Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

10 43.48%
  • İyi

11 47.83%
  • Vasat

1 4.35%
  • Hayal kırıklığı

1 4.35%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Kolbeinn Sigþórsson | ST

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Kolbeinn Sigþórsson | ST

Pozisyon: Forvet

Kulüp:
    Ajax

Oyun başı fiyatı: 4 Milyon $

Kariyerimde yeni aldığım oyuncu. Şuana kadar 3 maça çıkardım 2 gol atıp 1 asist yaptı(Bu SS o maçlardan önce alındı). 4 Milyon $ peşin, kalanını taksitle hallettim. 21 yaşında ve gerçekten çok kaliteli bir santrfor. Yakınına top atmanız yeterli zira kendisi gole çeviriyor. Ayrıca Fenerbahçe'de sağ kanatta oynattığım Stoch ile çok iyi anlaşıyorlar.

Herkes Wilfried'e yüklenmiş bende değişiklik olsun diye bu adamı aldım. Memnunum tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok kaliteli bir oyuncuya benziyor, hem de fiyatı özellikleri ve yaşı göz önüne alındığında ucuz gibi duruyor. Teşekkürler.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

2014/2015 sezonundaki hali.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Deep Lying-Attack pozisyonunda durdurulamıyor..

geçen sezon sonu ve bu sezon gerçekte izlediğim kadarıyla eriksen le birlikte ajax ın yeni ürünleri... rooney 'nimsi bi forvet vurdugu gol

İzlanda'nın Yeni Gudjohnsen'i

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

bu arada wilfried 12.04 güncellemesinde felaket bir şekilde kötü. 12.03 de adam çok fena coşturuyordu 17 maçta 28 gol atmıştı 12.04 de aha bu adam zaten gol makinesi dedim aldım çamaşır makinesi mübarek

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Çok memnun kaldım AJAX kariyerimde.
    Çok şık goller atıyor, müthiş paslar atıyor aralara kaçıyor vs vs

Sezonu bol gol atarak bitiren bir futbolcu

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Az bile yapmışlar profilini, sakatlanmıştı ama sakatlanmadan önce Zlatan Ibrahimovic gibi oynuyordu Ajax'ta. 40 metreden attığı bir gol şahane şahane (gerçek hayat).
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Robert Feczesin ile birlikte oynadıklarında oyunun tadını kaçırıyolar. Rakip savunmaları hallaç pamuğu ettiler.

Top Goal Scorer Listesi.

Ajax'ın yeni Zlatan'ı demek yanlış olmaz,ama bi Zlatan kadar teknik değil (gerçek hayatta tabii)
    Dortmund kariyerimde 2.sezona yeni başladım,Mohamed Zidan'ı satış listesine koyduğum için onun boşluğunu doldurabilecek bir adama ihtiyacım vardı,toplam 7,75 M €'ya transfer ettim.Çok ümitliyim Barrios'u kesin kesecek,Lewandowski'yi de yedeği yapacak bu oğlan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

4. sezona girilirken takımda tutmakta zorlanıyorum. İlk geldiğinde Aylık 170k'ya anlaştım sonraki sezon teklif gelince kalmak istediğini ve daha iyi maaş istediğini söyledi. 400k'ya anlaştım aylık($). Şimdi yeni bir teklif geldi ve yine yeni sözleşme istiyor. Aylık 775k $ istiyor. Çıldırmış.

Birde şu sıralar çok sakatlık yaşadı. Milli takımda kendini yırtıyor her maç gol atıyor fakat takım her turnuvada sonuncu. Yollamasam falan üzgün olacak. Tam bir sıkıntı milli takım konusu.

Onun dışında alın oynatın. Sezonda 20 golün altına düşmez.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Fena bir istatistiği olmasada, özellikle Avrupada atamadığı goller daha yukarılara çıkamamamda önemli bir handikap oldu.Bi kıyaslamayla örneklemem gerekirse Benitez kadar çok pozisyona giremeyen, girdiği zaman onun kadar kaçırmayan bi forvet tipi.Tabi 1 sezon deneyebildim sadece, Poacher.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Blackpoolla yeni çıktım EPLye sizce bu adam EPL de oynayabilir mi ?

Galatasaray kariyerimde aldım... ilk sezonun ikinci yarısındayım... 9 maçta 12 gol attı

Serbest oyuncu olarak oynattım forvette. Takımdaki ilk sezonunda 25 gol 12 asist yaptı. Milan istedi sezon sonu. Bende 10M Euro karla sattım Milan'a. Çok faydalı bir isim. Normalde satmazdım ama İghalo'yu almıştım. O yüzden çok zarar vermedi satmam Kolbeinn'i.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İlk resimdeki gibi benim oyunumda da Fenerbahçe almıştı. 8 Senede attığı gollerle Fenerbahçe tarihinin en golcü oyuncusu ünvanını ele geçirdi. Süper Lig düzeyindeki liglerde rahatlıkça oynatabilirsiniz ama büyük lig ve büyük takımlara gitmez.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

10 trilyona aldım 37 trilyona romaya sattım 1.5 sezon sonra.
    Hem atıyor Hem Attırıyor.Tavsiye.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Yav arkadaş bende çok vasat bir şekilde gidiyor 3.lig takımlarına gol atıyor sadece Deep Lying Forward - Attack oynatıyorum bi verim alamadım. Siz tek forvet mi oynatıyorsunuz?

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

2.sezon Wolves'a aldım,Tek forvet Poacher oynuyor.İlk sezonunda 23 ikinci sezonunda 19 gol 10 asist yaptı.Kanatlarınız içeri kat eden yaratıcı oyuncularsa aralara çok iyi kaçıyor ve karşı karşıya çok az kaçırıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Yav arkadaş bende çok vasat bir şekilde gidiyor 3.lig takımlarına gol atıyor sadece Deep Lying Forward - Attack oynatıyorum bi verim alamadım. Siz tek forvet mi oynatıyorsunuz?
    Tek forvet Hedef Adam oynatıyorum. Çift forvette Komple Forvet yapıyorum.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Tek forvet serbest oyuncu olarak oynatıyordum. Ama arkasında Alex var ve o da serbest oyuncu olarak oynuyordu. Bu yüzden daha çok boşta kalıyordu ama her türlü atıyor zaten uzaktan, seken toplar, karambol. Sende bir şanssızlık var bence

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

her takımda çok rahat oynar adam a ne görev verdiysem sonuna kadar hakkını verdi..çift forvette tranquesta rolünde 18 asist bi o kadarda gol atmıştı bende ,ertesi sene tek forvetli sistemimde 30+ gole ulaşmıştı ve arkasında granero'yla birlikte bana şampiyonlar ligini kazandırmışlardı gs ile 3.sezonumda..adamı izlerken kalitesini çok rahat görebiliyosunuz zaten profili müthiş bende finishing 18 e kadar çıktı gönül rahatlığıyla alın oynatın derim.

Bende Fos Çıktı Asistten Başka Bişey Bilmiyor Bu Adam Ama Allah Var Wilfried'i Güzel Pozisyonlara Sokuyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007

Bedavaya 28 yaşında alıp 29 yaşında 9.5 MN Euro'ya sattım.İyi kar ettim

Oyun olarak ise çok tatmin etmedi.Gol asist sayıları iyiydi ama sattığım Cristaldo çok daha iyiydi.Az pozisyona giren ama çok kaçırmayan bir tipi var en azından Cristaldo'ya göre öyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2016 Ağustos Profili

eto'o bitmiş.

tek kelimeyle muhteşem oynuyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

benim oyunda milana gitmişti.profili wilfried kadar iyi değildi ama.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu adamdan yararlanamayan bir ben miyim 4-2-3-1 de bu adamı nasıl oynatmalıyım? 6.2yle oynuyor maçlarda
    turksportal...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri