Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

6 50.00%
  • İyi

5 41.67%
  • Vasat

1 8.33%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Radja Nainggolan | Mc | 23

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Radja Nainggolan | Mc | 23

Adı Soyadı : Radja Nainggolan

Kulüp : Cagliari

Pozisyonu : Mc (Dm-Amc)

Geçen 2 seride biraz daha ofansif bir profili vardı ve özellikleri bu denli yüksek değildi.Bu seride gerçekten çok iyi bir profile ulaşmış.Wide Mid, Defensive Mid, Ball Winn., Central Mid, Inside Forward ve Box to box gibi birçok rolde oynayabilecek kalitede bir profili var.SS'de Box to Box olarak değerlendirdim.Bunun nedeni bu roldeki orta saha oyuncuların zor bulunuyor olması.Ama benim öncelikli tercihim (sistemime de dayanarak) Ball Winnig Mid oynatmak olacak.Çok beğendim şahsen.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Fiyatı tuzluymuş biraz.

profili çok hoşuma gitti. piacenza'daydı sanırım 2010-2011 serilerinde rahat transfer edebiliyordum, şimdi listed olmazsa biraz zor alırım

9 milyon dolara geliyo

ilk sezon aldınız aldınız yoksa sonra Manu yada dengi bir takıma gidiyor

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

İlk sezon sonu FB'ye almıştım, çok verimli profili var. Gerçekte de çok etkili, Juve peşindeydi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Turksportal Ligi'nde aldım tabi tek maçlık hazırlık performansını izliyoruz ama çok memnun kaldım kendisinden.İyi bir çift yönlü oyuncu.Özellikle Belçika'lı oyuncularda dikkatimi çeken şey mental olarak üstünlükleri.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mükemmel...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

175cm 64 kilo adamın gücü 17...

çok dandik araştırmacılar var piyasada, bizim lige gerçekten şükür etmek gerekir.

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    175cm 64 kilo adamın gücü 17...

çok dandik araştırmacılar var piyasada, bizim lige gerçekten şükür etmek gerekir.
    Hafif siklet güreşçiler var 60 kilo ama gücü oldukça fazla. Güçlü olması illa kilolu yada uzun boylu olması ile alakalı değil.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Hafif siklet güreşçiler var 60 kilo ama gücü oldukça fazla. Güçlü olması illa kilolu yada uzun boylu olması ile alakalı değil.

allah allah yoruma gel o hafif siklet 60 kilo guresci arkadasa mac icerisinde saglam bir omuz vurulsun bakim ne oluyor
    oyun icerisinde ki arastirmacilarin hatalari akıl almaz derece de son güncelleme ile elmander 10 cm kısaldı bunun gibi nice hatalar mevcut oyunda

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    allah allah yoruma gel o hafif siklet 60 kilo guresci arkadasa mac icerisinde saglam bir omuz vurulsun bakim ne oluyor
    oyun icerisinde ki arastirmacilarin hatalari akıl almaz derece de son güncelleme ile elmander 10 cm kısaldı bunun gibi nice hatalar mevcut oyunda
    Arkadaşım biraz fitness yada doğu sporlarıyla ilgilenseydin yada bilgin olsaydı gücün boy ve kilo ile çok fazla alakalı olmadığını bilirdin.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

60 kiloya 1.60 boy varsa belki. (bu adam 1.75 boyunda ve 64 kilo. tığ gibi birşey olması lazım.) ama gücü 17 verilen futbolcu arkadaşlar onu yerler yine de. bir servet'i düşün mesela.

Arkadaşım biraz fitness yada doğu sporlarıyla ilgilenseydin yada bilgin olsaydı gücün boy ve kilo ile çok fazla alakalı olmadığını bilirdin.
    sen muhabbeti simdi çakraya falan da baglarsın arkadas boy ve kilo sunu acıklamıs adamın dedigi gibi adamın sinek gibi bisey olması lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekmeyelim.Profilini abartı veya vasat buluruz o ayrı ama bunun tersini düşünenlerin fikrinede saygı duymalıyız.Ben size yığınla oyuncu bulurum profili abartılı olan.Sadece bi kısmı için Hırvat Ligine baksanız yeterli.

Oyuncunun paylaşımını ben yaptığım için söylemiyorum, ilk mesajımda da yazdığım gibi geçmiş 2 seride de takip ettiğim, alıp oynattığım bir adam.O serilerde de oldukça iyi profilleri vardı.Sadece bu yıl patlama yaptığı yıl oldu.Ben hep şunu söylüyorum, isterse balon kralı olsun.Biz alıp oynatıyor muyuz?İşimize yarıyor mu?Olay bitmiştir.Ha senin tuttuğun takımın futbolcusunun boyu 10 cm kısa olmuş yada uzun olmuş.Ondan dem vurmak burada yanlış olur.Çünkü konu başlığı belli.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

benim tuttugum takımla ne alakası var

1) galataraylı degilim
    2) elmander in son guncelleme ile boyunun kısalması ornegi 1.75 kg olan bi adamın gucunun 17 olmasına yapılan bir gonderme idi
    3) bende ayni seyi soyluyorum zaten oyunda ne adamlar var dıye arkadas konuyu uzak doguya bruce-lee moduna baglayınca konu uzadı

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Profili çok iyi.. Mutlaka deneyeceğim bu adamı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mesaj Yetkileri