Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

6 54.55%
  • İyi

4 36.36%
  • Vasat

1 9.09%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Ivan Bandalovski | D/WBR | 24

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Default Ivan Bandalovski | D/WBR | 24

Adı: Ivan Bandalovski

Yaşı: 24

Pozisyonu: D/Wbr

Oynadığı Kulüp: CSKA Sofia

Oyun Başı Satın Alınabilecek Değer: 30k
    £

Bu senenin Masilela'sıyla karşı karşıyayız. Bir bekte baktığım ilk özellikler olan tackling, marking, positioning, anticipation, pace, acceleration ve agility bence yeterli, buna keza hücum özellikleri de güzel. Az bütçeli takımlar için iyi bir sağ bek.
    Last edited by Lim10 : 05.Şubat.2012 at 15:58 Reason: ss güncellendi
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Benim de scoutlarım buldu ve getirdim bu oyuncuyu. Gökhan Gönül'ün yerine o gittiğinde adam aramayayım diye önceden aldım. Hiçbir maçta kötü oynamadı. Kendini de geliştiriyor. Performans-fiyat açısından çok çok yüksek bir oyuncu. Hatta şu ana kadar yaptığım transferlerde bu konuda en iyisi.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu da 2. sezondaki hali:

2. sezonun başında Gökhan Gönül'ü 13m'e Chelsea'ye göndermemle sağ bek ihtiyacı oluştu, ve 100k'ya Bandalovski'yi aldım. İlk sezonuna oranla gerçekten özelliklerinde müthiş bir gelişme gösterdi ve, şu profille çoğu Avrupa kulübünde oynayabilecek bir oyuncu oldu. Gerçekten çok memnunum, hem kelepir hem de çok kaliteli bir transfer oldu.
    Last edited by Lim10 : 05.Şubat.2012 at 15:58 Reason: ss güncellendi
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Bütçesi az olan takımlar için biçilmiş kaftan.

Nesil
    2007

Ben de Galatasaray'a transfer ettim ilk sezonda.Oyuncu arama ekranında seçtiğim özellikler için yeterli adam ararken baktım çok daha iyisi varmış hemde sudan ucuz Hemen 150B Euro maliyetle transfer ettim.Eboue'yi de sattım, Sabri'yi de.Tek başına oynuyor, sağ bekte.2. sezonun ortasındayım, Marsilya'dan bile teklif aldım 2.5 MN Euro verdiler; satmadım.Özelliklere ve oyununa göre çok daha fazla edecek bir oyuncu.Kendini de geliştiriyor hafiften ama fazla birşey beklemeyin, 24 yaşında zaten
    Şu ana kadar kötü bir yanını görmedim, belki büyük kulüpler isteyince gitmek isteyebilir, bir ara üzülmüştü yanlış hatırlamıyorsam...

bu seriide türkiye ligi oynayanların en vazgeçemediği sağ bek adayı bence,beşiktaş kariyerimde aldım hiçte sırıtmadı aksine fiyat/performans olarak daha iyi sağ bek bulma ihtimaliniz çok zor.alın,aldırın oynatın

capsler ölmüş be hocam

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by XPoseD View Post
    capsler ölmüş be hocam
    Özür diliyorum. Güncellendi.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Topsuz alan bilgisi ve pozisyon alma yeteneği üst düzey bir oyuncu.Ortalama teknik özelliklerini mükemmele yakın zihinsel ve fiziksel özellikleriyle birleştirmiş bir bek.100,000 £ ' a Ivan'ı ve eğer sol bek ihtiyacınız da varsa Litex Lovech'ten Petar Zanev'i alıp beklerde Bulgar rüzgarı estirebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri