Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 64 sonuç

Konu: FM Hile İtiraf Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Taksit hile değildir bence de. Oyuncumu 1 milyona öneriyorum parası iyi olan takımlar bile utanmadan 48 ay taksitle teklif yapıyorlar yada chelsea real gibi takımlar oyuncuma teklif verirken en az 30 ay taksitle geliyor karşıma.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

cm 03 04 te yaptım beckhımı falan fenere almıştım karşı takım menejeri olup adam kadro dışı falan bırakıyodum sonra fenerden bi teklif beckhım fenerde

Hile yapmıyorum ama sinirlenince oyundan çıkıp kariyeri siliyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

FM 10 da Tokatspor'daki bütün oyuncuların özelliklerini 20 yapmıştım.Gelene 10 gidene 20 atıyordum Tabi ilk sezon bitti sıkıldım sildim
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Sanırım 2005 yada 2006'da olması lazımdı editorden dünyanın en iyi oyuncularını tr alt ligindeki bir takıma alıp türk vatandaşlığı felan eklemiştim. Ronaldinho felan o zamanın MEssi'siydi o yıllardaydı. Önüme gelene zorlanmadan 7-8 tane sallayıp üst lige çıkmıştım...
    Bunu Bir Yerden Hatırlıyorum Kendimden Evet Hatırladım Ama 2008 ve 2009 Versiyonunda Yapmıştım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    cm 03 04 te yaptım beckhımı falan fenere almıştım karşı takım menejeri olup adam kadro dışı falan bırakıyodum sonra fenerden bi teklif beckhım fenerde
    Beckham yazışına kurban abi
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

En önemli hilem TR'deki yabancı statüsü !

vatandaşlik yılını 3 e düşürüp gençleri alip pilot takimlarima kiraya verip 3.yilinda iyi bir seviyeye geldiğinde ya takimda tutardim yada türk olana kadar pilotta devam ettirirdim...

Real time editör kullandığımda ise, fener bjk ts gibi takimlar kötü gidiyorsa aldıkları kötü yabancıların sözleşmesini ilk transfer döneminde bitecek şekle getirip takima transfer bütçesi verir daha iyi yabancılar almasını sağlarım...
    Last edited by GeNç KaRTaL : 11.Kasım.2011 at 01:21 Reason: kullandığımız kelimelere dikkat edelim -kural 10-
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

eskiden transfer bütçesi için dandik oyuncuları büyük kulüplere satardım e tabi birde aç-kapa FM 10 dan beri hilesiz oynuyorum. sadece bu sene kontrat yenilemelerini unuttum oyuncular serbest kalıp kulübe gelmek istemeyince en son save i açtım yaklaşık 2 ay geri götürdü o kadarcık o da hile sayılmaz

2009'a kadar bir kariyerimde mutlaka takıma para kazandırmak için yeni menejer ekleyip kendimden dandik bir oyuncuyu parası iyi olan takıma satardım, takımın bütün parasını alırdım. Hatta beğendiğim oyuncu varsa onuda bedavaya kendi takımıma satardım. Birde madem yeni menejer açmışım bari maçlarda da rakip takımın başına geçeyim derdim. Bütün adamlarını ileriye alırdım. Her maç 8-10 atıyodum. Lig sonu attığım gol 250-300 arasındaydı 2010 ve sonraki yıllarda bıraktım tabi

CM 01-02'den beri hile yaparım. Bugüne kadar hilesiz oynadığım oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez. (Hilesiz olarak Man Utd. ile 1 premier lig şampiyonluğum ve Denizlispor ile 1 adet süper lig ikinciliğim var.) CM 03-04 zamanlarında editorle aldıgım küçük takımların butun futbolcularının ozellıklerını 20 yapardım ve oyle oynardım. Sezon ortasına kadar o hileli oyuncularımın hepsi takımdan ayrılır bende dımdızlak kalırdım. Allahtan gerçek zamanlı editorler çıktıda bu sorundan kurtuldum. Şimdi FM 2012 de ise Faroe Adaları 3. Ligi'nden bir takımla UEFA kupası'nı kaldırmaya çalışıyorum. (Butun maçları assitana oynattıgım için yenilebiliyorum bazen ) Bu seneki hedefim Faroe Adaları , Andorra , San Marino , Malta , Luxenburg gibi ülkeleri UEFA sıralamasından üst basamaklara taşımak..

ben de o kdr çk hile yaptıki. ztn yukarda yazılanların hpsini zamanında yptm. fm 2011 den beri en ufak bi hilem olmadı. sadece bi tane çok ufacık bi hilem vardı. o da neymar 7-8 ay sakatlanmştı fmrte den onu düzeltmştm .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe kariyerimde 2. sezon Bjk ile maçım vardı. Maçı 3-0 kazandım fakat maç sonrası crash dump verdi. Bende Allah'tan maç öncesi oyunu kaydetmiştim. Maçı tekrar oynadım ve bu sefer 0-1 kaybettim. Bende kazandığım maçı neden kaybedeyim diyip tekrar oyundan çıkıp save'i açtım ve 2-0 kazandım.

Bu hile sayılır mı?

Bence sayılmaz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Beckham yazışına kurban abi
    bekım yazmadıma dua et

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Bienvenu'nun özel yeteneğini 16 yaptım

Dia'nın bitiricilik özelliğini de 10 yaptım.

2011 serisinde ise manu ile karşılaşmadan önce takımın morali çok kötüydü ve çoğu sakat ve kondisyonsuzdu hepsini %100 kondisyon ve süper moralle başlattım oyuna.

2-0 yendik manu'yu ^^

hileye girer mi bilmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

2011 serisinde ise manu ile karşılaşmadan önce takımın morali çok kötüydü ve çoğu sakat ve kondisyonsuzdu hepsini %100 kondisyon ve süper moralle başlattım oyuna.

2-0 yendik manu'yu ^^

girer mihiç canım bişi yapmamışın ki

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

2-0 yendik manu'yu ^^

Dünyanın bütün doktorlarını seferber etmişsindir, adam hemencik iyileşmiştir, hile sayılmaz.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Dünyanın bütün doktorlarını seferber etmişsindir, adam hemencik iyileşmiştir, hile sayılmaz.
    aslında son sözümün yanına smiley koyacaktım ama unutmuşum

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

bende yapamadıgımı yazıyım sivasla kariyer açmıştım hilesiz ligi 2.bitirmiştik şampiyonlar ligine gidecektik para lazımdı add new manager a başvurduk real madrid i aldık musa aydına 40 milyon teklif ettik musa konratı kabul etmesine ragmen sivasdan ayrılmayı istemedigi için teklifi reddetti bende o günden beri hileye tövbe ettim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ben fm2005 de çok yapardım,ahh ahh eski günler )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    bende yapamadıgımı yazıyım sivasla kariyer açmıştım hilesiz ligi 2.bitirmiştik şampiyonlar ligine gidecektik para lazımdı add new manager a başvurduk real madrid i aldık musa aydına 40 milyon teklif ettik musa konratı kabul etmesine ragmen sivasdan ayrılmayı istemedigi için teklifi reddetti bende o günden beri hileye tövbe ettim
    Çok iyiymiş bu.

2-0 yendik manu'yu ^^

iyi güzel de oyuncuları yüzde yüz kondisyon nasıl yapıyorsun ilk defa duydum valla

bende fm2010 da cok hıle yapardım ama editorle duzenlemeler yapıyordum
    fm2011 de hile yapmayacagım dıye yemın ettım oyun felaket zevklı oldu
    2012 de play off a 5 puan onde girdim ama sadece 1 galibiyet alınca liderden 5 puan geride 3. bitirdim yine de hile yapmadım onun için oyun daha zevkli gidiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Genelde her seride olduğu gibi kendi ismimde bir oyuncu oluşturup Şimdiki yeteneğini 130 la potansiyelini 200 yapıp 17 yasında kariyerine başlatıyorum..Yerli koçların yetenekleri ile oynayarak dünya çapında antrenör yapıp en az pot'u 180 ve üstü regenleri kadroma doldurup hem geliştiriyorum hemde onları satıp para kazanıyorum..

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Ciddi söylüyorum şimdiye kadar 1 tane aç-kapa yapmadım ama editörü bolca kullandım Özellikle Beşiktaş'ı seçtiğim zamanlar Rüştü ve İbrahim Üzülmez'i legend ayarlıyordum ve bütün özellikleri 20 oluyordu. Ama artık yapmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bobobobo View Post
    iyi güzel de oyuncuları yüzde yüz kondisyon nasıl yapıyorsun ilk defa duydum valla

bende fm2010 da cok hıle yapardım ama editorle duzenlemeler yapıyordum
    fm2011 de hile yapmayacagım dıye yemın ettım oyun felaket zevklı oldu
    2012 de play off a 5 puan onde girdim ama sadece 1 galibiyet alınca liderden 5 puan geride 3. bitirdim yine de hile yapmadım onun için oyun daha zevkli gidiyor
    Oyun içi editör programları var. Onlarla sözleşme uzatabiliyorsun, sakatlığını geçirebiliyorsun vs. vs.

Nerden biliyorsun diye sormayın Fm 08'de editör açmak için min 1 GB ram istiyordu sanırsam 512'de olabilir o sebeple o tarz programlar kullanmıştım ben de. Eski bilgisayarım sağolsun az sövmemişimdir kendisine.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Vay bee herkes dökülüyor maşallah bir bir ne güzel gurur kaynağımızsınız gençler!
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Hocaların ismini değiştirip tüm sülanenin isimlerini yazmıştım sonra Futbolcuları hep Genie Scoutla kullanırdım eskiden Oyuncuların benim takımıma gelebilmeleri için kendimi sevdirirdim menejerinide sevdirirdm sonra adam Milana romaya GS Ye Fb ye geliceğine bana gelirdi

RTE ile önemli oyuncularımın sakatlıklarını düzelttiğim olmuştur

transfer yaparken araştırmak için çok çık gir yaparım alabilcek en iyi oyuncuları almak için maçlarda yapmamaya çalısıyorum ama bi şeye kafam atarsa monitörü falan kıracak noktaya gelirsem çıkarım .... (o zamanda en büyük tesellim...silahlı oyunlarda mermi tasarrufu için çıkıp giriyosak FM de de yapabiliriz... gibi bir düşünce oluyor)

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

ben de fm 2005te yapmışımdır tüm hilelerimi..her türlüsünü yaptım..fb yi seçip tüm rakiplerimin paralarını çalardım , iyi oyuncuları varsa maaş cezası verip kendi takımıma gelmelerini sağlardım ama şimdi hileli oyun hiç zevk vermiyo..fmye çok sövsem de fm08 ve fm12de hiç hile yapmadım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri