1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Kemal Tokak - DC

Default Kemal Tokak - DC

Adı:Kemal Tokak
    Kulüp:Samsunspor
    Oyun başındaki alma değeri:1.5M$

Oyundaki en iyi Türk defanslardan bence.Ömer toprak ve serdar taşçı gelene kadar güzel idare ediyor.hatta onları almanızı bile engelleyebilir.
    Last edited by zppe : 01.Nisan.2012 at 16:53

2. Default

Bencede iyi defans 3 büyüklerde oynayabilecek ve kendini geliştirebilecek bir oyuncu

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Galatasaray kariyerimde milli takımın önemli oyuncularından biri konumuna geldi.Gerçekten çok iyi.

Ben Gençlerbirliği'nde iken scoutlar bu adama 4 yıldız veriyorlardı. Gençlerbirliği için 4 yıldız olan 3 büyükler için 2-3 arasında kalır. 2-3 yıldız verilen bir oyuncu ile de başarı gelmez hele ki defansın göbeği ise o oyuncu. Ama Türk olması rotasyon için iyi. Ligde sırıtmayacak bir oyuncu.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Ben Gençlerbirliği'nde iken scoutlar bu adama 4 yıldız veriyorlardı. Gençlerbirliği için 4 yıldız olan 3 büyükler için 2-3 arasında kalır. 2-3 yıldız verilen bir oyuncu ile de başarı gelmez hele ki defansın göbeği ise o oyuncu. Ama Türk olması rotasyon için iyi. Ligde sırıtmayacak bir oyuncu.
    Scoutların yıldızı herzaman en doğruyu göstermeyebilir tabi dünya çapında bir defans değil ama Türkiye liginde Türk defans istiyorsan oyundaki en iyi türk stoperlerin 3 ünden 1 i oluyur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    5 Sezonluk Fenerbahçe kariyerim ve Kemal Tokak'ın performansı:

10.0.2'den bu kariyer. Sonraki güncellemede düşmüş olabilir ama sanmıyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Türkiye'de oynayanlar bu oyuncuyu kaçırırsa sonradan çok ağlarlar, gerçekten de çok sağlam bir stoper oluyor.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

fenerbahçe kariyerimde bu oyuncuyu galatasaray aldı..karşılaştığımızda pek hoşuma gitmedi..dikkatimi çekecek kadar kötüydü.ama yinede ligde gs iyiydi..benim maçlara öyle denk geldi diye düşünüyorum..lig için rotasyonda kullanılabilir..yalnız sonraki yıllarda avrupada iş yapmak istiyosanız baya düşük kalır gibi..kemal yerine serdar azizi tavsiye ederim

Mesaj Yetkileri