Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: En iyi forvet tipi hangisi

bence komplate forwad tipi.. Fiziki özellikleri gelişmiş, güçlü, hızlı bir oyuncun varsa ve bu oyuncu hava toplarında vasat dahi olsa.. ( kafa vuruşu ve yükselme min. 10 ) bence ideal forvet tipi..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Valla denemelerim sonucunda Advanced Forward seçeneğinde karar kıldım hız ön planda ve Darwin çok iyi işler yapıyor

oyuncuya göre değişir fakat tek forvet oynatıyorsan forvetin çok sağlam olması lazım fizik mental ve teknik olarak ve kanatlarının skora katkı yapabilmesi lazım.
    ben uç forvet oynatıyorum lacina traoreyi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tek forvet oynuyorsam bu üç tipten başka forvet tercih etmem. advanced, comple ve deep lying.

çift forvet oynuyorsam advanced & comple ikilisinden kolay kolay şaşmam.

dzeko, babacar gibi oyuncuları hep comple forward olarak kullandım ve muhteşem performans gösterdiler.
    kariyerlerimde target man olarak oynattığım hiç bir oyuncudan verim alamadım. o yüzden en son tercih edeceğim forvet tipi target man'dır.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Poacher her şekil iş yapar.Adamın hız olayı 13 ve fazlası olsa yeter

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Pivot forvetler için ( bitiriciliği iyi , yavaş, ve 1.90 üstü ) ne önerirsiniz? targetman mi complete frwd mi?
    Last edited by meddah : 06.Kasım.2011 at 01:27 Reason: İmla

yanına iyi bir hostes öneririm pivot forvet diyorsun sanırım o tip güçlü kuvvetli oyuncuları ben deeplying forward - support rolünde oynatırdım geçen seride. Çok faydasını görüyordum hem atıyor hem attırıyor, ileride top tutup rakımın hücumda çoğalmasını sağlıyor. Tabi oyuncuya bağlı 'Allah boy vermiş gerisini koyvermiş' tipiyse pek bir şey gelmiyor elden
    Geçen sene favorim deeplying forward'dı, bu seriye poacher ile başladım mevcut kadro daha uygun olduğu için, iyi işler çıkarıyorlar.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben complete forward'ı tercih ederim ama oyunda kaliteli complete forward çok olmadığı için, mecburen en çok poacher'ları kullanıyorum. Fm 2011'de Lazio ile 3 forvet şeklinde, solda Rocchi ve sağda Zarate poacher, ortada Floccari complete forward ile ilk sezondan şampiyon olmuştum, ve Floccari gol kralı olmuştu.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mümkünse Advanced forward değilse poachera uyan bi adam ucuz yada pahalı illa bulunuyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

poacher en çok tercih edilen oyuncu rolü. genelde 1.60 ile 1.84 arası, hızlı bitirici ve güçlü forvetlere verilir
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

bende türkçe yama var bu dediklerinizin türkçesi ne tam olarak

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Gücü ve hızı yerinde olan iki forvete Poacher ( Fırsatçı ) özelliği verince ve orta alandaki oyunculara ara paslarını sık sık yaptırınca bu ikilinin sadece 50-60 gol arasını attığını izlemek güzeldir her daim.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri