Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 203 sonuç

Konu: Oyun Biraz Kolay Mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quintero 46 Maç 54 Gol,Fernandes 38 Maç 6 Gol 44 Asist.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Bienvenu 40 gol 19 asistle oynadı

Ya ben bu oyundan anlamıyorum, ya da siz çok iyi biliyorsunuz. Nasıl kolay yahu ? Kockoca Liverpool'u adam etmek için resmen sabah akşam uyumadan oynuyorum. Taktiğinden, antremanına, koçundan, doktoruna kadar tek tek inceleyerek oynuyorum, her maçın analizlerini okuyorum. İki sezondur sinir krizleri geçirdim resmen. İlk sezon zorla ilk 4'e girdim. İkinci sezon o kadar transfer yaptım (2G, 1B, 4M) ile oyuna başladım.
    Bakıyorum da Fenerbahçe işe CL kazananlar var. Gerçekten başta söylediğim iki etmenden birisi var.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by kamilakar View Post
    Ya ben bu oyundan anlamıyorum, ya da siz çok iyi biliyorsunuz. Nasıl kolay yahu ? Kockoca Liverpool'u adam etmek için resmen sabah akşam uyumadan oynuyorum. Taktiğinden, antremanına, koçundan, doktoruna kadar tek tek inceleyerek oynuyorum, her maçın analizlerini okuyorum. İki sezondur sinir krizleri geçirdim resmen. İlk sezon zorla ilk 4'e girdim. İkinci sezon o kadar transfer yaptım (2G, 1B, 4M) ile oyuna başladım.
    Bakıyorum da Fenerbahçe işe CL kazananlar var. Gerçekten başta söylediğim iki etmenden birisi var.
    İlk yıllar cl kazanmak biraz saçma olur genelde.Ben geçen sene ts ile oynadığımda 6.sezonda almıştım ilk şampiyonlar ligi kupamı ama ondada kadroda istikrar sağlayıp oynadığımda oldu.Her yıl 10 transfer yapıp da büyük başarılar almak zor olur.

Hem taktikte hemde kadroda istikrar önemlidir.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    İlk yıllar cl kazanmak biraz saçma olur genelde.Ben geçen sene ts ile oynadığımda 6.sezonda almıştım ilk şampiyonlar ligi kupamı ama ondada kadroda istikrar sağlayıp oynadığımda oldu.Her yıl 10 transfer yapıp da büyük başarılar almak zor olur.

Hem taktikte hemde kadroda istikrar önemlidir.
    cm01-02 döneminden bu yana bu oyunu oynarım. istisnalar dışında.(çocukça hileler falan) hiç orta seviye bir takımla cl kazanamadım. ancak arsenal, liverpool seviyesinde cl kazandım. tek başarım belki celtic ile kazanmamdı.
    o yüzden arkadaşların fenerbahçeyle ikinci senede hem de transfer yapmadan şampiyon olmasın hayretlerle izliyorum. gerçekten çok garip.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

oyun gerçekten basit. üzücü derecede hatta. oyuna başlarken üç istanbul takımına sugar dady yapıp 150 milyon transfer bütçesi, 9500 reputation verdim ve playoff 2. maçında şampiyon oldum. dahası şu anda Beşiktaş'ın başında Wenger, Galatasaray'ın başında Mourinho var. ne olursa olsun rakipleriniz 65 puan üzerine çıkamıyor yine. her seride bu sorun vardı bunda da var.

benim transferlerim Bony, Tolga Ciğerci (Kiralık) ve Vitaliy Vernub. Bony 40 gol attı resmen her defans arkasına atılan top gol, akıl almaz gerçekten.

Steamden ortak aldığımız arkadaş eski Spartak'lı Alex'i almış. adam 41 asist yapmış bir sezonda. 6 gol yiyerek sezonu bitirmiş.

yani bu sezon biraz kötü oldu bu mesele.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    HoLosko bende iLk sezon 35, ikinci sezonun çoğunda sakat oLmasına rağmen 22 goL attı ve 3.Sezon başında 9 miLyon Euro ya sattım. ALmeida ise her yıL bende 20-25 goL 20-25 asist ortaLaması iLe oynuyor.
    Abi Holosko'dan nasıl o kadar verim aldın yahu ? Ben AMR Inside Forward oynattım bir sezon boyunca ve sadece 8 gol,3 asist yapabildi,ben de Dortmund'a 4.7 MN €'ya sattım. :/

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bende hiç böyle abartı rakamlar olmuyor. Hatta 2005 den beri bütün fm serilerinde 1 sezonda ligde 42 gol atan bir Nistelrooy olmuştu o da FM 2006 da. Genel olarak gol ve asistler bütün oyuncularıma yayılmış durumda.

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    oyun gerçekten basit. üzücü derecede hatta. oyuna başlarken üç istanbul takımına sugar dady yapıp 150 milyon transfer bütçesi, 9500 reputation verdim ve playoff 2. maçında şampiyon oldum. dahası şu anda Beşiktaş'ın başında Wenger, Galatasaray'ın başında Mourinho var. ne olursa olsun rakipleriniz 65 puan üzerine çıkamıyor yine. her seride bu sorun vardı bunda da var.

benim transferlerim Bony, Tolga Ciğerci (Kiralık) ve Vitaliy Vernub. Bony 40 gol attı resmen her defans arkasına atılan top gol, akıl almaz gerçekten.

Steamden ortak aldığımız arkadaş eski Spartak'lı Alex'i almış. adam 41 asist yapmış bir sezonda. 6 gol yiyerek sezonu bitirmiş.

yani bu sezon biraz kötü oldu bu mesele.
    Benim için türkçe olması mesele değil, bu mesele yüzünden bu oyuna para vermek istemiyorum. Bu oyunda türk ligi iyice katar ligi muamelesi görmeye başlamış öyle yada böyle futbolumuz belki şu anda çok iyi düzeyde değil ama takımlara gelen oyuncularda çok sıradan değiller.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Oyun kolay filan değil arkadaşlar. Türkiye ligi basit sadece.Fener galatasaray beşiktaş bunları ligde şampiyon yapmak basarı bile sayılmaz. Oyunda biraz çekişme istiyorsanız ingiltereye gidin orta halli bir takım alın.3-6 sezon ugrasırsınız şampiyon olmak icin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by uaemrah View Post
    2.sezon'da şampiyonlar liginimi aldın ? fenerbahçe ile öyle mi,şaka mı bu ? editörsüz bu söylediğin bence oyunu yapan kişiler tarafından bile başarılması hayal bir durum...
    Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Hocam sen aşmışsın İkinci sezonda şampiyonlar ligini kazanmışsın. Bide fazla transfer yapmadım diyorsun. Tabi bu yaptığın transferlere de bağlı
    beyler Fener in ilk yılki kadrosu da fena değil. avrupada olsa çeyrek final falan gelir. yaptığım transferler sol beke H.ali kaldırım stopere biyik diye bir adam forvete emenike
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

STSL aşırı kolay.İngiltere ise tam sıkıntı

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Harbiden kolaylığından bıkıp sildim Beşiktaş save'mi 12.0.3'teki. Ve 12.0.4 yükledim Beşiktaş ile açtım tekrar,bakalım inşAllah bunda biraz zorlanırım yahu Hakikaten STSL Çok basit.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Quote Originally Posted by kamilakar View Post

Hocam al benden o kadar.Giresunspor ile 3 sene bank asyada kaldım.2 taktik denedim 4 senede yok.Kadromda çok kaliteli.Ama olmuyor.Uzun şutu 6 olan adam bizim kaleciyi(Ferhat Odabaşı-Volkan Babacan) avlarken bizim 15 olan adam kaleyi tutturamıyor.Zor zar kümede kaldım.Bana zor geldi oyun.12.0.2 oynuyordum.Şimdi 12.0.4 yükledim,tekrar bir takım deneyeceğim bakalım.

Edit:Bank asya ve alt liglerde zorlanan galiba bir tek ben varım

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

son güncelleme ingiltere'deyim. hadi bakalım.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Hocam al benden o kadar.Giresunspor ile 3 sene bank asyada kaldım.2 taktik denedim 4 senede yok.Kadromda çok kaliteli.Ama olmuyor.Uzun şutu 6 olan adam bizim kaleciyi(Ferhat Odabaşı-Volkan Babacan) avlarken bizim 15 olan adam kaleyi tutturamıyor.Zor zar kümede kaldım.Bana zor geldi oyun.12.0.2 oynuyordum.Şimdi 12.0.4 yükledim,tekrar bir takım deneyeceğim bakalım.

Edit:Bank asya ve alt liglerde zorlanan galiba bir tek ben varım
    Full attack oynamayı dene birde bakalım nasıl sonuç verecek. Barça'nın gerçekteki gibi olmasını sağlamak için mi nedir baskı kurmayı çok kolaylaştırmışlar ve defans arkasına çok az top yiyorsun bence bu sene. Push-up oynuyorum ve defans oyuncularımın çok yavaş ve dandik olmasına rağmen 10 maçta 1 bilemedin 2 kez defans arkasına top yedim.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2003

Bunlari okuyunca, demek ki Fenerbahce'nin yeterince iyi yapilmadigi, diger takimlarin cok abartili oldugu yorumlari bosuna yapilmis demekten kendimi alamiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Abi Holosko'dan nasıl o kadar verim aldın yahu ? Ben AMR Inside Forward oynattım bir sezon boyunca ve sadece 8 gol,3 asist yapabildi,ben de Dortmund'a 4.7 MN €'ya sattım. :/

4-4-2 de sağ forvette Poacher oynatıyorum ve o berbat profiLi iLe resmen goL makinası oLdu adam. 29 yaşında müthiş bir paraya da satarak ciddi kar eLde ettim.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bunlari okuyunca, demek ki Fenerbahce'nin yeterince iyi yapilmadigi, diger takimlarin cok abartili oldugu yorumlari bosuna yapilmis demekten kendimi alamiyorum.
    TakımLarın yapıLma tarzLarı iLe değiLde daha çok oyunLa iLgiLi sıkıntı var. Fenerbahçe iLe de GaLatasarayı yöneten, Beşiktaşı yöneten ve Trabzonsporu yöneten arkadaşLarın eLde ettiği başarıLarı çok rahat eLde edebiLiyorsunuz.

Oyun öyLe birşey ki CheLsea, City depLasmanLarına gidiyorum ama gram tırsmıyorum. Hatta o kadar rahatım ki 90 dakika sonunda da istediğim puanLarı aLmış oLuyorum. Daha da garibi eze eze aLıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Yine zorlanmıyorum İngiltere'ye gidelim bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Korner taktiği kullanmayım derim. Bide 48 ay tabiki. Eğer bunlar kullanılıyorsa normal
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Korner taktiği kullanmayım derim. Bide 48 ay tabiki. Eğer bunlar kullanılıyorsa normal
    Fenerbahçe kariyerimde korner taktiği kullanmadan senede kornerden 10-12 gol buluyorum

İşkence çekmek istiyorsanız TFF 2. Lig'de oynayın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Korner taktiği olmadan Kemal Tokak ve Ujfalusi min 2 maçta 1 tane atıyorlar kornerden. Korner ayarlarına falan da dokunmadım hiç bi de. STSL gereğinden fazla kolay olmuş bence. Ama diğer ligleride denemek lazım.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Mardinspor la sıfırdan başlıyorum. bakalım
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

ben gs ile 2 sezondur küme savaşı veriorum. bu 3. sezonum 2 kere kovldm menager ekleden devm ediorm. bu sene 4. sıradaym lider ile aramda 2 puan var. oyun demiymde süper lig gerçktn çok kolay. şunun şurasında en kötü 4-5 sezon sabrettiktn sonra ligi domine ediosnz. ben fm 2011 de ilk 3 sezon kümeye oynadm. snra üs üste 20-30 puan farklarla ligi şampion bitrdm. dünya karması yptm takımı ama şl yi alamadım hiç alamadm. geçen seri gs ile şl yi almadan bşka takım yönetmcm dedim alamadım yönetemedim. diğer ligler nasıl bilmiorm. fm 2012 de gs ile şl yi alabilrsm almanya yada ingiltere düşünüorm. yada ispanyada madrid ve barçaya karşı bi rüya takım olşturmak.

oyunun kolaylaştığı doğru değil, oyuncularınızın moral durumu çok daha önemli eski serilere göre. maç motoru da oyuncuların morallerini ve verdikleri reaksiyonları daha çok yansıtıyor maçlara. bir maçı yenilip kötü bir takım konuşması yaparsanız 4-5 maç üst üste yenilebiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

son anda şampiyon oldum.birde kolay diyorsunuz ya başkasının taktiğini kullanmadan kendi taktiğinizle oynayın.bakın ne kadar çok zorluyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by myres View Post
    son anda şampiyon oldum.birde kolay diyorsunuz ya başkasının taktiğini kullanmadan kendi taktiğinizle oynayın.bakın ne kadar çok zorluyor.
    Ben her zaman kendi taktiğim iLe oynadım. Hatta hiç bir zaman korner taktiğide yapmam. HaLa çokta zorLanmadığımı rahatLıkLa söyLerim. Abartı kadrom da yok.

Beşiktaş ta 3.sezon kadrom.

Cenk-İsmaiL-Mariano-Ersan-Egemen-Shaqiri-Quaresma-Fernandes-Necip-Pektemek-C.Fierro

Bu kadro iLe kafa tutamadığım takım yok şu anda.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Biraz daha kolay olduğunu düşünüyorum ben de maalesef.3 kez kariyer değiştirdim şimdiye kadar başarıya çabuk ulaştığımdan.Fenerbahçeyle 3 sezon oynadım 2. sezon UEFA'yı aldı takım 3. sezon ŞL. yarı final gördü.Yaptığım iki yabancı transferi oldu sadece Alex yerine Badelj Bienvenu yerine Vossen.Türk transferler de oldu tabi 4-5 tane.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri