1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: [12.0.0] Reto Ziegler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default [12.0.0] Reto Ziegler

Profili rica edebilir miyim?
    Last edited by perpetua : 03.Kasım.2011 at 00:42

Marking 13 , tackling 11'e çıkarılabilir ilk yarıda özellikle savunmayı önde tutan bir Ziegler vardı . Bunun dışında teknik , dribbling ve uzun şut'dan 1'er puan kısılabilir .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Composure 9
    Crossing 12-13
    Dribbling 12
    Long Throws 10
    Tackling 11
    Technique 14

Benim ilk izlenimlerin böyle, Saracoğlunda oynadığı tüm maçları canlı izledim, top ayağına geldiğinde heyecanlı ayakları titriyor, bakmadan kafasını bile kaldırmadan orta yapıyor, taçları rakibe kullandı kaç kere ki amatör takımlarda bile beklere taç çalıştırılır. Defansif olarak da çok da tereyağından kıl çeker gibi almıyor topu ama tackling 11 verilebilir yine de. Bir tane bile uzaktan şut atmadı onun için değerlendirme yapamıyorum ama umarım 17'yi hakediyordur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

izlediğimizle profildeki Ziegler çok farklı.

tackling 13-14 , marking 12-13 , crossing 13 , technique 13-14 ve pace-acc 1 er puan düşmeli..

hatta uzun şutu bu kadar iyi olsa bir kere de olsa denerdi sanki.. hiç denediğini görmedik ama görmeden de değiştirmek olmaz.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bir uzun şutunu hatırlıyorum sanki yalanım olmasın. defansa çarpıp geri dönmüştü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Composure 9
    Crossing 12-13
    Dribbling 12
    Long Throws 10
    Tackling 11
    Technique 14

Benim ilk izlenimlerin böyle, Saracoğlunda oynadığı tüm maçları canlı izledim, top ayağına geldiğinde heyecanlı ayakları titriyor, bakmadan kafasını bile kaldırmadan orta yapıyor, taçları rakibe kullandı kaç kere ki amatör takımlarda bile beklere taç çalıştırılır. Defansif olarak da çok da tereyağından kıl çeker gibi almıyor topu ama tackling 11 verilebilir yine de. Bir tane bile uzaktan şut atmadı onun için değerlendirme yapamıyorum ama umarım 17'yi hakediyordur.
    Şu taç olayında harbiden sıkıntı var. Caner olsun, Ziegler olsun taç kullanamıyorlar hep rakibe gidiyor top. Oyunda da düşürülmesi doğru olur.

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    izlediğimizle profildeki Ziegler çok farklı.

tackling 13-14 , marking 12-13 , crossing 13 , technique 13-14 ve pace-acc 1 er puan düşmeli..

hatta uzun şutu bu kadar iyi olsa bir kere de olsa denerdi sanki.. hiç denediğini görmedik ama görmeden de değiştirmek olmaz.
    Ziegler'in birkaç videosu izledim ve bize gelmeden önce uzaktan çok sağlam golleri var. Ha tabii 5-6 video ile oyuncunun uzun şutu değerlendirilmez ama ben oyuncunun boş bulduğunda sağlam şutlar çıkarabilecek biri olduğunu düşünüyorum.

7. Default

Dribbling 12 , Technique 14 , crossing 14 , pace 14 , accelaration 15'e düşürülüp , marking 13 , tackling 11 , positioning , anticipation 14'e çıkarılmalı .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ya bu adamın profili %100 dramatik bi şekilde değişmeli, crossing nasıl 16 yapmış italyanlar anlamıyorum, önüne bakıyor sadece ortalarken creativity 7 8 olmalı bence. Ayrıca daha önce değinmiştik pace özellikle de acc. azalmalı.

tecnique ile tackling değerleri değişmeli net..

Quote Originally Posted by malpince View Post
    tecnique ile tackling değerleri değişmeli net..
    yani değerleri yer değiştirmeli

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ofansif özelliklerinde bir düşme gerçekleşmiştir sanıyorum.Bu ofans özelliklerini haketmiyor bence en çok gözüme çarpansa teknik değeri.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

son haftalarda ki performansi gercekten cok kotu. ofansif ozellikleri dusebilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hakan Balta'dan farkı yok gözümde. İnanılmaz bir düşüş var. Sanırım CA düşmesi gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bana kalırsa defansif özellikleri kötü. hatta iyi hiçbir şey yaptığını düşünmüyorum. büyük bir düşüş gerekli.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007

Riera'dan sonra en çok CA düşüşü beklediğim oyuncu.Özgür Çek aslında denense solbekte daha iyi olur gibi Fenerbahçe adına.Hem altyapıdan da çıkma.En azından mücadele eder.Ne zaman Fenerbahçe maçı izlediysem Ziegler yok gibiydi.

Ligde ilkte cok iyi performans sergiliyordu ama ne olduysa son maclarda oldu. son oynadigi 10 macta muthis oynadi diyebilecegimiz bir Kadikoy'de ki Antep maci(o da ikinci yari iyi oynamisti)

Mesaj Yetkileri