Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 179 sonuç

Konu: Tackiller | 4-2-4 (4-2-2-2) | Zevkli oyun + Bol Gol

Bury takımını yönetiyorum. Bu taktiği denedim çok da iyi bir taktik değil bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Taktiğimide biryerde paylaşimadım halbuki bu adam nasıl almış benim taktriği? Bu kadar mı benzerlik olur yahu.Bnede aynı şekilde oynatıyorum takımlarımı fm 11'den beri.Yalnız bende birkaç ok var ileri geri çekilmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by kaang View Post
    Klavooz kardeşim rica etsem sana gs ile nereye transfer yapıp kmleri nerde oynatmam gerektiğini yazarmsn her takımla başarı yakalıorum gs de takılıorum arkadaş tatkik şahane yanlız teşekkürler
    Öncelikle ben teşekkür ederim taktiği denediğin için

Dediğim gibi taktiği ben yapmadım ama yine de oyunda 8-9 sene kullandığım taktik oldugundan elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım.

Kaleci : Muslera iyidir
    Defans : Sabri - Alderweireld (Serdar Aziz) - Ömer Toprak - Marcos Rojo (Atila Turan)
    Defansif orta saha : Andile Jali (Kara)
    Orta saha orta : Selçuk Inan iyi aslında ama, İlkay Gündoğan, G.İnler, Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici isimlerinden birini alıp oynatırsan daha iyi olur. Yabancı olarak Thiago(Barca) kiralayabilirsen ne mutlu sana
    AML : Vaclav Pilar(Dehşet bir oyuncu 2milyon euroya falan alırsın çok iyi profili var)
    AMR : Miralem Sulejmani
    STL : M.Destro - STR : Y.Sanogo

Türk Ligini 1 sezon oynadığım için iyi bir forvete rasgelmedim.

Yukardaki kadro ile çok başarılı olabilirsin. Sanogo'yu alamazsan Fierro ya da Quintero'yu al.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ömer toprak mehmet ekici gökhan falan gelmiyolar kolay kolay artık

Bu taktik beni oyundan soğuttu her maç 5 6 gol atıyorum 1 2 maç kullandım daha kullanmadım

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

Dediğim gibi taktiği ben yapmadım ama yine de oyunda 8-9 sene kullandığım taktik oldugundan elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım.

Defans : Sabri - Alderweireld (Serdar Aziz) - Ömer Toprak - Marcos Rojo (Atila Turan)
    Orta saha orta : Selçuk Inan iyi aslında ama, İlkay Gündoğan, G.İnler, Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici isimlerinden birini alıp oynatırsan daha iyi olur. Yabancı olarak Thiago(Barca) kiralayabilirsen ne mutlu sana
    AML : Vaclav Pilar(Dehşet bir oyuncu 2milyon euroya falan alırsın çok iyi profili var)

Yukardaki kadro ile çok başarılı olabilirsin. Sanogo'yu alamazsan Fierro ya da Quintero'yu al.
    Teşekkür ederim zaman ayırıp yazıdığın için en kısa sürede bu kadroylada deneyip görüşlerimi belirticem

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

kardeş sen naapmşsn bermuda şeytan üçgenine çevirmşsn adamları))

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Hayır taktik korumalı falan değil sadece klasik modda yapılmış bir taktik. Ben de hala eskiye döndürüp taktik yapıyorum.
    taktiği normal moda geçirmek mümkünmü.. maç sırasında oyuna müdahale edememek can sıkıcı...

AYNI CALISMAYI NAPOLI ICIN DE ALABILIR MIYIZ ?

Additional Focus Area'yi sakin No Specific Focus yapmayin ... Attack Movement yapin .. ben taktigi oyle denedim ... takim takir takir golleri atyodu ... son bi kac mac no specific focusa cektim milanla puan farki 12 den 5 e dustu .. takim gol sikintisi yasiyo .. simdi yeniden attack movemnt e cektim ... sonuclari bildiricem

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Napoli'nin kadrosu gerçekten çok iyi çok fazla transfere ihtiyacın olacağını sanmıyorum. Ama DMC olarak Kara, kaleci olarak Kameni ve forvet olarak Quintero'yu öneririm. Özellikle Quintero İtalya Liginde bu taktikle 40a yakın gol atar bende 48 golle dünya çapında sansasyon yarattı

Kara gercekten iyi kameni'yi bilmeyen kalmamıştır herhalde Darwin tam isabet

ARKADASLAR RESIMLER HERSEYI ANLATIYOR DA BEN BIR DE YAZIYLA ANLATIYIM .. OYUN RESIMLER ALINANA KADAR OLSUN BIR KERE SAVE EDILMEMISTIR ... BAZILARI GIBI GIR CIK YAPARAK OYNAMIYORUZ ... TAKTIGE GELINCE ... SOYLENICEK SOZ YOK HERSEY ORTADA ... BU ARADA RESIMDE GORDUGUNUZ EN SON MACI KAYBETTIM 5-3 YANI 39 DA 38 OLDU

daha ne olsun süper taktik

Edit: atıcağım yeri buldum tamam

Hemen Gürcistan yada Azerbeycan liginde deniyeceğim sonuçları yazarım buraya

sagdaki forvet poacher soldaki forvet advanced mı?

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

sağdaki forvet mümkünse +14 hız ve hızlanması bitiriciliği olsun
    soldaki forvet diğerine göre +12 hız ve hızlanması olması kafi. ayrıca soldaki forvetinizin pas ve teamwork değerleri +13 olursa şahane olur (team work 10 kafidir)

yok onu sormuyorum taktigin yayınlandıgı sitede yapan adam forvetlerden biri advanced biri deeplying demis ama hangisi advance hangisi deeplyin yazmamıs

her şey güzelde bu taktikle çok gol yedim olmadık goller yiyorsun dakika 90+ olmuş arkaya atılan bir top tak gol 3-3 beraberlik defansif anlamda ne yapmak lazım acaba beşiktaşı yönetiyorum şuanda taktik genel anlamda başarılı ancak dediğim gibi çok gol yedirtiyor.....

takımı teamwork calıstırdıktan sonra takı taktige uyum sagladıktan sonra defansif olarak calıstırabilirsin takımı antremanlarda belki o engelle biraz diye dusunuyorumda ben forvet olayını cozemedim hangisi advance hangisi deeplying forvet

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by lyncher View Post
    yok onu sormuyorum taktigin yayınlandıgı sitede yapan adam forvetlerden biri advanced biri deeplying demis ama hangisi advance hangisi deeplyin yazmamıs
    genellikle sağ taraftaki adavanced olur bilemicem artık

Bjk ile oynuyorum ve taktik oldukça başarılı daha iyisi olmaz hatta diyebilirim. CM 03-04 oyununda ki Diablo taktiğini bilenler vardır içinizde hemen hemen (Galibiyetler ve atılan gollerle alakalı olarak) aynı.
    Yalnız bu instruction olayını çözmemiz gerek net bir bilgi öğrenemedim bütün sayfalarıda okudum. instruction ı kullanabilicekmiyiz ? kullanabiliyorsak nasıl kullanıcaz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu nasıl bir taktiktir? Ligde 5'in altında gol atmıyorum. Birazdan caps paylaşacağım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok tuhaf. UEFA Ligi'nde çok ters sonuçlar aldım ama ligi süpürdüm resmen. Son Zurich maçıyla toparladım ama :] Harika taktik. Takımım Beşiktaş bu arada.

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Hiç bir zaman başkasının taktiğini kullanmam ama bu asimetrik taktikler baya işe yarıyor galiba. Ben de maç içinde 3-4 defa farklı şekillerde asimetrik dizilim kullandım oldukça faydasını gördüm.

taktiği denedim, oyun sistemi değişik bir taktik. Orta sahada neredeyse hiç pas yapmıyorsunuz ama defansın arkasına atılan toplarla golü buluyorsunuz. Bunda 2 kanat oyuncusununda içeri giderek forvet gibi oynamasıda önemli etken tabii. Türkiyede iş yapıyor ama avrupada deneme şansım olmadı.

Fakat güzel oyun vaadini gerçekleştirdiğini göremedim ben, tam bir kaos futbolu oynatıyor ve defansın arkasına çok top atıldığından hızlı forvetleri golle buluşturuyor.

Yinede birçok takıma karşı ilk yarıdan maçı bitiriyor güzel taktik

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

köln'ü ilk sezon şampiyon yaptım tackiller ile.

sonra ne mi oldu? save'yi sildim
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sanki oyunun suyu çıktı gibi birazcık böylede

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

mentaliteyi defansizf yapıp kontra atağı açtığınızda avrupada harika skorlar elde edebiliyorsunuz
    bakınız FB6 3 Bayern
    fb 2-1 Barcelona
    fb 4 1 inter
    ss koyacak vaktim yok açtığım kariyerden bakabilirsiniz.

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri