Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

19 55.88%
  • İyi

10 29.41%
  • Vasat

1 2.94%
  • Hayal kırıklığı

4 11.76%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Leandro Damião | St | 21

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bu arada kulübü çok para istiyor 30-40 milyon falan o yüzden bir türlü alamadım kendisini.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

ilk sezonumda 24 milyon dolara almıştım ama devre arasımıydı sezon başımıydı tam hatırlamıyorum, 3.sezon sonunda 45 milyon dolara Real'e sattım diye bi kovulmadığım kaldı.

Kendi kariyerimde şimdi aldım 32M euroya tek forvetmi oynatıyım yoksa çiftmi ? takım Aston Villa.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Tek forvet-Poacher.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

5 maç 4 gol gidiyor umarım sezonu iyi bitirir.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Sizce Doumbia mı ? Damiao mu ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Sizce Doumbia mı ? Damiao mu ?
    Olabiliyorsa birlikte. En iyi ikili olurlar. İlla biri ise Doumbia bence.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Galatasaray'a ya da Fenerbahçe'ye getirene dünyada inanmam. 7300 reputationım var Beşiktaş'a gelmiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Değeri 6 milyon euro.

9 peşin veriyorum, 7 de 24 ay sonra klübü ile anlaşıyoruz ama kontratta extra paralar istiyor bi türlü anlaşamadık.

sırf bu adam yüzünden oyundan soğudum hangi tkıma gitsem alıyorum onu yağdırıyor valla.. sezon başına sakatlanmazsa minimum 20 golü garanti...

tottenham'a ilk yılda gelen şampiyonluğun ardından vede modric'in satılmasınının ardından çok büyük umutlarla aldım. 40 milyon € ya ama tek forvet fırsatçı golcüde iş yapamadı vasat kaldı. düşük takımlara hatrick yaptı. bunun yerine 5 milyon € ya aldığım kadlec kaptı formayı geliştirdim kadlec'i adamın bitiriciliği 20 oldu.zaten gelişmiyor aldıktan sonrada fazla.benim gibi sürekli atak oynutan birinin taktiğine uymadı. kısa hızlı çalımcı forvetten çok pivot santrafora kaçıyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri