Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 203 arası toplam 203 sonuç

Konu: Oyun Biraz Kolay Mı?

BHARISH Misafir

Hayatımda ilk kez oyuna Barcelona gibi saçma sapan aşmış bir takımla başlayacam şimdi. Bakalım ne olacak. Hatta uyuzluğuna Kara'yı da alacam takıma
    Bu arada geçen sene reelde Ferguson Kara'yı alıyordu hani ne oldu? Hatta Milan gidip Gana'lı forveti aldı da kiralık verdi Norveç'den...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    lig şampiyonluğu konusunda haklısın ama ben 5.sezondayım ilk defa şl gruplarından çıktım
    diğer sezonlarda ya uefaya gittim ya da sonuncu oldum lig sıksa da avrupa konusunda türk takımalrı bana gerçekçi geliyor

48 ay gerçekçidir bence kimse gidip de 20 m tiko olarak vermez
    48 ay taksitle eski serilerde Neymar, Pastore bile Fenere Beşiktaşa geliyordu. Oyunda çok rahat bug gibi kullanılabiliyor. Mesela oyunda bir takım senin satılık listesine koymadığın ve önermediğin bir adama direk 48 ay taksitle teklif yapmıyor. Bir kısmı peşin bir kısmı taksitle teklif yapıyor yada hepsini peşin öneriyor.

Gerçekte 10 transferin belki 1i sadece 48 ay taksitle oluyor. Genelde yarısı peşin yarısı 24 ay 36 ay taksitle anlaşılıyor. Yani hiç peşin para almadan yapılan transfer pek duymadım yapıldığı durumlar ise takımların illa ki elden çıkarması gereken oyuncular varsa ve bunu da diğer kulüpler biliyorsa o zaman peşin para pek kullanılmıyor. Bonservisi bildirilenlerden bildiğim kadarıyla durum böyle.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    48 ay taksitle eski serilerde Neymar, Pastore bile Fenere Beşiktaşa geliyordu. Oyunda çok rahat bug gibi kullanılabiliyor. Mesela oyunda bir takım senin satılık listesine koymadığın ve önermediğin bir adama direk 48 ay taksitle teklif yapmıyor. Bir kısmı peşin bir kısmı taksitle teklif yapıyor yada hepsini peşin öneriyor.

Gerçekte 10 transferin belki 1i sadece 48 ay taksitle oluyor. Genelde yarısı peşin yarısı 24 ay 36 ay taksitle anlaşılıyor. Yani hiç peşin para almadan yapılan transfer pek duymadım yapıldığı durumlar ise takımların illa ki elden çıkarması gereken oyuncular varsa ve bunu da diğer kulüpler biliyorsa o zaman peşin para pek kullanılmıyor. Bonservisi bildirilenlerden bildiğim kadarıyla durum böyle.
    Bende tamamını taksit yapmam hiç. Oyuncu 5 M $ değerinde ise 3 M $ peşin, 2 M $ 24 ay taksit yapıyorum. 24 ayın üstünüde hiç yapmıyorum. 36 M $ transfer bütçem var zaten. Yıldız oyunculara yüksek paralar vermek yerine sözleşmesi biten oyuncuları takip edip takıma kazandırıyorum. Takımın finansı müthiş durumda şuan.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Evet bende sen söyleyince farkettim şimdi...Büyük eksikliği oyunun Banka kartım geçiyor, kredi kartını kabul etmiyor. Nerde bu devlet?! Nerde SI Games!?!
    banka kartı da yok kart dilan yok oyunda

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar 12.0.2 ile oynuyorum 2016 dayım galatasaray ile çok iyi bi kadrom ve taktiğim var ancak avrupada yemiyor bu iş,bana gayet zor geliyor yani oyun

şl de guruplardan 1,2 kere çıkabildim,hemen akabindeki eleme maçında afalladık zaten.

uefa da en fazla çeyrek final oynayabildim,yani kolay felan değil sizde bi anormallik var bence,bi taraflarım yırtılıyor antremandır,doğru taktiktir carttır curttur diye...

lig maçlarının hepsi çekişmeli geçiyor(team speak car curt kullanmama ragmen)...8 maç kazanamadıgım bile oldu zamanında.

5 sezonda 2 kez ligi şampiyon olarak tamamlayabildim
    2 kez 2. bitirdim(playoff)
    1 kez playoff a dahi kalamadım.

başlığı okudukça simgeye tıklayasım gelmiyor,yapmayın etmeyin beyler! (:

udineseyle ilk sezon şampiyonlar ligi yarı finali 2 oyuncu alarak bayern e elendim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    arkadaşlar 12.0.2 ile oynuyorum 2016 dayım galatasaray ile çok iyi bi kadrom ve taktiğim var ancak avrupada yemiyor bu iş,bana gayet zor geliyor yani oyun

şl de guruplardan 1,2 kere çıkabildim,hemen akabindeki eleme maçında afalladık zaten.

uefa da en fazla çeyrek final oynayabildim,yani kolay felan değil sizde bi anormallik var bence,bi taraflarım yırtılıyor antremandır,doğru taktiktir carttır curttur diye...

lig maçlarının hepsi çekişmeli geçiyor(team speak car curt kullanmama ragmen)...8 maç kazanamadıgım bile oldu zamanında.

5 sezonda 2 kez ligi şampiyon olarak tamamlayabildim
    2 kez 2. bitirdim(playoff)
    1 kez playoff a dahi kalamadım.

başlığı okudukça simgeye tıklayasım gelmiyor,yapmayın etmeyin beyler! (:
    stsl hariç avrupa benimde aynı
    burdaki arkadaşlar işin kurdu olmuşlar o yüzden kolay geliyo seni tebrike derim zevkle oynuyosundur

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Yahu bu başlığa baktıkça açık olan kariyeri de kapatıp bu sezon hiç kariyer yapmamak,sadece online lig ve turnuvalara katılmak istiyorum..

Aynen abi başlığı ben açtım bide düşün açtığımdan beri sezona dokunmadım sadece Online Turnuva bekliyorum abi..
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

stsl hariç avrupa benimde aynı
    burdaki arkadaşlar işin kurdu olmuşlar o yüzden kolay geliyo seni tebrike derim zevkle oynuyosundur
    teşekkür ederim,gayet eğlenceli gidiyordu ancak vize arası vermek zorunda kaldım,devam edeceğim bakalım neler olacak.He şimdi avrupa da başarı gelirse,(-ki gönülden inanıyorum olacak)gelen bu başarı oyunun kolaylığı ile alaklı bir durum olmaz,çünkü gerçekten 5 yılda kaliteli kadro kurdum.

Bir şeyi gerçekten çok merak ediyorum arkadaşlar,Türkiye ligini bir kenera atın,avrupa nın kalite liglerinden herhangi bir orta sınıf takımı 2 sezon içinde şampiyon yapan çok çok nadir çıkar. Yapmayın etmeyin yahu,çok abartmışsınız siz

Neye göre kolay diyorsunuz anlamadım,yada ben 12.0.2 ile oynuyorum ondan kaynaklanıyor.Bir açıklar mısınız kolaylık derecesini(elbette sadece kendi kariyerinizi değerlendirerek)?

Default FM 2012 Kolaylık Sorunu!!!

Mrb FM 2012 kendini ne kadar geliştirirse geliştirsin oyunun zorluk sevisyesi ayarlayamadıkça oyunu cazip hala getiremeyecek. Bu yılki Fm2012 aşırı derecede kolay birçok arkadaşdım bu yüzden oyunu oynamıyor bunla ilgili yapımcılar bir yama çıkarsa çok iyi olacak...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=104134

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103651

arasam 3-5 tane daha başlık bulurum bu konuyla ilgili. kolaysa girin o zaman izlanda ligine ve oradan bir UEFA şampiyonu çıkarın... Oyunun kolaylık derecesi ayarlanamayabilir ama siz zor hedef belirleyerek bunu aşabilirsiniz. bırakın artık şu tarz başlıkları lütfen
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by nannar View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=104134

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103651

arasam 3-5 tane daha başlık bulurum bu konuyla ilgili. kolaysa girin o zaman izlanda ligine ve oradan bir UEFA şampiyonu çıkarın... Oyunun kolaylık derecesi ayarlanamayabilir ama siz zor hedef belirleyerek bunu aşabilirsiniz. bırakın artık şu tarz başlıkları lütfen
    Noktasından virgülüne kadar katılıyorum ...

Nannar reisi örnek alın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by can89a View Post
    Mrb FM 2012 kendini ne kadar geliştirirse geliştirsin oyunun zorluk sevisyesi ayarlayamadıkça oyunu cazip hala getiremeyecek. Bu yılki Fm2012 aşırı derecede kolay birçok arkadaşdım bu yüzden oyunu oynamıyor bunla ilgili yapımcılar bir yama çıkarsa çok iyi olacak...
    Bu tarz bir oyunun zorluk ya da kolaylık gibi bir seçeneği olmaz, olamazda. Bu kişisel beceriye bağlı bir oyun. Oyuncularını özelliklerine göre seçip, "kendi taktiğini, kendi antrenmanını" oluşturup oynayacağın bir oyun bu. Hüseyin abinin de dediği gibi sen gider de iyi bir takımın başına geçersen tabi ki başarı kolay gelir. Eğer gerçekten zor istiyorsan bir çok lig seç. 2. ve 3. liglerde dahil. Tanınmışlığını en kötü yap ve 3. ligden başla oynamaya. O zaman zor mu değil mi paylaş bizimle :]
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bak biz 4 sezondur sürünüyoruz Malta adasında ve Avrupa'da daha gruplara 1 kere kalabildik onda da avaraj takımı olduk,son maçta balına 1 puan aldık döndük keyif istiyorsan da acı istiyorsan da küçük lig seç.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Taktik ve antremanlarınızı kendiniz oluşturun. Hazır almak çok daha kolaylaştırıyor.

küçük bir lig ve takım seçmek belki çözüm olabilir ama ismini cismini bilmediğim takımları almak zorunda olmam beni oyundan soğutuyor. Ayrıca hiç bilinmeyen bir takımı alıpta avrupada başarı elde etmek zaten imkansız... izlanda veya vb liglerde gerçek hayatta ön eleme bile oynayabilen takım varmı bilemiyorum... geçmiş yıllarda zorluk seviyesini yakalayabiliyorlardı ama bu yıl çok başarısızlar...

kolay falan deil oyun

18. Default

nannar haklı zaten senin aldığın takımlar genellikle gerçekte de başarılı takımlardır git dandik takımları al oyna. Zaten senin bildiğin takımlarla oynarsan oyun kolay olur.

Fenerbahçe'ye Türkiye Kupasını aldır yeter . Gerek yok izlandaya filan

Nesil
    2005

Bana daha kolay gelemedi

ben gerçekte başarılı takım almıyorum 1.liglerde düşmemeye oynayan takımlarla başlarım her sene ben bu oyunu cm 2001 den beride oynuyorum... dandik takım al diyorsun ama şuan yönettiğin takım villareal olarak gözüküyor

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by muratzihni View Post
    Fenerbahçe'ye Türkiye Kupasını aldır yeter . Gerek yok izlandaya filan
    ya şampiyonlar ligini aldı plaly offtan şampiyon çıktım türkiye kupasını alamadım arkadaş
    bi önerim sezon başında lig primlerini düşük yapın farkı göreceksiniz
    prim kısmı bence oyunun leveli gibi yükselttikçe kolaylaşıyor

ya şampiyonlar ligini aldı plaly offtan şampiyon çıktım türkiye kupasını alamadım arkadaş
    bi önerim sezon başında lig primlerini düşük yapın farkı göreceksiniz
    prim kısmı bence oyunun leveli gibi yükselttikçe kolaylaşıyor
    Bende Türkiye ligini namğlup kazandım ama turkıye kupasında eskısehıre yenıldım gerçekçi bence oyun

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri