Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Neymar ve Ganso'yu alabilmek?

Default Neymar ve Ganso'yu alabilmek?

Arkadaslar oyunda Neymar ve Gansoyu Santosdan alamadim , alabilmeyi basaran varmidir almissa kaca almistir ? Her turlu pazarlikta en az 88 milyon euro istiyolar ? boyle sacmalik olmaz diye dusunuyorum ?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Eğer Aylık Taksit olarak Almaya çalışıyorsan Fiatı yüksek veriyorlar.Normal Nakit dene daha az olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekte de az buz para istemiyorlar Neymar için özellikle. Real bu yüzden alamadı zaten.
    FM Gazetesi

arkadaslar hepsini denedim ama sabit fiyat bicmisler 88 milyon euronun altina inmiyolar , gelecek satistan yuzde 50 pay verdim , 50 gol ustune en az 3 milyon euro para verdim normal 60 milyon euroluk teklifimin yaninda gene gelmediler , yani direk 88 milyon euro verebilcek klupte cok az FM de , su an real hayatta Madrid'in Neymar icin 40 kusur milyon euro teklif belirledigi yaziliyor , bu adam bir Ronaldo gibi kendini kanitlamis bir adam degilki bu fiuyat istenilsin reel veya oyunda.

Quote Originally Posted by atalayyy View Post
    arkadaslar hepsini denedim ama sabit fiyat bicmisler 88 milyon euronun altina inmiyolar , gelecek satistan yuzde 50 pay verdim , 50 gol ustune en az 3 milyon euro para verdim normal 60 milyon euroluk teklifimin yaninda gene gelmediler , yani direk 88 milyon euro verebilcek klupte cok az FM de , su an real hayatta Madrid'in Neymar icin 40 kusur milyon euro teklif belirledigi yaziliyor , bu adam bir Ronaldo gibi kendini kanitlamis bir adam degilki bu fiuyat istenilsin reel veya oyunda.
    46 mılyon tlye cıty aldı bende. ama gercekten de bu kadar ucuk rakamlar olması sacma.

2011 yilinda yani ilk yilimda alan gormemistim , city 2011 demi aldi acaba ?

2011 yilinda yani ilk yilimda alan gormemistim , city 2011 demi aldi acaba ?
    ılk senede aldılar.

Ganso bende Inter'de yanlış hatırlamıyosam 40 m euro vermişlerdi ama neymar hala santos'da...

Ganso benim kariyerde Manu da. Neymari da alamadim ben de napoliye.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Bilgisayar menajerler bizim alabileceğimiz fiyatın baya bir altında alabiliyor. Bu geçmiş serilerde de böyleydi. Nedeni ne bilmiyorum.

o zaman soyle soriyim kendisi alabilen oldumu ilk sezon ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Oyunumda City Gansoyu ilk sezon 22.5 M almış

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Oyunumda City Gansoyu ilk sezon 22.5 M almış
    cenker arkdasim ben kendisi alabilen oldumu diye sormustum bir onceki mesajimda genede tskler

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

cenker arkdasim ben kendisi alabilen oldumu diye sormustum bir onceki mesajimda genede tskler
    Başka arkadaşta örnek vermiş bende yazıyım dedim
    İyilikte yaramıyor

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Başka arkadaşta örnek vermiş bende yazıyım dedim
    İyilikte yaramıyor
    yok saol dusunceni paylastin , sadece bu fm nin sacmaliklarindan biktim , biz alamiyoruz bilgisayarin yonettigi takim yari yariya aliyor nerdeyse

Ganso için 40 milyon teklif ettim, kabul edildi ama Ganso gelmek istemedi.

Quote Originally Posted by KisrA View Post
    Ganso için 40 milyon teklif ettim, kabul edildi ama Ganso gelmek istemedi.
    himm demekki bu sorun herkesde yok , belkide bu 12 versiyonun updatelarinin faydasi olmustur bu oyunculara tekliflerde ama denicem tekrardan Ganso icin bu tarz bir teklif

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyuncuya ilgi gösterdiğini belirtirsen ve oyuncunun aklını çelersen çok daha uygun bir fiyata gelebilir, ayrıca kontratının son senesinde yine fiyatı ucuzlar ama büyük ihtimalle 2 sene önceden yenilemişlerdir kontratını. Bilgisayar bunları iyi kullanıyor belki bu sayede Neymar'ı daha ucuza almışlardır.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende chelsea neymarı 51 milyon £ almş.

fm 2011 de gs ye 2014 de felan getirmştm 40 m siterline. ama bu seride finansl durumum kötü olsada ii olsada inanılmaz yüksek uçuk fiyatlar istio santos. 2014 deym neymar hala santos da. değeri 23 m lerde.

ganso'yu atletico madrid'e 2. sezon 30 m euro civarı bir fiyata almıştım. neymar da 60 civarına geliyordu.

Quote Originally Posted by urugakhina View Post
    46 mılyon tlye cıty aldı bende. ama gercekten de bu kadar ucuk rakamlar olması sacma.
    rakamların ucuz olması cok sacma fılan degıl .. FM11 de Messinin ipini çeken adam olmustu benım oyunumda ve turksportalda paylasmıstım .. adam fıyatının tam karsılıgıdır .. 12 de 37 mılyon $ a alınabılıyor ..

shortlıst ımde beklemedeyım

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

portsmouth kariyerimde premiere lige çıkınca 45 milyon dolara 48 ay taksitle almıştım ganso'yu,neymar için daha çok istiyorlardı almadım.sizden başka bir takım ilgilenmiyorsa sürekli oyuncu hakkında demeçler verirseniz işiniz kolaylaşıyor,yoksa zor bu oyuncuları almak.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ganso çok ağır, sıkı bir aerobic antrenmanı verilmeli agility, pace, acceleration çok az.
    Neymar da gitsin salon futbolu oynasın hiç işim olmaz

ben liverpool'a almıştım neymarı serbest kalma maddesi ile almıştım..gansoyuda malagaya 24m avroya almıştım

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

İkisiyle de işim olmaz.

28. Default

Neymar kolay kolay ayrılmıyor Santos'tan. Oyuna başlarken küçük database seçilmediyse diğer büyük kulüplerde pek uğraşmıyor almak için herhalde Baktım, benimde 2017 tarihine gelmiş save'imde Santos'ta devam ediyor kariyerine.

Neymar 44m € ya geldi. Ganso yu ise hiç yoklamadım bile

Arkadaslar oyunda Neymar ve Gansoyu Santosdan alamadim , alabilmeyi basaran varmidir almissa kaca almistir ? Her turlu pazarlikta en az 88 milyon euro istiyolar ? boyle sacmalik olmaz diye dusunuyorum ?
    tothennamla 2. mi 3. mü sezonumda ne 2sini aynı anda almıştım ama her kulvarda şampiyon oluyodum para akıyodu klüpten neymara 40 milyon euro falan ödemiştim zaten bale ı 40 küsüre manu ya satmıştım bi nevi bedavaya geldi gansoyuda 35 40 civarı bi meblaya almıştım bide üstüne 15k ya andre ter stegen i almıştım daha neler neler ama sonra çok kuvvetli oldugum için baydı hala flash diskte 3. sezon başlangıcında duruyor oyun

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri