiz mesela onu düzeltebilirsin.

Takım halinde iyi savunma yaptık ve kazandık.

Savunmanın olağanüstü olduğu bir maç oldu harika bir oyun ile galibiyet aldık.

Ligin en iyi takımlarından biri olan Gaziantepspor deplasmanına gittik 2.Sıradalardı sanırım bu maç'da,1-0 geriye düştük fakat Mehmet Topuzun golü ile gerçekten derin bir nefes aldık 88'de Alex'in nefis asisti ile sahneye "Nöbetçi Golcü" çıktı ve sonuç ortada

Öncelikle ilginç bir maç oldu Alex ile golü bulduk İlk yarıda fakat 2.yarıda "atamayana atarlar" taktiği bir kez daha işledi ve son 14 dakikada 2 gol yedik,90+1'de Bienvenu 1 puanı kurtardı...

Kayserispor'a karşı çok temiz bir oyun ile 3 puanı aldık Kayserispor'un kaleyi bulan tek bir şutu bile yok...

Söyleyecek fazla bir şey yok sanırım..7 Gol vardı sahada ve tümü bize aitti Serdar Topu çıkarmak isterken kendi ağlarımıza yolladı ama olsun...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Heh takım iyi gidiyor iyi

Lig'de tam gaz devam ediyoruz takımımız bir istikrar yakaladı ve kazanan bir takım olduk...

Ve beklediğimiz maç geldi,gerçekten duygusal anlamı olan bir maçtı harika oynadık fakat yine savunmada kademe sorunlarımız ortaya çıktı fakat Dia Avni Aker'i sessizliğe bürüdü..

5-2 Gibi güzel bir galibiyet var fakat 6 şut atan Bursa'nın kaleyi bulan 2 şutu'da gol oldu,bu gerçekten üzücü savunma sorununu çözmemiz gerekiyor...

Zorlu bir deplasmandı fakat Beşiktaş sakatlıklar nedeniyle kalesinde genç Umut ile başlamıştı maça buna rağmen çok dirençli oynadılar ve 1-1 bitti karşılaşma...

İlk yarıyı 41 puanla lider kapattık 17 maç'da 47 gol atarak müthiş bir form yakaladık fakat yediğimiz 22 gol sıkıntı verici devre arasında 1 yada 2 transfer yapılabilir,rotasyon için..

Fazla değinilecek bir şey yok takım istatistikleri..

Beni mutlu eden istatistikler diyebilirim Alex 9 gol 11 asist ile kalitesini yine gösteriyor Dia yine iyi bir form durumu yakaladı.
    Bienvenu için ilk devre 7 golü hedef belirlemiştim fakat iyi oynuyor ve takımı sırtlamasını bildi..

Bunlarda hakem istatistikleri Suat Arslanboğa gerçekten çok formda

Evet bu'da taktikiğim bu şekilde,Emre'nin sakatlığında Cristian ve Sezer'i değişimli oynattım Emre sahadayken'de Alex'i arada bir dinlendirip Sezer'i oynattım yine Stoch'u 65.dakika civarı Caner ile değiştiriyorum Sezer orta saha'da oynadığı zaman Alex yerine Semih'i oynatıyorum,Bienvenu ve Semih'i değişimli oynatıyorum,bazı maçlar'da Gökhan'ı sağ açık yapıp sağ bek'de Orhan Şam'ı oynatıyorum..

Maçın hemen başında rezalet bir şekilde Sezer Kırmızı Kart Gördü Ona Rağmen Öne Geçtik Fakat Karşılaşmadan Beraberlik ile ayrıldık..
    1-1'lik sonucu 10 kişi kaldığımız için başarılı buluyorum.

Savunamamız çok kötü değildi fakat şanssızdık 3-2 kazanmamıza rağmen oyunu vasat buluyorum.
    Çeyrek finalde rakibimiz,Gaizantespor.

Okan Duran Fenerbahçe'de!

Yalıspor'dan 65 bin euroya aldık 25 bin euro peşin 40 bin euro 4 yılda ödenecek,özellikleri size vasat gelebiliri fakat oyuncu joker görevi görebiliyor 22 yaşında ve yedek oynayacak,o yüzden ben transfer'den yararlanacağımızı düşünüyorum.
    Bu arada Fabio Bilica serbest bırakıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

başarılar bu arada gs maçı kötü olmuş gece gece moralim bozuldu
    bir şey soracağım türkçe yüzdesi kaç oyununda ?

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    başarılar bu arada gs maçı kötü olmuş gece gece moralim bozuldu
    bir şey soracağım türkçe yüzdesi kaç oyununda ?
    60 sanırım.

Kabus gibi bir maçtı gerçekten yobo sahada yoktu stoch ikinci yarıda oyuna girdi ,Alex ve Dia kondisyon sorunu yaşadıkları için ilk yarıda oynadılar sadece,Emre ilk yarıda sakatlandı...
    Batuhan'ın kırmızı görmesiyle belki'de galibiyeti aldık.
    İlk yarı 0-0 bitti ikinci yarıda 4 atak vardı 3'ü gol oldu Okan Duran gerçekten başarılı bir hava kademecisi
    90+5'de Ziegler tam 18 çizgisinde faul yaptı 2.sarıdan kırmızı gördü
    Bünyamin Gezer sağolsun yine takımı kart manyağı yaptı,Volkan Yaman topa iyi vurdu ama kaleci volkan çok iyi çıkardı zorlansak'da 3 puanı aldık
    Not:Marc Heider'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Fazla konuşmaya gerek yok belki de en kötü maçtı bizi rezil ettiler Alex'in bireysel oyunu maçı buraya kadar getirdi,çok eksiğimiz vardı maalesef kaybettik.
    Türkiye kupasından elendik.
    Last edited by slame : 02.Kasım.2011 at 22:10

Zor bir maçtı...
    Maçın hemen başında geriye düştük fakat kazanmayı bildik,takımda genel bir form düşüklüğü var ancak eksiğimiz çok ocak ayında ki o kısa ara döneminde kondisyon ve motivasyon kaybı yaşadık Emre sürekli sakatlık geçiriyor bu maçı da bu yüzden 10 kişi tamamladık,Yobo Afrika'da turnuvada,zor bir dönemi böyle geçirmek'de iyi bence,13 maçtır yenilmiyoruz maçın hakeminin "Aytekin Durmaz" olması gerçekten manidar

Galibiyete alıştık ve 3-0 galibiz bu maçtan önce,Recep Niyaz,Berk Elitez Ve Gökay Iravulu A Takım'a çıkarttım 2.Yarıda Recep Niyaz ve Berk Elitez'e şans verdim iyi ki de vermişim,Recep 2.Gol'ün asistini yaptı 3.Gol'de Kendi Kalesine Attırdı...

Puan Farkı 4'e çıktı..

hakemin verdiği gülünç bir penaltıya kurban gittik...Fark hala 4 puan..

Maç boyunca 1 kontra yedik o da gol oldu takımım iyi oynadı skordan değil ama oyundan memnunum,3 puan farkla lideriz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri